Şimdi Ara

Risen 2 Dark Waters Türkçe Yama %72'de Silindi :( (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
9
Favori
11.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :(:(:(:( hem güldüm hem agladım belki troldür diye.
  • 40 yıllık polyannacıyım ama bu sefer ben bile yemedim, canın sağolsun napalım kardeş.
  • Hakkıyla yapan arkadaşlara lafım yok ancak genelde yamalar hep patlıyor. Resmi şekilde oyuna eklenmediği sürece bu problemler devam edecek.
  • 2000 satır bile olmayan The Final Station çevirirken her gün sonunda 20 saniyemi bile almayan yedekleme işlemimi yapardım. Siz siz olun önemli olduğunu düşündüğünüz her şeyin yedeğini alın. Sadece dil dosyası değil yani. Çünkü beklenmedik veri kaybı her insanı yaralıyor.

30k satırlı oyun için ise, bu çevirmen açısından kötü bir şey. Bir yandan yaptığı hatanın bedeli, bir yandan yamayı bekleyenlerin sitemi.

Edit: Oyunu oynamadım, yama konusunu ilk defa girdim. Umarım yalandan değildir, bir bilgim olmadığı için kesin bir şey diyemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 25 Nisan 2018; 12:24:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar emeği görünce üzüldüm. Kargo ücretleri bana ait olmak üzere harddiski bana gönder verileri kurtarıp geri göndereyim. Geri gönderim kargosu da bana ait. %100 kurtarırım demiyorum %95 :)
  • Bu gibi yalanlar çoğaldı oyuna ait bir menü ekranı çevir paylaş herkesi kandır şerefsizlik başka bir şey demiyorum.
  • 6 eylül 2017den beri konuyu takip ediyorum, bir günde %12 çevirmiştin... Video atacağım ki inanmayanlara kapak olsun dedin 2 gün süre verdin 2 ay bekledim ne video ne screenshot bir şey atmadın şimdi de gelip, hard diskim yandı, çok üzüldüm. Size de ders olsun diyorsun... Ders olan bir şey var o da kanıt sunulamayan hiçbir şeye inanmayacaksın...
  • Bir de profilinde gezerken fark ettim. Caribbean adlı oyunun yamasını çıkartan arkadaşın konusuna gitmişsin biraz konuşmuşsunuz.

https://prnt.sc/jab2wt

İşlerin bu kadar yoğunken 2 hafta boyunca hard diskle uğraşmasaydın keşke...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencik900 -- 26 Nisan 2018; 11:26:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencik900

6 eylül 2017den beri konuyu takip ediyorum, bir günde %12 çevirmiştin... Video atacağım ki inanmayanlara kapak olsun dedin 2 gün süre verdin 2 ay bekledim ne video ne screenshot bir şey atmadın şimdi de gelip, hard diskim yandı, çok üzüldüm. Size de ders olsun diyorsun... Ders olan bir şey var o da kanıt sunulamayan hiçbir şeye inanmayacaksın...
    KarapathiaN hakli cikti. Helal olsun iyi trolledi insanlari. Yok oynayis videosu koyacagim yok bilmem ne yapacagim dedi, hicbir sey gostermedi. Yamanin da %72 ye geldigine de inanmiyorum, isin icinden siyrilmak icin de bahane uydurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jorji kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle oldu bir de yamayı çıkarmazsam şuranın şurasındayım gelin falan diyordu yazık günah ya...
  • Yine bir oyun ve yine kursakta kalan hevesler
  • hiç umut yoktu zaten.
  • Bence Konu Kapatilmali , Fazla uzamasina gerek yok.
  • Bu kızanı bi silecen bi daha aklı başına gelecek. İnsanların duygularıyla alay geçmek nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byflash

O kadar emeği görünce üzüldüm. Kargo ücretleri bana ait olmak üzere harddiski bana gönder verileri kurtarıp geri göndereyim. Geri gönderim kargosu da bana ait. %100 kurtarırım demiyorum %95 :)
    Bu Yorumu Görmedim eger Konu Sahibi Bu yorumu okuyorsan. ÜCret Destegini Ben vericem ? Hardiskşi gönderceksen Sana hdd parasini ben vericem ?
  • Bu çeviri işiyle uğraşanların ne hikmetse her zaman hdd leri yanıyor nedeni nedir acaba ? Çeviriyi iptal edenlerin çoğu hep aynı bahaneyi öne sürüyorlar.Hdd yandı bilmem ne oldu diyorlar.İlginç
  • Büyük trol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkanmcaglar -- 21 Mayıs 2018; 4:26:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu adam toptan trolledi herkesi işte. şimdi de kıs kıs gülüyordur. yakında yeni bir nickle yeni bir oyunu çevirecem diye daha yola çıkar. yazık bundan ne zevk alıyorsa artık.

şimdi çeviri işi yapacaksın ve yedeklemen olmayacak öylemi yahu bu bahane bile trollükte oskar alır.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.