Şimdi Ara

Uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
55.286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-2 oyunda bu sorunu yaşadım arkadaşlar sebebi nedir bilen varmı ?

• bişey bilen yok bu sitede. yabancı siteden ceviri var sadece.
  • Sorunu hallettim eğer isterseniz gerekli microsoft dosyasını upload edebilirim. Microsoft'un sitesinde bulmanız çok zor çünkü yüzlerce versiyonu var.
  • upload bekliyorum acilll... şimdiden teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: asker1695

upload bekliyorum acilll... şimdiden teşekkürler..

• Dostum banada lazım.
  • vcredist denen zımbırtıları yüklemen lazım. windowsun olay görüntüleyicisindeki verilen hata mesajlarına bak. orada ayrıntılı bilgi veriyor. benim başıma fear2 1.05 patch de gelmişti. oyun win7 de çalışıyor xp de çalışmıyordu. kurcaladım araştırdım ve vcredist yükledim düzeldi. ama bir çok versiyonu var. x86 olanlardan kur
  • dostum sanırım pcne yeni format attın.Bu yüzden bazı şeyleri yüklemen lazım.Oyunda kendi Microsoft Visual C+++ 2005(2007 de olur) x84 ya da x64 birliklerini verir eğer onu indirmezsen oyunu oynayamazsın x84 bitliği kur microsofttan araştır google a yaz.İndirdikten sonra kur olmazsa x64 bit o da olmadı x32 bitliği çalıştırıp kur.Reset at pc ye sonra oyuna girebilirsin.
  • Aynı sorun bende de var, sadece oyunlar değil programlarda da yaşıyorum. Redist'lerin tüm sürümlerini kaldırıp yeniden kurdum düzelmedi.
  • C++ sorunu olmalı galiba...
  • Bahsettiğiniz Microsoft Visual C++ 2005 sorunudur burada upload edip sorunu halledebilirsinizhttp://www.microsoft.com/download/en/confirmation.aspx?id=3387
  • Ayrıca burada çok daha geniş bir açıklama mevcut. Hata ayıklama ile hatanın neden kaynaklandığını bile öğrenebiliyorsunuz.
  • =================
    Etkinleştirme İçeriği Oluşturmayı Başlat.
    Giriş Parametresi:
    Flags = 0
    ProcessorArchitecture = x86
    CultureFallBacks = tr-TR;tr;en-US;en
    ManifestPath = C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\SkyrimLauncher.exe
    AssemblyDirectory = C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\
    Application Config File =
    -----------------
    BİLGİ: C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\SkyrimLauncher.exe Bildirim Dosyası Ayrıştırılıyor.
    BİLGİ: Bildirim Tanımı Kimliği: (null).
    BİLGİ: Başvuru: Microsoft.VC90.CRT,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="9.0.21022.8"
    BİLGİ: Microsoft.VC90.CRT,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="9.0.21022.8" başvurusu çözümleniyor.
    BİLGİ: ProcessorArchitecture x86 için başvuru çözümleniyor.
    BİLGİ: Neutral kültürü için başvuru çözümleniyor.
    BİLGİ: Bağlama İlkesi Uygulanıyor.
    BİLGİ: Hiç yayımcı ilkesi bulunamadı.
    BİLGİ: Hiç bağlama ilkesi yeniden yönlendirmesi bulunamadı.
    BİLGİ: Derleme yoklama başladı.
    BİLGİ: Derleme WinSxS içinde bulunamadı.
    BİLGİ: C:\Windows\assembly\GAC_32\Microsoft.VC90.CRT\9.0.21022.8__1fc8b3b9a1e18e3b\Microsoft.VC90.CRT.DLL konumundaki bildirimi yoklama girişimi.
    BİLGİ: C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\Microsoft.VC90.CRT.DLL konumundaki bildirimi yoklama girişimi.
    BİLGİ: C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\Microsoft.VC90.CRT.MANIFEST konumundaki bildirimi yoklama girişimi.
    BİLGİ: C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\Microsoft.VC90.CRT\Microsoft.VC90.CRT.DLL konumundaki bildirimi yoklama girişimi.
    BİLGİ: C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\Microsoft.VC90.CRT\Microsoft.VC90.CRT.MANIFEST konumundaki bildirimi yoklama girişimi.
    BİLGİ: Neutral kültürü için bildirim bulunamadı.
    BİLGİ: Derleme yoklama sona erdi.
    HATA: Microsoft.VC90.CRT,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="9.0.21022.8" başvurusu çözümlenemiyor.
    HATA: Etkinleştirme İçeriği oluşturma başarısız oldu.
    Etkinleştirme İçeriği Oluşturmayı Sonlandır.

ben araştırdım burdaki kodları arattırıp yukleyin gidiyor dende ama ben anlayamadım lutfen yardım

• quote:

Orijinalden alıntı: ssuata1

=================
    Etkinleştirme İçeriği Oluşturmayı Başlat.
    Giriş Parametresi:
    Flags = 0
    ProcessorArchitecture = x86
    CultureFallBacks = tr-TR;tr;en-US;en
    ManifestPath = C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\SkyrimLauncher.exe
    AssemblyDirectory = C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\
    Application Config File =
    -----------------
    BİLGİ: C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\SkyrimLauncher.exe Bildirim Dosyası Ayrıştırılıyor.
    BİLGİ: Bildirim Tanımı Kimliği: (null).
    BİLGİ: Başvuru: Microsoft.VC90.CRT,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="9.0.21022.8"
    BİLGİ: Microsoft.VC90.CRT,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="9.0.21022.8" başvurusu çözümleniyor.
    BİLGİ: ProcessorArchitecture x86 için başvuru çözümleniyor.
    BİLGİ: Neutral kültürü için başvuru çözümleniyor.
    BİLGİ: Bağlama İlkesi Uygulanıyor.
    BİLGİ: Hiç yayımcı ilkesi bulunamadı.
    BİLGİ: Hiç bağlama ilkesi yeniden yönlendirmesi bulunamadı.
    BİLGİ: Derleme yoklama başladı.
    BİLGİ: Derleme WinSxS içinde bulunamadı.
    BİLGİ: C:\Windows\assembly\GAC_32\Microsoft.VC90.CRT\9.0.21022.8__1fc8b3b9a1e18e3b\Microsoft.VC90.CRT.DLL konumundaki bildirimi yoklama girişimi.
    BİLGİ: C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\Microsoft.VC90.CRT.DLL konumundaki bildirimi yoklama girişimi.
    BİLGİ: C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\Microsoft.VC90.CRT.MANIFEST konumundaki bildirimi yoklama girişimi.
    BİLGİ: C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\Microsoft.VC90.CRT\Microsoft.VC90.CRT.DLL konumundaki bildirimi yoklama girişimi.
    BİLGİ: C:\Program Files\Bethesda Softworks\The Elder Scrolls V Skyrim\Microsoft.VC90.CRT\Microsoft.VC90.CRT.MANIFEST konumundaki bildirimi yoklama girişimi.
    BİLGİ: Neutral kültürü için bildirim bulunamadı.
    BİLGİ: Derleme yoklama sona erdi.
    HATA: Microsoft.VC90.CRT,processorArchitecture="x86",publicKeyToken="1fc8b3b9a1e18e3b",type="win32",version="9.0.21022.8" başvurusu çözümlenemiyor.
    HATA: Etkinleştirme İçeriği oluşturma başarısız oldu.
    Etkinleştirme İçeriği Oluşturmayı Sonlandır.

ben araştırdım burdaki kodları arattırıp yukleyin gidiyor dende ama ben anlayamadım lutfen yardım

bende de bu sıkıntı var 2 gündür deniyorum ama olmuyor C++ den dolayı deniyor araştırmalarım sonucu bende bu kanaata vardımama çözüme ulaşamadım C++ sürümlerin hepini kaldırın diye bir çözüm buldum kaldırdım update merkezinin saptadığı güncellemeleri yaptım ama sorun çözülmedi varmı daha uygun ve anlaşılır bir çözüm bulan arkadaşlar.

• Cha1sseR kullanıcısına yanıt

ya senden allah razı olsun ya. butun c++ ları yukledım ama cozum olmadı. tek 1 tanesı gereklıymıs ve o da bu lınkte verdıgın olan.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.