Şimdi Ara

Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU]

Resmi Site
    https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/dead-rising-4/c2jdclllbk1w

Steam Sayfasıhttp://store.steampowered.com/app/543460/

Tür: Aksiyon
    Geliştirici: Capcom Game Studio Vancouver
    Yayımcı: Capcom
    Platform: Xbox One ve Windows 10
    Çıkış Tarihi:6 Aralık 2016/14 Mart Steam

Birkaç haftadır süre gelen sızıntı haberlerinden sonra Dead Rising 4, Microsoft'un E3 sunumu sırasında resmi olarak duyuruldu.

Capcom Vancouver tarafından geliştirilen oyun Xbox One ve Windows 10 kullanıcılarına sunulacak oyun 6 Aralık tarihinde çıkış yapacak.

Dead Rising 4'te bir kahraman geri dönüyor
    Willamette, Colorado'da tatil mevsimi ve gizemli bir salgın ortaya çıkınca Willamette Memorial Megaplex Alışveriş Merkezi ile çevresindeki kasaba tehlikeli ve ölümcül yırtıcılarla dolup taşıyor. Frank West'e katılın, yeni ve tehlikeli zombilerle dolu geniş, açık dünya oyun alanını ve zombi salgınının arkasındaki gerçeği bulmaya çalışın, ya da ölene kadar deneyin.

EXO Zırhlar
    EXO Zırhlar, oyunculara zombi sürüsünün hakkından gelecek inanılmaz ateşleme gücüne sahip bir süper güçlü silah sunar.

Açık dünya oyun alanı
    Oyuncular yakın zamanda zombileşmiş düşmanlar ve havadan saldırabilen çevik zombilerle karşı karşıya gelirken, Willamette, Colorado'nun açık dünya oyun alanını keşfederek araştıracak.

Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU] Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU] Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU] Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU]
    Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU] Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU] Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU] Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU]
    Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU] Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU] Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU]

E3 2016 Trailer

Dead Rising 4'te 987 Zombiyi Acımasızca Öldürdü. / 14 Dakikalık Oynanış Videosu

Dead Rising 4 Gameplay

Gamescom 2016

Dead Rising 4 Cinematic “Kara Cuma” / Dead Rising 4: Return to the Mall

Dead Rising 4 OYNADIK! - İlk Bakış/Oyungezer

Dead Rising 4 - Çıkış Fragmanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 22 Şubat 2017; 23:27:56 >

• önlerden rez...

güzel olacak.3 teki optimize hataları olmazsa tadından yenmez
  • 14 Dakikalık Oynanış Videosu

• Bu baya Saints Row olmuş Hatta Saints Row 3'te bir ada zombi adası oluyordu,direkt o geldi aklıma
  • İlk oyunu bilmem, oynayan arkadaşlar öve öve bitiremez. Daha ciddi daha gerçekçiymiş.

İkinci oyunu oynadım bitirdim, fikir güzel tamam da yok görev süresi yok şu bu derken kendini bitirmiş gibi geldi bana.. Etraf çok cicili bicili renkli idi. (x360'da oynadım kendilerini)

Üçüncü oyunu PC de oynamak nasip oldu. Çok sevdim çok beğendim etraf ortam çok hoşuma gitti, daha kasvetli ve güzeldi.. Araba olayına bayıldım, ek görevler ve DLC olarak gelen ek hikayeler çok hoştu. Ama PC'ye çıktığında çok deli etti, gelen driver'lar ile max stabil 15 dk falan oynuyorduk sonra crash.. Deli etmişti.. Sonra efendim 30fps kilidi, eski driver yükle crash'i hallet vs derken ilk 1 ayı sorun içinde geçmişti, oyundan zevk alamadan bitirdik..
    2 hafta önce DR3'e tekrar başlayıp bitirdim, sorunsuz oynayınca önceden aldığım zevkin 2 katını yaşadım..

Dördüncü oyun'da az da olsa ciddi gibi duruyor. Saçma kıyafetler, anormal yakın dövüş silahları maalesef bu oyunda farz gibi bir şey (Capon kafası işte) ama genel olarak iyi duruyor. Bu kez pre-order gafletine düşmeyip çıktıktan 1-2 hafta sonra yorumlara göre alacağım.
    3'ten ağzım yandı 4'ü üfleyerek yiyeceğim..

• Oyunun çıkış tarihi 6 Aralık 2016 olarak doğrulanmış.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dead_Rising_4un_Cikis_Tarihi_Dogrulandi-84007.htm
  • Söz konusu zombi ise ciddiyet olması lazım benim için. Bu oyunda da hiç ciddiyet olmadığı için bana göre değil açıkçası.
  • Dead Rising 4, Steam ve PlayStation 4 için de Gelecek

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dead_Rising_4_Steam_ve_PlayStation_4_icin_de_Gelecek-84031.html

Yeni bir ekran görüntüsü paylaşıldı.

Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU]

• Önlerden...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU] Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU] Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU]

• Daha 3.oyunu oynamak kısmet olmadı.En son dead rising 2 oynamıştım gayet güzel oyundu.Bu oyunda onun kadar olsa yeterli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dead Rising 4'te 987 Zombiyi Acımasızca Öldürdü.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dead_Rising_4te_987_Zombiyi_Acimasizca_Oldurdu-84335.htm

Dead Rising 4 1000 Kills Challenge (Gameplay From SDCC 2016)

• Dead Rising 4 Gameplay

Dead Rising 4 is Every Bit as Insane As I Hoped

• Ah şu oyunda bi Serious Mod falan olsa ne güzel olur. Daha sade daha renksiz atmosfer + saçma kombin silahlar olmadan..
  • 10 Minutes of Dead Rising 4 Gameplay - Gamescom 2016

Dead Rising 4 - Gamescom 2016 Gameplay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 16 Ağustos 2016; 21:05:28 >

• Dead Rising 4 OYNADIK! - İlk Bakış/Oyungezer
  • Dead Rising serisini çok beğenmem fakat 3'ü sıkılmadan oynamıştım ve seri olarak hep cıvık, kendini ciddiye almayan bir seri oldu ama 4 ile artık iyice cıvkı çıkmış gibi Dead Rising den çok Saints Row'a dönmüş.
  • Dead Rising 4 (Çıktı/14 Mart Steam) [PC ANA KONU]
  • Dead Rising 4 Cinematic “Kara Cuma”
  • Dead Rising 4: Return to the Mall

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 20 Eylül 2016; 17:27:20 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.