Şimdi Ara

Risen 2 Dark Waters Türkçe Yama %72'de Silindi :( (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
9
Favori
11.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Halen bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi beyler gayret.
  • Beklemedeyiz hocam kolay gelsin :)
  • Vay guncelleme gelmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani helal olsun şu çalışmaya daha ne diyelim elinize gözünüze sağlık.

ALINTI:
    30.277 Satır.. Yolum Gerçekten uzun :)

05.09.2017 %0 Menü ve Oyun İçi Tüm Açıklamalar Envanter Dahil Türkçe çeviri Başlamıştır.! 540 Satır Başlandı.!

05.09.2017 %7 Menü ve Oyun İçi Tüm Açıklamalar Envanter Dahil Tamamen Türkçeleştirilmiştir.! 540 Satır Bitti.!

06.09.2017 %7 Npc İsimleri , Canavar isimleri , Eşya İsimleri Türkçe Çeviri Başlamıştır.! 1401 Satır Başlandı.!

07.09.2017 %12 Npc İsimleri , Canavar isimleri , Eşya İsimleri Türkçe Çeviri Bitmiştir.! 1401 Satır Bitti.!

09.10.2017 %12 Şehir,kasaba Vs. İsimleri , Açıklamaları ve Ayrıntıları Türkçe Çeviri Başlamıştır.! 685 Satır Başlandı.!

16.10.2017 %17 Şehir,kasaba Vs. İsimleri , Açıklamaları ve Ayrıntıları Türkçe Çeviri Bitmiştir.! 685 Satır Bitti.!

18.10.2017 %17 Tüm item isimleri ve açıklamaları Türkçe Çeviri Başlamıştırr.! 951 Satır Başlandı.!

04.11.2017 %23 Tüm item isimleri ve açıklamaları Türkçe Çeviri Bitmiştir.! 951 Satır Bitti.!

---
    Daha RISEN 1'e başlayamadık ya sırf Türkçe yaması var diye niyetlenip GoG.com'dan almıştım kaldı öyle :) RISEN 2 yamasından da böyle haberim oldu takibe almıştım yaz aylarından beri. https://www.gog.com/game/risen

Sanırım buralarda okumuştum RISEN 1'de zıplarken bug oluşuyormuş karakterin hareketleri kontrol saçmalıyor denilmişti bu kafamı karıştırıyor, umarım insanı oyundan soğutacak kadar bug sorunlar vb şeyler yoktur bir güzel Türkçe başlamak istiyorum şu seriye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ravenholm -- 6 Kasım 2017; 14:57:23 >

• Ravenholm kullanıcısına yanıt
    Başlamanı tavsiye ederim. Piyasada bu tarz oyunlar yok. En az 4 kere bitirmiş birisi olarak söylüyorum, her defasında zevk alarak oynadım. Risen bende ayrı bir yere sahiptir.
  • ilerleme oldukça seviniyorum. hadi gayret kardeşim.
  • silverdagger S kullanıcısına yanıt
    Dedin ve %25 oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Dedin ve %25 oldu.

uğurlu geldik desene:)
  • silverdagger S kullanıcısına yanıt
    Arada konuya yazı yaz, güncelleme gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukahn

Arada konuya yazı yaz, güncelleme gelir.

hep yazıyoruz. zaten ben yazdıyorum bi hareketlenme oluyor:)
  • Kolay gelsin hocam takipteyizz maşallah süper gidiyorsun :D deneme sürümü yayınlamayı düşünüyor musun acaba ?
  • takipteyiz beyler:)
  • Sabır taşımız çatlamış bir şekilde bekliyoruz.
  • Rüyalarımıza giriyor. :)
  • Bu aralar pek konuları takip edemesem de aklımın bir köşesinde, Risen 2 Türkçe yama çalışmasının devam edip etmediği var. Yama devam ediyordur inşallah. Bizi merakta bırakma.
  • Galiba bir video paylaşılcaktı.konuda göremedim oynanış videosunu.yoksa ben mi göremiyorum......

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kolay gelsin hocam beklemedeyiz :)
  • Yama nerdeyse yarıya gelmiş en çok beklediğim iki yamadan biri bu hadi bakalım sabrın sonu selamet. Merakla bekliyoruz ellerine sağlık kolay gelsin
  • Bir video paylaşman mümkün müdür?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.