Yüzbaşı
23 Ocak 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
13 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Fotoğrafta netbooktaki işlemcinin temam macunu değişeceğim.

Sizce işlemci uzerine kapadığım kapakta sanki ped var bu pede gerek var mı?

Fotoğrafta netbooktaki işlemcinin temam macunu değişeceğim.

Sizce işlemci uzerine kapadığım kapakta sanki ped var bu pede gerek var mı?
Merhaba arkadaşlar
Yeni bir televizyon alacağız fakat farklı markalarda farklı işletim sistemleri var ve çok kafa karıştırıyor

Örneğin

LG webos
Samsung tizen
Philips ve Sony Android
İşletim sistemlerinin artıları eksileri nedir.
Bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi
Merhaba arkadaşlar LG G2 telefonumun ekranı düşük yerde fotoğraftaki gibi olmuştur. Sebebini bilen var mı? Ekran mı değişecek yok sa başka bir sorun mu ?
Merhaba arkadaşlar elimde eski model 1.nesil P6200 işlemcili bir notebook vardı. İ5 480M ile değişim yapayım dedim fakat i5 işlemciyi ters taktim galiba Laptop hiç görüntü gelmiyor sizce neden?
Merhaba arkadaşlar Windows Phone da kırmızı göz düzeltmek için bildiğiniz bir program var mı ?
arkadaşlar windows phone 8.1 de nasıl dns değiştirilir bilen var mı ?
Merhabalar.
Sıfır SAMSUNG HD103SJ/S 1 TB lık harddiski sanırım kasa içinde yanlış mı bağladım ne oldu anlamadan harddiskten az bir koku geldi ve şimdi sıfır harddisk çalışmıyor. ne yapabilirim bu konuda fikriniz var mı ?
Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar elimde samsung R540 ATI ekran kartlı notebook var.Ben bunu intel hd ekran kartını kullanmak istiyorum ama olmuyor sizce nasıl yapabilirim
-Arkadaşlar sata 2.0 lik anakartlı laptopun harddiskini çıkardım.
-SANDISK - 120GB Extreme SATA 3.0 SSD taktım.
-SDD yi biosta görüyor
-Ama Windows 7 cd sni taktığım zaman yükleme kısmında herhangi bir bölüm görmüyor

sebebi ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum?
-Windows cd sini takmadan pc yi açtığım zana gelen yazı da resimde
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
güvenebilmek...
Hakkımda:
aldığım ürünler:öztin-fujifilm fd50......................ozgboy-AOC 18.5 inç monitör..........................posıtıve-msi anakart intel 6570 işlemci.........................ttwrx-kingston 2 gb ddr2 masaüstü ram............................oolumbakgitt-250 gb harddisk harddisk kutusu........................ASUS MEMOPAD 8................................neofobic-İPAD MİNİ.........................Aseloth-Nokia Lumia 1320.....................zekist-lg nexus 4...........................mu5tafa-Nokia lumia 1320............................ aialkan-LG G4........................... Insyder-samsung 850 evo 250gb ...........................erdaljeo-İphone 6s plus 16 gb.........
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Konu listesine bakıyor.
Son Giriş: 1 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 644
İkinci El Bölümü Mesajları: 97
Konularının görüntülenme sayısı: 15.215 (Bu ay: 257)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 37 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.