Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ÖZELKUVVET kullanıcısına yanıt

İkisini de ailemin farklı bireylerine aldım

Batarya performansı istiyorsanız m31s

A51 3 ana güncelleme alacak android 11,12 ve 13 alacak

M31s ise 10 ile başladı 11 ve 12 alacak 13 almayacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alpha Centauri -- 3 Ekim 2021; 19:41:10 >
  • benim telefonumu duvara fırlattım ve ekran kırıldı. servisten ekranı değiştirdim fakat sağa sola döndürünce ekran dönmyor. dönme sensörünü resetleyen uugulama ile resetleyip telefonu kapatıp açınca düzeliyor ama sonra gene bozuluyor. tam olarak düzeltebilmek mümkün mü ? yoksa servise mi vereyim .

• oktayakgoz kullanıcısına yanıt

Bence servise götür. Belki donanımsal bir sıkıntı vardır.

• Arkadaşlar telefonun ekranını tam kaplayan eğimli yerleri de kaplayan cam var mı düz yerlere yapışandan değil de 2.5d cama uyumlu

• Numenorian Man kullanıcısına yanıt
    Spigen marka cam koruyucu var kaliteli ama biraz pahali.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yazılım güncellemesi yayınlandı

• erbayer kullanıcısına yanıt

Düzeldi, daha doğrusu düzelmiş. Nasıl oldu dedim. Bizim çocuk ta bilmiyor. Başta çalışmıyordu sonra kullanmaya başladım dedi.

• caferson C kullanıcısına yanıt

Bluetooth da yaşadığım ses sorunlarını Gogle play dan Mono Mono diye bı uygulama yükleyerek çözdüm.

(Not: Bu uygulama açıkken telefonun zil sesi kısık oluyor.)

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

• arkadaşlar selam. letgoda geziyordum telefon dondu sonra res attı. resten sonra açılış ekranında kaldı açılmadı, bekledim baya gene açılmadı. güç+ses kısma ile res attım, gene aynı şekilde açılış yazısında takılı kalıyor açılmıyor. ne yapmalıyım sizce. garantiye götürmeyi düşünüyorum ama verilerim var içinde, verilerimi kaybetmek istemiyorum.

• güncelleme yapan var mı memnun musunuz

• caferson C kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemesi bir fark yok.

• Arkadaşlar eşime yeni bir telefon alacağım. Bu telefon da NFC özelliği olması nedeniyle hoşuma gitti. Ancak Xiaomi telefonlarda olduğu gibi çift uygulama gibi bir seçenek telefonun kendisi ile geliyor mu yoksa ek bir uygulama mı indirmek lazım?

• merhaba bu telefondan alacağımda takılma kasma gibi durumlar var mı? parmak ii sensöründe sıkıntı oluyor mu?

• mehmet_166 M kullanıcısına yanıt

Bunun samsungla alakasını kuramadım. Ağır fiziksel hasar olunca kırık gibi kimse zaten aman efendim biz ana kartı yapalım bu dursun demez.

Zira anakart darbeyle arızalanan bir şey. 7 farklı marka kullandım hepsinde aynı muamele. Bir de neden KVK'ya götürüyorsunuz :d Samsung'un kendi onarım merkezlerine gidin. Böyle bir şey ben görmedim de eğer olacaksa oralar yapardı.

Bu samsung meselesi değil KVK meselesi yani. Zaten KVK ile muhatap olanın hali bin pişman. Hangi marka olursa olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 5 Aralık 2021; 16:59:19 >
  • güvenlik güncellemesi gelmiş bizim cihaza

• Dün güncelledim bende cihazı detay göremedim kararlılık güvenlik iyileştirme yazıyordu sadece bir farkta göremedim telefonda...

• Samsung pili kaç liraya değiştiriyor arkadaşlar biliyor musunuz?

Edit: Ben sordum geçen 380-400 gibi bir şey dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Numenorian Man -- 7 Şubat 2022; 7:46:49 >
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.