Şimdi Ara

Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
39
Favori
156.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 saat 40 dk yüzde 20 den doluyor.hizli şarjda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Vay arkadaş tüm telefonlar temmuz güvenlik güncellemesini aldı A51 alamadı. A31 M21 A50 aldı mesela

• Evet ya, kaç zaman geçti halen güncelleme gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erbayer -- 19 Ağustos 2021; 9:10:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma

Nihayet geldi, uzun süre geçti ellaam

• bugun1.5 yıldır kullandığımız a51 , açılmadığı için Pendik KVK ya götürdüm , arka kamera camı çatlak olduğu için garantiye alamayacaklarını ücretli tamir edebileceklerini söylediler ve sagolsunlar anakart değişimi ve arka cam için 1272 TL aldılar kamera çatlağı ile anakartin ne alakası olduğunu sordum , dedikleri fiziksel hasar var kesinlikle garantiye sokamayiz
    Bir daha Samsung mu aman aman

• A51 256 GB 8 GB RAM ile A32 arasında kaldım, hangisini tavsiye edersiniz?

• Telefonu yeni aldım. Evdeki wifiye her defasında ayarlara girip bağlan işlemiyle bağlanıyorum. Otomatik kendisinin bağlanmasının ayarı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Telefonu yeni aldım. Evdeki wifiye her defasında ayarlara girip bağlan işlemiyle bağlanıyorum. Otomatik kendisinin bağlanmasının ayarı nedir?

Öncelikle konum devamlı açık olacak. Wifi açık iken wifi ayar kısmında sağ üstte3 noktaya basıp gelişmişe basıyorsunuz. Wifi otomatik aç seçeneği var onu aktif yapıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: blue mc

Telefonu yeni aldım. Evdeki wifiye her defasında ayarlara girip bağlan işlemiyle bağlanıyorum. Otomatik kendisinin bağlanmasının ayarı nedir?

Ayarlara girmeden de üst çekmeceden wifi aç kapat yapabilirsiniz.

• heyyee H kullanıcısına yanıt
    Konum ile alakalı değil acmasanizda olur. Wifi simgesine basık tutup ayarları açıyorsunuz, girdikten sonra kaydet ya da otomatik aç sekmesini isaretliyorsunuz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akdogan33

Konum ile alakalı değil acmasanizda olur. Wifi simgesine basık tutup ayarları açıyorsunuz, girdikten sonra kaydet ya da otomatik aç sekmesini isaretliyorsunuz.

Hocam Konumu açmazsan eve geldiğini nasıl anlayacak telefon. Konum eve geldiğini algılıyor ki wifi otomatik açılıyor.

• Kuzey2134 K kullanıcısına yanıt

biz de a51 alıcağız şarzı ne kadar gidiyor 256 gb olanın.

• Az önce A51 256GB aldım Amazon'dan. Arkadaşlarım alma dediler, 2019 yılında çıkmış telefon, eski dediler, Exynos bilmem ne dediler, a52 al geç dediler...

3250 liraya şu piyasada bu telefonu almamak delilik dedim. Sanki hayatımı mı değiştirecek, telefon işte, oyun falan da oynamam zaten, işimi görür sanırım yıllarca... Umuyorum...

İçimde kalan tek şey, şu ülkede hep bir şeylere razı olmak zorunda kalmak. Yıllardır çalışıyorum, emeğimin karşılığını harcarken hiç bir zaman gönlümden ilk geçene gücüm yetmiyor. Bu zoruna gidiyor insanın.

Ne diyelim, sağlık olsun...

• saig10 kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun gayet iyi bir telefon aldınız

• Bende A51 aldım J6plus'dan geçiyorum zaten oyun oynayan biride değilim.Büyük ihtimalle memnun kalırım.

• selam a51 alicam ama redmi note 10 proda alabilirim yada hic macera yaşamayip huwai p40 alsam karasız kasim olduk

• @scanh Kardeşim merhaba, A51 aldım dün itibariyle, cihaz fena değil 256gb 8gb olanı Amazon'da indirime girince alayım dedim, android cihaz için çok para vermek istemiyorum açıkçası, xiaomi red mi note 9 pro vardı yazılım desteği rezilliklerinden sonra sıkıldım iade edip Samsung'u aldım, ilk defa kullanıyorum şöyle bir sorum var bilgin varsa yardımını rica edecektim, kilit ekranı için parmak izi tanımlaması yaparken pin oluşturmayı da seçtim ancak oluşturduğum pin kodunu hatırlayamıyorumve aklıma gelenleri denememe rağmen bir türlü bulamadım bu kısa süreçte nasıl unuttum anlamıyorum daSamsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma bu kodu sıfırlama vb. bir şey bulamadım cihazı fabrika ayarlarına döndürmeden ya da hard reset vb. bir şey yapmadan bu durumu çözebilir miyiz acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: eko35/5

selam a51 alicam ama redmi note 10 proda alabilirim yada hic macera yaşamayip huwai p40 alsam karasız kasim olduk

Huawei google sorunu yüzünden alınmaz.

Xiaomi 'de ise MI serileri alınır, RED Mi olanlara adam gibi yazılım desteği vermiyor, örneğin bende Note 9 Pro vardı 1 sene sonra Android 11 geldi, MIUI ara yüzü güncellemeleri ise alt modellere geldiği halde ben alamadım yani aşırı saçma bir yazılım politikası var tek kelimeyle benim gözümde ÇÖP bir markadır ve haddinden pahalı, dün iade edip f/p diye A51 aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 3 Eylül 2021; 21:20:47 >
  • LEON-X kullanıcısına yanıt

Hocam valla ben hiç android kullanmadım, iPhone'cuyum. Konuyu neden açtın dersen; o dönemde çevremde A serisi kullanan çok insan vardı (ki hala A52, A72 falan devam ediyor bir çoğu) ben de baktım ana konusu yok, konusunu açayım demiştim Samsung Galaxy A51 [ANA KONU] Özellikler, Yardımlaşma ve Tartışma 

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.