Şimdi Ara

Risen 2 Dark Waters Türkçe Yama %72'de Silindi :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
9
Favori
11.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaş'lar Risen 2 Dark Waters oyunumuza Türkçe yama yapmaya karar verdim.Ve tüm DLC'leride çeviricem :) Bu İlk Türkçe yama yapma tecrübem onun İçin Bir yanlışım olursa affola çünkü daha çok yeniyim bu işlerde zaten %40 İngilizcem var. Türkçe yama'da sorunlar elbet çıkacaktır ama Yakında Hepsi Giderilecektir Emin olabilirsiniz. İnanın oyunda çok fazla kelime ve satır var hepside karışık. Risen 1'den daha fazla kelime var. Onun için uzun sürecek bir Türkçe yama Ama elimden geldiğince hızlı bir şekilde yamayı tamamlamaya çalışacağım. Yoksa benden başka çevirecek yok, Hiç çevrilmemesinden iyidir. :) Oyun %100 olana kadar yayınlamayı düşünmüyorum. Risen 1'i bilirsiniz Çevirisi gayet iyiydi ve profesyonelce idi. Gel gelelim Benimde 2. oyunu kötü yapmam yakışık almaz. Onun için biraz uzun sürecek ama elinde sonunda bitecek. Ve çok güzel konusu ve Oynanışı vardı. Risen 2 Biraz Daha geliştirilmiş bir DLC'si gibi ama Risen 2 başlı başına bir oyun. Onun için çok fazla yabancılık çekmiyeceksiniz.. (( YAKINDA Kısa bir oynanış video'suda çekeceğim :) ))

30.277 Satır.. Yolum Gerçekten uzun :)

Yarısı hemen hemen bitti 4'te 2'si kaldı.. Biraz daha sabredin... =))

05.09.2017 %0 Menü ve Oyun İçi Tüm Açıklamalar Envanter Dahil Türkçe çeviri Başlamıştır.! 540 Satır Başlandı.!

05.09.2017 %7 Menü ve Oyun İçi Tüm Açıklamalar Envanter Dahil Tamamen Türkçeleştirilmiştir.! 540 Satır Bitti.!

06.09.2017 %7 Npc İsimleri , Canavar isimleri , Eşya İsimleri Türkçe Çeviri Başlamıştır.! 1401 Satır Başlandı.!

07.09.2017 %12 Npc İsimleri , Canavar isimleri , Eşya İsimleri Türkçe Çeviri Bitmiştir.! 1401 Satır Bitti.!

09.10.2017 %12 Şehir,kasaba Vs. İsimleri , Açıklamaları ve Ayrıntıları Türkçe Çeviri Başlamıştır.! 685 Satır Başlandı.!

16.10.2017 %17 Şehir,kasaba Vs. İsimleri , Açıklamaları ve Ayrıntıları Türkçe Çeviri Bitmiştir.! 685 Satır Bitti.!

18.10.2017 %17 Tüm item isimleri ve açıklamaları Türkçe Çeviri Başlamıştırr.! 951 Satır Başlandı.!

04.11.2017 %23 Tüm item isimleri ve açıklamaları Türkçe çeviri bitmiştir.! 951 Satır Bitti.!

06.11.2017 %23 Tüm ipuçları ve yardımlar Türkçe çeviri başlamıştır.! 256 Satır Başlandı.!

07.11.2017 %25 Tüm ipuçları ve yardımlar Türkçe çeviri bitmiştir.! 256 Satır Bitti.!

08.11.2017 %25 Tüm alt yazılar, diyalog'lar ve Muhabbet'ler Türkçe çeviri başlamıştır.! 17794 Satır Başlandı.!

Merhaba Arkadaşlar %70i geçtiğim hatta 72 lere geldiğim yama maalesef Hard disk'im ile beraber Komple Silindi Tüm resimlerim Video'larım hepsi gitti Geri kurtarmak için 2 hafta gece gündüz uğraştım ama maalesef kurtaramadım onun İçin üzgünüm ama yama İptal oldu =( inanın bana sizlerden daha çok ben bu yamanın çıkmasını istiyordum ne kadar kahrolduğumu bilemezsiniz.Lütfen anlayışla karşılamanızı istiyorum. :( Ve Sizde benden Ders çıkartıp hem Yaptığınız şeyin yedeğini alın benim gibi tüm emekleriniz boşa gitmesin =(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan495 -- 23 Nisan 2018; 21:6:46 >

• Tropico 5 ve bu proje nedense aynı menşeli olduğu izlenimini uyandırıyor. Ayrıca açıklamaya rağmen aynı mazereti ısrarla sürdürmen niyetinin ciddiyetsizliğini gösteriyor. Forumu trolleyip durma istersen. Forumda fazla duygusal arkadaşlar var iki yama başlığıyla kendilerinden geçiyorlar, ama her gördüğün sakallıyı deden sanma dostum.

Gerek Tropico 5 gerekse Risen 2'yi belli şahıslar çevirecekler diye değil çevrilebileceğini göstermek için yardımcı oldum. Bu arkadaş olmaz bir başkası çıkar yapar, elde kaynak olarak durur.
    6 eylül 2017den beri konuyu takip ediyorum, bir günde %12 çevirmiştin... Video atacağım ki inanmayanlara kapak olsun dedin 2 gün süre verdin 2 ay bekledim ne video ne screenshot bir şey atmadın şimdi de gelip, hard diskim yandı, çok üzüldüm. Size de ders olsun diyorsun... Ders olan bir şey var o da kanıt sunulamayan hiçbir şeye inanmayacaksın...
  • çok güzel haber kolay gelsin
  • Kolaylıklar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş ne zaman başladın da yüzde beş çevirdin. Çok beklediğim oyunlardan biridir. ilk oyunu çok sevmiştim bu oyunda ondan daha güzel görünüyor. Sabırsızlıkla bekleyeceğim. İnşallah sorunsuzca bitirirsin, kolay gelsin iyi çeviriler.
  • Kolay gelsin teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: alponsoo

Arkadaş ne zaman başladın da yüzde beş çevirdin. Çok beklediğim oyunlardan biridir. ilk oyunu çok sevmiştim bu oyunda ondan daha güzel görünüyor. Sabırsızlıkla bekleyeceğim. İnşallah sorunsuzca bitirirsin, kolay gelsin iyi çeviriler.

2 Gündür Durmadan Çeviriyorum Gecemi Gündüzüme katarak :) %5'i geçti Bile :) Oyun İçin Açıklamalar'da Türkçeleşti :)
  • Kolay gelsin.
  • kolay gelsin inşallah sorunsuz bir şekilde tamamlarsın
  • İstemsizce mutlu oldum yav :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: YılmazBatuhan

İstemsizce mutlu oldum yav :)

Siz Fallout 4'ün Tükrçe Yama'sını Çıkartırsınızda Bende Bir teşekkür Olarak Bu Yama'yı Çıkartmazmıyım :) Görmek Nasip Olmasın :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan495

quote:

Orijinalden alıntı: YılmazBatuhan

İstemsizce mutlu oldum yav :)

Siz Fallout 4'ün Tükrçe Yama'sını Çıkartırsınızda Bende Bir teşekkür Olarak Bu Yama'yı Çıkartmazmıyım :) Görmek Nasip Olmasın :)

Haha eyvallah :)
  • Bir de şu kelimelerin ilk harflerini büyük yapmadan yazsanız çok güzel olacak.
  • :D Alışkanlık birdahakine dikkat ederim :)

• İlk oyunu fena degildi. Kolay gelsin hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun bee valla en sonun da altta translate ile oynayacaktım şu oyunu ne kadar teşekkür etsek azdır :)
  • Helal olsun çok hızlı ilerleme kaydediyorsun İnşallah beklediğimizden bile çabuk çıkarırsın. oyun kütüphanemde öyle mazlum bekliyordu ama yakında en çok oynananlar arsına girecek ellerine sağlık

Bu arada bir not vereyim: Eğer yüzde doksanlara gelip de yama iptal oldu diye bir haber alırsam affetmem başka oyunlar olur ama bunda kaldıramam senin yüzünü gördük izmirde yaşadığını biliyoruz herşeyi maşallah belirtmişsin seni bulurum kardeş Önce boyoz yerim sonra seni.
  • Bak ya canımı çektirdin nerden bulcam şimdi taze sıcacık boyoz :)

• Mülkemmel haber.. :) Madem Öyle Risen'i Baştan oynamak Lazim Teşekkürler :=)
  • of işte bu haber süper, dostum yeter ki kaliteli olsun süresi hiç mühim değil.
  • İlk oyununu 4 kere bitirmiş birisi olarak, yamanın çevirisine başlandığına çok sevindim. Gerçekten en çok çevrilmesini istediğim oyunlardan birisi. Umarım 3. oyunda çevrilir ve tüm Risen serisi Türkçe olur.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.