Binbaşı
23 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 576 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Ürünün boyutları bu şekilde Kasam ise linkteki ürün

Arctic Liquid Freezer II - 360mm konusunda bir sorum varwww.msi.com
MPG GUNGNIR 111R | Gaming Case | An Eternity of Excellence
https://www.msi.com/PC-Case/MPG-GUNGNIR-111R/Overview

Ürünü yurtdışından amcam getirecek TR fiyatının bir hayli altına alacak.Bu ürünü kasamın ön tarafına uydurabilirmiyim acaba? 240mm'lik olan versiyonu alamıyorum çünkü anakartın soğutucusu+ramlarım yüzünden uyumsuzluk yaşanacak.240mm'lik versiyonunu alsa bile kasanın ön tarafına takılması uygun olur mu?

Arctic Liquid Freezer II - 360mm konusunda bir sorum var

Arkadaşlar sistemim bu şekilde

MSI MPG GUNGNIR 111R

MSI MPG A850GF 850W 80+ GOLD

GIGABYTE B550 AORUS PRO AMD B550 AM4 DDR4 5000MHz (O.C.)

CPU: AMD Ryzen 5600X 4.6 GHz

PNY XLR8 Gaming 3600mhz C18 32GB (2x16GB)

ZOTAC GEFORCE RTX 3060 AMP WHITE EDITION 12 GB GDDR6 192 BIT

Eski kasam küçük olduğu için nispeten küçük bir tower soğutucu kullanıyordum 5600x için, yeni kasa (MSI 111R) ile üst panele 240mm sıvı soğutucusu almak istiyorum.Önerilerinize açığım, ilk kez sıvı soğutucu alacağım.

Ofis bilgisayarı önerilerinize açığım arkadalar ryzen apu'lu bir sistem böyle dota2,cs:go gibi oyunlarıda en düşük ayarda 90-100 fps oynatabilecek tarzda arada boş vakit oluyor dükkanda :) Şimdiden teşekkürler yardım edecek olan arkadaş olursa

Başlıktaki ürünlerin 2.eli ne kadar eder arkadaşlar?

https://www.epicgames.com/store/tr/p/discord--discord-nitro

Epic Games 3 Aylık Ücretsiz Discord Nitro Üyeliği

Yeni Nitro kullanıcıları için geçerli 3 ay ücretsiz Discord Nitro kazan. Teklif 24 Haziran 2021 TSİ 18.00'de sona erer. Profilini kişiselleştir, HD ekran paylaşımı yap, emojilerini geliştir ve daha fazlasını yap!

Discord Nitro Discord Nitro birçok harika avantajla Discord sesini, videonu ve metin sohbetini geliştirir. Nitro, animasyonlu avatarlar ve özel etiket, 2 Sunucu Takviyesi ve ekstra Takviyelerde %30 indirim, kendi emojilerini toplama ve yapma olanağı, desteğini göstermek için profil rozetleri, daha büyük yüklemelerin (tam 100 MB!) yanı sıra yüksek çözünürlüklü video, ekran paylaşımı ve Go Live yayını sunar. Yalnızca ilk kez Nitro kullanacaklar için sınırlı süreli teklif. Abonelik iptal edilmediği sürece her ay 9,99 USD karşılığında otomatik yenilenir. Ayrıntılar için Discord Nitroadresine göz at. Discord Nitro birçok harika avantajla Discord sesini, videonu ve metin sohbetini geliştirir. Nitro şu harika özellikleri içerir: Animasyonlu avatarlar ve özel etiket 2 Sunucu Takviyesi ve ekstra Takviyelerde %30 indirim Kendi emojilerini toplama ve yapma olanağı Desteğini göstermek için profil rozetleri Daha büyük yüklemeler (tam 100 MB!) Yüksek çözünürlüklü video, ekran paylaşımı ve Go Live yayını EKLENTİ Ücretsiz

30 dolarlık 3 aylık üyeliği hediye ediyorlar, uçtu Epic

MSI B450-A PRO kullanıcısyım, sizce 1T m.2 ssd  hangi ürünü almalıyım arkadaşlar. 1200'e kadar bütçe var

silinsin

Çocukluğumuzun çizgi dizisi 2-3 sene öncede final yapan Samurai Jack oyunu çıkmış, güzele benziyor.Yurtdışında 40 dolar gibi fiyata satılırken şuan bizde sadece 61 Lira, kaçırmayın alın.Türkçe yama çalışması yapilabilir mi acaba?

Samura Jack Battle Through Time Türkçe yama istek?

Buda fiyat tablosu, en ucuz 2. ülke biziz

Samura Jack Battle Through Time Türkçe yama istek?
Arkadaşlar bir tanıdığım ofisinde kullanacak bir PC arayışına girdi benden de yardım istedi bende buraya yazayım dedim

Ofiste kullanacak ama aynı zamanda boş zamanlarında oyunda oynamayı planlıyor o PC ile(Evine filan getirecekmiş haftasonları kasayı)

Her önerinize açığız(Kasa çok fazla RGB'li olmasın ofiste de kullanılacak)
Monitor arıyorum HP 24X gözüme çarptı Amazonda 1400 e satılıyor.Kullanan varmı forumdan? IPS cihaz kullanamıyorum çünkü göz problemim var ağrı yapıyor o yüzden mecbur TN ile devam ediyorum.

HP 24X kullanan var mı?
Hakkında
Forum İmzası:
Cooler Master K380 Thunder600W/AMD Ryzen 5 5600x 4.6GHz/GIGABYTE B550 AORUS PRO /Zotac RTX 3060 AMP 12GB White Edition/PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB Gaming DDR4-3600Mhz C18 32GB (2x16GB)/Samsung 500 GB 860 EVO SSD/Seagate BarraCuda 1TB/HP 24X 144HZ
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Ryzen AMD
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
TV
LG
Klima
Mitsubishi Heavy
Ses Sistemi
Logitech
Notebook
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 16 sa. önce
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.672
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 44.523 (Bu ay: 380)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7.041 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.