Yüzbaşı
19 Mart 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Yeni kurulan guildimize " class " oyuncusu olduğuna inanan oyuncular aramaktayız.Sosyal ve insani iletişim bakımından tercihen düzgün oyuncular aranmaktadır. Progresslerine yeni baslayan yada ilerletmek isteyen arkadasları bekleriz.Social alımımız vardır. BattleNet Tag;

TurtleTheCat#21644
Oyuna baslayalı yaklasık olarak 25-30 gün felan oldu.Oyunda bana yardımcı olcak arkadaslar arıyorum oyun bilgisi yüksek yardımsever bır arkadas veya arkadaslar olursa sevınırım ıyı forumlar...
Arkadaslar steamda halihazirda kullanılabilecek 110 türk lirası var bu 110 lirayı nasıl katlayabilirim ne almam ne satmam hangi fırsatları kollamam gerekir cs go büyüklerinden ve pazar babalarından taktik alabilirmiyim acaba rica etsem
Arkadaslar cs go'da kaç gün rekebetçi girmezsek rütbemiz siliniyor acaba ?
Arkadaslar steamda ismin yanındaki okta bu kullanıcı su isimlerlede oynadı ibaresi var(isim geçmişi) onlar silinebiliyor mu ve kullanım amacı nedir bilgilendirirseniz sevinirim...
Arkadaslar yaklasan cs go turnuvaların(büyük,küçük) tarihlerini nerden ogrenebilirim acaba ?
arkadaslar steamden az once hata aldım hata su sekılde bu kullanıcı steam topluluğu profilini henüz oluşturulmadı profilme gıremıyorum steam hesabıma gıremıyorum oylece kalıyor bilen var mı acaba ?
Arkadaslar 40 level olduktan sonra madalya alıp level sıfırlıyoruz, rekabetci girebilmek icin tekrardan 3 level olmamız gereklimidir yoksa sıfırladıktan sonra direk girebiliyormuyuz 0 levelde malesef bir bilgim yok aydınlatırsanız
Dostlar yeni operasyon ne zaman cıkacak acaba bilgisi olan var mıdır ?
Arkadaslar forumda team rank atan veya 4-5 kısı normal game atan arkadaslar var mı forumca bır takım veya toplu eglenme amaclı oyuna giren arkadaslar varmı acaba ?
Katılmak ıstıyorum... iyi forumlar ...
yas 21
skype ts var problem degıl .
Hakkında
Meslek: Mütahit
İlgi Alanları: Spor & Bilgisayar
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 979
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 18.638 (Bu ay: 216)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 101 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.