Yarbay
14 Haziran 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 153 (Bu ay: 4)
Gönderileri

Oncelikle herkese merhabalar. Isyerimde 4 kamera mevcut. 4 kanal dvr kayir cihazida var. Sabit ip ile kameralari izleyebiliyorum. Ama ogrendimki sabit ip gerektirmeyen dvr lar mevcutmus.

Bu konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar Sabit ip gerektirmeyen bir kayit cihazi tavsiye ederse sevinirim. Kurulumu kolay diger kameralarin baglantisini hemen yapabilecegim birsey olursa memnun oluru

Iyi forumlar

Herkse merhaba. Msi b460 pro aldım. daha önce hep asus kullandım. asusra all suite 3 vardı mesala. masaüstünden bazı bios ayarlarına erişebiliyorsun. Msi da böyle bir uygulama varmı?

Birde 10100f ile kullanıyorum bu anakartı. Yapmam gereken bir ayar vs varmı. Teşekkür ederim şimdiden. Görüşmek üzere.

Herkese merhaba. 10100f islemciyi gunde 2_3 saat belki hafta sonları 4-5 saat belki kullanirim. Genelde gunluk kullanimlar.icin pcyi acicam. Oyun vs firsat bukursam oynarim.

bu manada sogutucuya gerek varmi sizce? varsa oneri verebilirseniz cok sevinirim. ben biraz baktim ama hicbirinde 1200 soket yazmiyor. butcem 160 tl civari.

Herkese merhaba. Kasanın on tarafı acılıyormu acaba? Dugmeler ustte cok onde cunku. Kasayı almayı dusunuyorum. On tarafada fan eklicem. Kasa icinden zoe olie gibime geliyor

Öncelikle Herkese merhaba 3600 için anakart arıyorum. oyuncu falan değilim. Haftada 1-2 saat belki oynarim. Gunluk kullanim ve web tasarim icin ara sira photoshop icin kullanicam. Şimdiye kadar hep Asus kullandım Hiç şikayetçi olmadım.

Butcem 700 tl civari. Ama 4. Nesil ciktiginda gecmek gibi bir niyetim var. 4. Nesil uyumlu olursa iyi olur. Sanirim b450 anakartlar uyumlu olacakmis. Ama tam hakim degilim konuya.

Tesekkur ederim.
Herkese merhaba. Amazondan bu kasayı sipariş etsem. Herşey dahil bı kasa kaç paraya gelir?

https://www.amazon.com/MasterBox-Magnetic-Transparent-Acrylic-Performance/dp/B07N99WHP1?th=1&psc=1

Teşekkür ederim şimdiden.
Arkadaslar elimde 2 tane 15.6 ekran leptop var. Birinin ekrani kirik. Ikiside 1376×768 . Kirik olan ekrana diger leptop ekrqnini sokup taktirabilirmiyim. Yani uyarmi? Bilgisi olan varmi.
arkadaşlar eski bir kasada hd4600 ekran kartı var. fanı çok ses yapıyor. ofis bilgisyarı oldugu için harici bir karta ihtiyaç yok. ancak bildiğiniz gibi fan çıkışı var kartın üstünde. kasaya bir fan taktım. çıkış olmadıgı için ekran kartı üzerinden aldım. haliyle kartın fanı çalışmıyor. ama görüntüyüde anakarttan aldım. buşekilde kullanmanın ekran kartına zararı olurmu? yani fansız olarak anakarta takılmasının zararı varmı?
Herkeze merhaba arkadaşlar. Ofiste VX2476 monitör kullanıyorum. Genel anlamda menunum. ama daha iyi bir monitörü evime almak istiyorum. Daha iyiden kastım renkerli bana daha aha gerçekçi verebilecek monitör lazım. Photoshop ve Illustrator kullanıyorum.

Araştırma yaparken Viewsonic VP2468 - Philips 245C7QJSB/00 monitörlerini buldum. İkisie gayet iyi gibi duruyor.

Philips Gerçek 8bit derinliği ve NTSC %106*, sRGB %127* gibi avantajlar sunuyor.

Vievsonicte Extra bağlantı seçenekleri ve pivot modu durumu var. ve Ntcs ve srgb durumu philipse göre daha düşük. ama bundada
10 bit renk motoru, 14-bit 3D LUT ve 1.07 milyar renk desteği ve X-rite renk motoru özellikler sunuyor.

Hangi monitörü almak daha mantıklı. gerçekleri renkerli yakalamak için.
Herkeze merhaba arkadaşlar. Ofiste VX2476 monitör kullanıyorum. Genel anlamda menunum. ama daha iyi bir monitörü evime almak istiyorum. Daha iyiden kastım renkerli bana daha aha gerçekçi verebilecek monitör lazım. Photoshop ve Illustrator kullanıyorum.

Araştırma yaparken Viewsonic VP2468 - Philips 245C7QJSB/00 monitörlerini buldum. İkisie gayet iyi gibi duruyor.

Philips Gerçek 8bit derinliği ve NTSC %106*, sRGB %127* gibi avantajlar sunuyor.

Vievsonicte Extra bağlantı seçenekleri ve pivot modu durumu var. ve Ntcs ve srgb durumu philipse göre daha düşük. ama bundada
10 bit renk motoru, 14-bit 3D LUT ve 1.07 milyar renk desteği ve X-rite renk motoru özellikler sunuyor.

Hangi monitörü almak daha mantıklı. gerçekleri renkerli yakalamak için.
Hakkında
Meslek: Webmaster
İlgi Alanları: TEKNOLOGY
Forum İmzası:
İmzaya Ne Gerek Var. Bilen Bilir.
Forum İkinci El İmzası:
İmzaya Ne Gerek Var. Bilen Bilir.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
LG
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Ses Sistemi
Logitech
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Kombi
Demir Döküm
Modem
Airties
Beyaz Eşya
Arçelik
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.372
İkinci El Bölümü Mesajları: 114
Konularının görüntülenme sayısı: 44.863 (Bu ay: 372)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 494 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.