Şimdi Ara

Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/257420/

Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU]

Diğer Videolar

Ön Sipariş Bonusu

Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU] Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU]

Resimler

Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU] Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU] Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU] Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU]
    Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU] Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU] Serious Sam 4 (2020) [ANA KONU]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Fiyatlar:
    https://steamdb.info/app/257420/

40$ / 34€ / 31£ / 61₺
  • Aslında çıkmasa da olurdu ama Serious Same çocukluğumdan gelen sevgiden ötürü kızamıyorum
  • Güzel gözüküyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerimizi alalım.
  • Çıkar çıkmaz alırım fiyatı da bence gayet ucuz.
  • Vay be bilgisayarda oynadığım ilk gerçek oyun diyebilirim. Yıllardır canım sıkıldığında da kafa dağıtma amaçlı oynamışımdır hep. O zamanlar kendi grafik motoru piyasadaki diğer oyun motorlarına deyim yerindeyse nal toplatıyordu. Çok düşük konfigürasyonlu sistemlerde bile 360 derece etraftan gelen onlarca düşman bir gram sistemi kasmazdı. Ama gel gelelim grafik motoru yıllar içerisinde çok geri kaldı.

Eski günlerin hatırına ön siparişi geçtim.
  • Oyunun ön sipariş fiyatı oldukça uygun,bu nedenle önsiparişi gerçekleştirdim.
  • Zamanında 2. oyununu baya oynamıştım oyunun tek amacı önüne çıkanı vurmak olsa da güzel geliyor bana :D
  • 40 dolarlık oyunu 61 liraya vermeleri çok taktire şayan olmuş. Ama daha önce hiç serious sam oynamadım. Doom serisini çok severim, sanırım bu onun biraz daha cıvık hali gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuharremAylar

40 dolarlık oyunu 61 liraya vermeleri çok taktire şayan olmuş. Ama daha önce hiç serious sam oynamadım. Doom serisini çok severim, sanırım bu onun biraz daha cıvık hali gibi.
    Daha eğlenceli hali diyelim
  • Efsane oyun. Merakla bekliyorum. Çıkış tarihi ne zaman..

• VEGETTO kullanıcısına yanıt
    Ağustos ayında çıkacak.
  • Serious Sam 4 - Gameplay Trailer

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Oyunun ön sipariş fiyatında ufak bir değişikliğe gitmişler.Kontrol etmek için satın alma geçmişinden önsipariş fiyatına baktım ve 61 TL ye önsipariş etmişim fakat şu an 76 TL ye yükselmiş.Çıkış tarihi henüz resmiyette belli olmasada Steamdb de belirtilen tarihe göre 13 Ağustos'ta çıkış yapacak.

• 6 Haziran'da oyunun fiyatı artmış.

61 TL'den açılmıştı 76 TL olmuş.
  • Oyun yine güzel gözüküyor ilk oyun gibi geldi bana. Ama almamıştım alacaktım. Yine gördüm ki makulsa ucuzsa tereddütde kalmanın manası yok. İndirim beklerim artık

• Serious Sam 4 - Gameplay Trailer 2

• çok iyi gözüküyor. bu tarz oyunlar çok azaldı. indirime girince alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Terminator T-800

Oyunun ön sipariş fiyatında ufak bir değişikliğe gitmişler.Kontrol etmek için satın alma geçmişinden önsipariş fiyatına baktım ve 61 TL ye önsipariş etmişim fakat şu an 76 TL ye yükselmiş.Çıkış tarihi henüz resmiyette belli olmasada Steamdb de belirtilen tarihe göre 13 Ağustos'ta çıkış yapacak.
    Oyunun fiyatı euro olarak artmış. Acaba 1:21'deki sahneyi oyun içerisinde görebilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 30 Temmuz 2020; 8:14:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.