Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
155.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scanh

Hocam valla ben hiç android kullanmadım, iPhone'cuyum. Konuyu neden açtın dersen; o dönemde çevremde A serisi kullanan çok insan vardı (ki hala A52, A72 falan devam ediyor bir çoğu) ben de baktım ana konusu yok, konusunu açayım demiştim  

Anladım kardeşimSamsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma 

• Telefon geldi memnun kaldım baya

Kapak olarak bunu aldım, ekran koruyucusunu fabrikadan takılı geliyor olması hoşuma gitti.3gb ramlık telefondan geçince acayip hızlı geldi telefon :)

• A32 ile A51 arasında kaldım. A32 daha mantıklı gibi. A51 suan.hangi surumde. Android ve Samsung One olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a51 256 gb olan telefon konusunda herhangi bir kampanya var mı?,

almak istiyoruz..

en uygun 3395 bulduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihmander -- 10 Eylül 2021; 14:22:15 >
  • Arkadaşlar ağır çekim video yaparken görüntüde anlık takılmalar oluyor bunun sebebi nedir bilen var mı?

@SturmpioneeR Hayırlı olsun bende aynı kılıftan aldım gayet güzel yukarıda yazdığım sorun sizde de var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 10 Eylül 2021; 19:32:34 >
  • GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    Bence sebebi yazılım render sırasındaki sıkıntıdan dolayı kasıntılı olarak çıkıyor videolar

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • @lBesiktASK Herkeste mi bu şekilde acaba ben onu merak ediyorum farklı bir kamera programı denemeye çalışacağım kendi kamera yazılımında bu durum var.

• GENERAL006 kullanıcısına yanıt
    Uygun gcam sürümü ile deneyin hocam gerçi destekliyor mu o modu bilmiyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bir tek ben mi fark ettim diyordum uzun zamandır. Evet takılmalar oluyor. Olay yazılımsal. Adını hatırlamıyorum farklı bir uygulamayla denedim sorun yoktu. Bu saatten sonra düzelteceklerini pek sanmıyorum. Uygulama marketinde alternatiflere bakın derim.

• 256 gb olan A51 amazonda yok şuan 128 gb olan modeli var. Amazon satıcılı olsaydı alacaktık..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar ucuza Samsung ayarında başka cihaz yok 256gb okup 8gb ram ile. Elinde kalanı iteliyor Samsung belli ama yine kronik sorunu yoksa alınır bu fiyata. Önemli kronik sorunları varsa neler?

• Telefonu kullanan arkadaşlara soruyorum
    Dex modu var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: endorphine

Bir tek ben mi fark ettim diyordum uzun zamandır. Evet takılmalar oluyor. Olay yazılımsal. Adını hatırlamıyorum farklı bir uygulamayla denedim sorun yoktu. Bu saatten sonra düzelteceklerini pek sanmıyorum. Uygulama marketinde alternatiflere bakın derim.

Ben biraz baktım ama uygulama bulamadım samsung memberstan hata raporu gönderdim onlarda saçma saçma çözümler yazıyorlar en son ısınmadan olduğunu yazdılar ama telefon soğukken de oluyor. A52'de baktım onda böyle bir problem yoktu.

• Smooth actioncam slowmo diye bir uygulama var. Bir dene. Benzerleride var.

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• quote:

Orijinalden alıntı: endorphine

Smooth actioncam slowmo diye bir uygulama var. Bir dene. Benzerleride var.

Teşekkürler bu uygulamada hiç takılma olmuyor onu fark ettim video üzerinde edit yapıyor galiba.

• Arkadaşlar a51 var

video kaydı esnasında ön ve arka kameraya geçiş yapabiliyorum istediğim gibi ama a71de yapılamıyor

a71 alacaktım . A51 de durum aynı mı

Özellikle 8gb ram li a51 kullananlara soruyorum?

• A51 var bende. Video kayıt yaparken ön yada arka kameraya geçiş yapılabiliyor.

• endorphine kullanıcısına yanıt

Dün teknosa da a51 inceledim o telefonda bu özellik yoktu Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma 

• Alpha Centauri kullanıcısına yanıt

Bende durum bu. Kamera geçiş tuşu mevcut.👍

• Video esnasında kamera değiştirme bende de mevcut.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.