Şimdi Ara

rögar kapağı yüzünden kaza yaptım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
1
Favori
9.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_gunner

davayı 30 gün içinde açmanız lazım. yoksa açamazsınız. zamanaşımı işler. idare mahkemesinde açacaksınız.

eyvallah üstadım sağlam avukatım var zaten adama söyler söylemez gözleri faltaşı gibi açıldı hamen harcı yatır aynı gün keşif yaptırırım ayrıca araçla iligli tesbitde yaptırırım dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

quote:

davayı 30 gün içinde açmanız lazım. yoksa açamazsınız. zamanaşımı işler. idare mahkemesinde açacaksınız.

eyvallah üstadım sağlam avukatım var zaten adama söyler söylemez gözleri faltaşı gibi açıldı hamen harcı yatır aynı gün keşif yaptırırım ayrıca araçla iligli tesbitde yaptırırım dedi.

Hocam avukata da para kaptırmamaya dikkat edin. Yaparız ederiz, asarız keseriz, bu dava kesin sende falan diyene işini verirken çok dikkatli ol derim

• bir başkadır, benim memleketim..
  • Geçmiş olsun,düzelteyim-RÖGAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Derin Mavi

Geçmiş olsun,düzelteyim-RÖGAR

ikazlar üzerine ana başlığı düzeltim ama alıntılar nedeni ile silsile yoluyal devam ediyor yazım hatası :))
  • Geçmiş olsun maalesef şu logar kapaklarının bir türlü yolla aynı seviyede ayarlayamıyorlar. Siz birde Adanadaki logar kapakarlını görün Taner abi bilir valla değil jeep kepçe ile bile üzerinden geçemessiniz bazıları 30-40 cm yoldan yukarıda duruyor ve tam yolun ortasındalar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: comanchee

quote:

Hocam avukata da para kaptırmamaya dikkat edin. Yaparız ederiz, asarız keseriz, bu dava kesin sende falan diyene işini verirken çok dikkatli ol derim

müşterim kendisi 4 yıldır tanıyorum.civarda en sevilen avukat ayrıca dürüst bir arkadaş.hatta bir çok kişi sözleşme vs yaptığında teminat bedellerini bile ona emanet ediyorl.sevilen sayılan biri bizim muhitde.

• ilk olarak geçmiş olsun diliyorum.

2. olarak eğer aracınız perte ayırılır ise bana haber verirseniz cidden sevinirim .
  • Geçmiş olsun. Canınıza birşey olmamış, geri kalan herşey yerine gelir içinizi ferah tutun.
    Mart 19 da bende buna benzer kaza yaptım. orta şeritten sağ şeride frene basarak geçtim ama yol kasisli ve çukurlu olduğundan araba tutunamadı ve orta refüje çıktım araba pert.. Çok şükür bende birşey yok.

Tekrar tekrar geçmiş olsun.
  • denizlide asfalt atildiktan sonra rogar kapagin etrafi kare seklinde kesiliyor ve kapak zemine paralel duzeltilip etrafina tekrar asfalt atiliyor. boylece kapak zemine paralel oluyor.

ama neden asfalt atilmadan once duzeltilmez anlamadim.
  • Geçmiş olsun Evodaşım, arabanı görünce içim cız etti doğrusu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalci79

Geçmiş olsun Evodaşım, arabanı görünce içim cız etti doğrusu..

çok teşekkür ederim allah sizleri korusun kaz ve belalardan inşaallah
  • çok geçmiş olsun hocam.size ve ailenize zarar gelmemiş,asıl önemli olan bu.
    yasal zeminde hakkınızı sonuna kadar aramanızı öneririm imkanlar dahilinde.ama çıkacak olan sonucun moralinizi bozma ihtimali yüksek.kalıplaşmış haliyle ''burası Türkiye''

kaldırımda yürürken ve otomobil kullanırken cambazlık yapmak zorunda kalıyoruz maalesef.tekrar geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun.....
  • Şaka gibi ya...Çok geçmiş olsun.
  • geçmiş olsun hocam sizin durumda bir acayip olmuş aynı bahtsız bedevi kutup ayısı ilişkisi var sizinkindede ve merak ettiğim aracın şasesinde airbag sensörümü varda hava yastığı patladı birde hava yastığı patlayınca aracın benzin pompası kitlenirmiş sizde oldumu böyle birşey
  • geçmiş olsun.
  • büyük geçmiş olsun
  • Çok geçmiş olsun punto forumunda da yazdım , mahkemeye başvurun bence...
  • geçmiş olsun
    Allah korusun kazanın nerden geleceği belli olmuyor

istanbulda babamların evinin olduğu sokakta asfalttan 20 cm aşağıda kocaman mazgal var
    son 7-8 yılda 2 kere asfalt parası aldı belediye üstelik
    böyle olayları garipsemiyorum artık normal gelmeye başladı
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.