Şimdi Ara

rögar kapağı yüzünden kaza yaptım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
9.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle geçmiş olsun, bence böyle bir yolun trafiğe açık olması yanlış, ayrıca bu tip yol çalışmalarında baca kapakları özellikle birkaç santim yüksek bırakılıyor, asfalt döküldüğü zaman baca kapağı ile asfalt yol aynı kotta olsun diye.
  • geçmiş olsun.

malesef ülkenin her yeri böyle. iş bilmez, işten anlamaz taşeronların yapacağı iş bu kadar oluyor.
  • Geçmiş olsun gerçekten Allah'a emanet yollardayız
  • eğer yay falan takıp aracı özellikle alçaltmadıysan hakkını aramalısın...
  • Geçmiş olsun. Umarım bir an önce çözülür sorununuz
  • çok geçmiş olsun.. ocak ayında da benim başıma gelmişti Ankaranın göbeğinde karteri yarmıştım.

http://forum.donanimhaber.com/m_56762270/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56762270
  • vaybe ondan nasıl airbag patlamış enteresan
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Çok geçmiş olsun.
    Şanssızlık diyip geçmemek gerek, o yolu yapan her kimse bunun hesabı sorulmalı.

Bu arada doğrusu "rögar kapağı"dır.
    Logar, GORA'daki kötü kalpli komutanın ismi.

düzelteceğim üstad bu arada destek veren arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.hepiniz sağolun
  • rogar okudum

tenis sandım SEVİNDİM

meğersem ciddi konu imiş geçmiş olsun !
  • quote:

Orijinalden alıntı: firat1337

çok geçmiş olsun.. ocak ayında da benim başıma gelmişti Ankaranın göbeğinde karteri yarmıştım.

http://forum.donanimhaber.com/m_56762270/mpage_1/f_/key_//tm.htm#56762270

çok geçmiş olsun üzüldüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

geçmiş olsun,gün içerisinde izlemiş olduğum bir video

http://www.liveleak.com/view?i=22f_1335451343

Arkadaşa geçmiş olsun diyelim bu videoda ki araba bile bir şekilde o duruma mahsur kalıyor ise Türkiye de bu durumlar olasıdır yapacak bir şey yok cana geleceğine mala gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: freeman6161

geçmiş olsun,gün içerisinde izlemiş olduğum bir video

http://www.liveleak.com/view?i=22f_1335451343

Allah bu ve bunun gibi daha beterlerinden korusun.

benim tavsiyem dava açacaksanız bile iyi bir avukata başvurmanız. belediye zorlayacaktır, avukatın belediyeden daha fazla zorlaması tabiri caizse söküp alması lazım.

geçmiş olsun.
  • Çok geçmiş olsun Allah'tan size ve ailenize bir şey olmamış ama bu utanmazlığı bence de yanlarına bırakmayın hem de emsal teşkil edebilir korkusuyla bundan sonra daha dikkatli olabilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhilleus

Ne kadar dandik bir ülkede yaşıyoruz.Aynı olayı bende yaşadım bir keresinde.Neyseki aracın altındaki korumalığı çarptım sadece.Yahu tonla vergi ödüyoruz adam akıllı yol yok.Sıfır asfalt döküyorlar 10 gün sonra kapak havada kalıyor.Bu işi hesaplayan eden yok mu?Şunu bi kere yapın yıllarca gitsin ama yok bizde asfalt dökülür 2 ay sonra yere kablo döşemek için geri kazılır.

Ne diyeyim geçmiş olsun.

Döktükleri yeni asfalt 2 ay kalsa gene iyi Adana'da asfaltı döküyorlar daha asfalt tam kurumadan doğalgazcılar gelip kazdı bizzat şahit oldum ve tekrar asfalt dökmediler çakıl taşı ile geçiştirdiler.

• Beterin beteri var...
  • Arkadaşım, %100 kusurlusun.

Bu yoldan ancak at,eşek,katır gibi yük ve binek hayvanlarıyla gidilir.Sen ne yapmışsın ? Kalkıp arabanla geçmişsin.Olacak iş mi şimdi bu !

Şaka bir tarafa, 21.yüzyılın Türkiye'sinde böyle bir kaza.Ne kadar üzücü !

Büyük geçmiş olsun.Lütfen bu işin peşini bırakmayınız.Umarım zor da olsa,geç de olsa haklı olduğunuz davayı kazanırsınız.
  • Geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Aracının aynısından cam tavan hariç bende de vardı geçen temmuz kaza yaptım bariyerlere çarpıp takla atmama ragmen yine de hava yastıgı açılmamıştı acaba açılmıyormu dedim ama senin arabayı görünce tabularım yıkıldı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Respect_vti

Geçmiş olsun Allah beterinden korusun. Aracının aynısından cam tavan hariç bende de vardı geçen temmuz kaza yaptım bariyerlere çarpıp takla atmama ragmen yine de hava yastıgı açılmamıştı acaba açılmıyormu dedim ama senin arabayı görünce tabularım yıkıldı :)

siz beni güldürdünüz allahda sizi güldürsün inşaallah detek veren herekese teşekkürler mahkeme parası denkleşti gibi birşey yarın ola hayrola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi comanchee -- 2 Mayıs 2012; 17:30:54 >
  • davayı 30 gün içinde açmanız lazım. yoksa açamazsınız. zamanaşımı işler. idare mahkemesinde açacaksınız.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.