F

Teğmen
06 Mart 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 57 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar wireless ağdan PC için mouse ve klavye uygulamaları mevcut. Örnek wifi mouse, wifi keyboard gibi bir çok uygulama var. Benim sorum Klavye tuşları özellikle yön ok tuşları büyük olan bir uygulama kullandınız mı? iphone'umu PC oyunlarında kullanmak üzere kablosuz gamepad olarak kullanmak istiyorum ancak klavye tuşları çok küçük. Şimdiden teşekkürler.
Arkadaslar normal çalışan ios 5.1.1 jailbreakli 3G ipad2'm var. Ancak zamanla şişti. Dün de Cydia yokoldu. ifiles ile içine deb dosyalarını attım. ipadi kapatıp actım ama cydia gelmedi. Itunes ile ios 5.1.1 Restore edip ardından temiz bir 5.1.1 li JB yapmak istiyorum. 1394 1600 21 gibi hatalar alıyorum surekli. Host dosyası ise telef oldu. ilk halinin yedeğini de almamıştım. Host dosyasının içeriği ne olmalıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaslar Hotmaildeki Inbox'ımda 1 sayfada gösterilen mail sayısını nasıl arttırabilirim?
örnek 1 sayfada 20 mail görüyorum. bunu 50 ye cıkarabilir miyim?
Yardımlarınız için Şimdiden tşkler.
Digiturk iq ile ilgili basimdan gecen olayi anlatiyorum. Gecenlerde mesaj geldi tlfuma ve iq yu agustosa kadar ucretsiz izleyebilecegim belirtiliyordu. O zamanki digiturk receiver im Dt9102 hd idi. Bana digiturk teknik servisten iq izleyebilmem icin bu cihazin degismesi gerektigi ve 20 tl ucreti oldugu soylendi. Bana gelecek servisin de oturdugum yere cok uzak olan bir servis oldugu ortaya cikti. Halbuki gecen sene evimin bulundugu caddede bir digiturk bayisi tarafindan baglantim ve digiturk uyeligim gerceklestirilmisti. Neyse ben bu bana yakin bayiye tlf ettim. Adam hemen cihazin hm 9503 hd ile degismesi gerektigini soyledi ve 20 tl alacagini soyledi. Kabul ettik. Baglantilari yapti ama digiturk iq acilmadi. Baglaniyor diyor ve oylece kaliyordu. Adam da bu aralar altyapi calismasindan dolayi digiturk iq da sorun var. Bi kac gune hallolur dedi. Digiturk teknik servisi aradim onlar da altyapi zimbirtisi var dedi. Ben de saatlerce kendimce cozum aramaya basladim ve Modemimin arayuzune girdim. Guvenlik duvarinin acik oldugunu gordum. Guvenlik duvarini kapattim ve ne oldu tahmin edin. Digiturk iq baglandi ve acildi.
Bu demek oluyor ki ne digiturk teknik servisine ve musteri hizmetlerine guvenilir, ne de bayiilerine..
Yaptigi isi bilmeyen cozum uretmeyen insanlarin paralarini almak icin turlu yalanlar soyleyen bu gibi insanlar oldukca Digiturk ve bayiileri hicbir yere gelemezler. Ha bu arada soylemeden gecemeyecegim. Benim eski receiver in da digiturk iq destegi varmis. Digiturk bayiisine bosu bosuna 20 tl verdim. Ha 20 tl de vermedim. Gecen seneki baglantisinda fazladan kablo cekmisti ve ek ucret istemisti. Ucretini verdim ama 5 tl cikismamisti da sonra ugrarsaniz veririm demisti. O aklima geldi. 15 tl vermistim. Hey Allahim ya..
Arkadaslar Ankara panora neo dan az önce iPad 2 için hdmi kablo aldım. Cihazım iOS 5.0.1 jb.li. ancak görüntü alamiyorum. Kabloyu iPad 2 ye takınca bu aksesuar desteklenmiyor hatası alıyorum. Nasıl çözebilirim bu sorunu. Yardımlarınız için şimdiden TSK ederim..
silinebilir.
Arkadaslar cydiadan fix i ile beraber iphotoyu kurdum normal çalışıyor. Ancak iphoto içindeki Effect menusune girince iphoto kapanıyor. installous 'dan 4 farklı uploaderdan da farklı farklı indirdim ve kurdum ancak sorun çözülmedi. Hepsinde effectlere girince iphoto kapandı. Yardımlarınızı bekliyorum.

IPAD 2 ekran görüntüsünü hdmi kablo olmadan networküme bağlı Tv'me wireless olarak aktarabilir miyim? Yoksa sadece kablo ile mi aktarabilirim?
Bildiğiniz program vs. paylaşırsanız sevinirim. Şimdiden tşkler.
Arkadaslar şirket tlf olarak bugun gelen t20 nin ekran goruntusu çok silik. Işık tutarak zor görünüyor. ekran parlaklığını da en sona getirdim ancak sonuc yine aynı.
Servise gidecek gibi görünüyor ama ondan önce yapabileceğim birşeyi varsa söylerseniz sevinirim.
Arkadaslar ipaddeki real racing ya da herhangi bir yarış oyununu iPhone'u controller olarak kullanarak oynamak mümkün müdür? İnternetteki videolarda mac de oynanan oyunların iPhone ile kontrolü gösterilmiş hep. Bilgi verirseniz sevinirim. Şimdiden tskler.
Hakkında
Meslek: Bilgisayar Teknisyeni
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 348
İkinci El Bölümü Mesajları: 34
Konularının görüntülenme sayısı: 28.565 (Bu ay: 186)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 94 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.