Şimdi Ara

Resimli DVD Dolabı Yapımı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
533
Cevap
11
Favori
67.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende o Sitelerden Bazılarını aldım şimdi eng. olunca içim rahat etmiyor illaki Editlicem tr yapcam eng yapsam misal rafada koydum arkads geldı arkasına falan bakıyo
    ark : olm ozan burda ne yazıo
    ben : ingilizcen yok mu olm oku
    ark : Sanki senin var
    ben : Var tabi len Anlıom ama yazamıom :D
    ark : hehe tabii ...

Diye Bi Diyalog geçmesini istemiom aramızda :D:D
    Gidip D&R Dicem Abi 2 Dk DVD kabınızı ödünç alabilirmiyim Tarattırıp gelcemde desem adam neder acaba :D
    şey bide coverları pcde falan sakladıgın oldumu sakladıysan bi gün lazım olur falan diye RS ye falan up yaparmısın seve seve indiririm Tabi Rica Ediyorum yoksa hiç problem olmaz :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0zan89 -- 14 Haziran 2009; 18:09:18 >
  • haha valla Uğur, elimden geldiğince yardımcı olurum herkese beğenenler de sağolsun ne kadar kolay bir iş olduğunu görmüşlerdir sadece ciddi bir sabır ve boş zaman gerektiriyor...

bahaus iyiydir bu konuda merak etme... taksi ile de anlaşırsın fazla problem çıkartmazlar sana... yeter ki ölçüleri bilip git...

ozan, valla bir ara tutuyordum tüm cover ları ama o kadar çok yer kaplamaya başladılar ki hepsini sildim... bu arada bana kalırsa çok uğraşırsın Türkçeye çevirmekle inan hiç gerek yok bence... çok zaman alır... eve gelen ark larına da sadece resimlere bakmalarını söyle yau okumasınlar yazanları
  • Çok güzel hocam.
  • @renzokuken dolabın çok güzel güle güle kullan baya ucuza getirmişsin.Yanlız camların fiyatı göremedim.Yazarsan iyi olur...
  • teşekkürler arkadaşlar...

ailede camcı olduğu için camlar beleşe geldi... ne kadar ısrar etsem de normalde kaça mal olacağını söylemiyor hediye olduğu için...

hafta içi piyasa araştırması yapıp buraya yazarım

bu arada cover lara ciddi ciddi ara mı verdin hayırdır ??
  • Hayırlı olsun hocam. Gerçekten güzel. Yaklaşık 1 sene önce ben de arşiv olayına heves etmiştim, ancak okul sağolsun, beni bu illetten geri döndürdü

Ek: İnşallah ben de 1 sene sonra öss'de çok güzel bir yeri kazanırım, sonra da meslek sahibi olup işimde ilerlerim, kendi evimde böyle güzel çalışmalar yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tremonster -- 14 Haziran 2009; 22:00:19 >
  • dostum Taylan eğer maillerine bakarsan sana James Bond kardeşlerimizin göz kırptığını görürsün.Sanırım senin arşiv dolabına yakışacak.2 versiyonunuda yolluyorum bak bakalım tadına beğencekmisin
  • bide unutmadan onları kutulayıp dolaptayken birkaç foto eklermisin bakalım nasıl olmuş.çünkü ben daha bastıramadım maalesef
  • arkadaşlar ben tahtlı bişey buldum hoş sade 35 ytl 40 ytl di indirim yaptırdım sizce değermi almaya arkadaşın ki cok güzel olmuş ama teffuarratlı zor geldi uğraşmak bana ama gecekten arşivle cok hoş durmuş cidden tebrikler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gye_Baek -- 15 Haziran 2009; 0:17:55 >
  • dvd kapakları ne kadar tuttu
  • quote:

Orjinalden alıntı: renzokuken

teşekkürler arkadaşlar...

ailede camcı olduğu için camlar beleşe geldi... ne kadar ısrar etsem de normalde kaça mal olacağını söylemiyor hediye olduğu için...

hafta içi piyasa araştırması yapıp buraya yazarım

bu arada cover lara ciddi ciddi ara mı verdin hayırdır ??

Finaller dolayısıyla ara verdim zaten mali durumlarda maluum tam bırakmış değilim ama bırakabilirim.
  • Dostum sanırım ücret 180 TL gibi birşey tutuyor. Bu 180 TL iki dolap için mi tuttu yoksa tek bir dolap masrafımı 180 TL.

Senden ricam banada yapabilirmisin ne kadar tutar ise 40-50 lira fazlasını vereyim dostum ama banada yapmanı gerçekten çok isterim. İnan benimde çok ihtiyacım var ama bundan önce birşey sormak istiyorum 230 adet 360 oyunum var bunlar oraya sığarmı 1 dolaba ? Eğer sığar dersen yapalım banada bir tane. Yani direk 230 değil bu zamanla artıcak tabii (: ne kadar alıyor onu söylemen yeterli dostum.

Ellerine sağlık, harbi sağlam olmuş.
  • Emeğine ve paylaşımına sağlık arkadaşım.
  • Arsiv de dolap da guzel de bunlarin hepsini izledin mi?
  • güzel yorumlarınız için herkese teşekkür ederim arkadaşlar...

uğur, çok sağol kardeşim hemen bakıyorum ellerine sağlık

dvd kapaklarının hepsini kadıköy DMS den toplu şekilde alıyorum 100 lük koliler halinde aldığım da oluyor o zaman sanırım tanesi 0,15 ila 0,20 kuruşa tekabül ediyor...

cam fiyatlarını öğrendim bu arada... resimlere dikkatli bakarsanız camların yan taraflarının özel bir madde ile kaplı olduğunu görürsünüz, bu madde daha şık durması için ekleniyormuş, bu madde ile birlikte 150 TL ye denk geliyormuş fiyatı... madde eklenmez ise, 80 TL civarıymış... (18 adet cam 90*15 cm)

ScRyedd, o fiyat cam raflar hariç dolapların toplam fiyatı...

tek sıraya 63, tek dolaba 630 Dvd kutusu sığıyor yani bol bol yeter şimdilik...

dostum sana bu konuda her türlü desteği veririm her şekil ancak duruşma yoğunluğum sebebiyle yakın zamanda inşa etmem olanaksız gözüküyor çünkü cidden çok uzun süren bir işlem hoş artık ilk toyluğum kalmadığından daha hızlı hareket edebilirim ama dediğim gibi... sen hele bir başla, ben sana takıldığın yerlerde yardım ederim

• @renzokuken

Benim proje sence kaça çıkar? Bir fiyat verebilir misin? Bu hafta bu fiyat araştırması yapacağım. Bakalım hangisi makul olacak. Tek parça zaten zor olur da 3x90cm yaparım. Ancak boyu 275cm olsun diyorum. Yani yerden tavana kadar. Bu boyda tahta var mıdır bauhouseda.
  • valla kabaca raflar hariç,

tek dolap 55 TL olsa 55 x 3 = 165 TL + masraflar ıvır zıvır için de 20 TL desek

185 TL sadece tahtaları birleştirmek için...

bir de cam yapacaksan rafları fiyatı yukarıda verdim yanları özel olanlardan yaptırsan o da 200 - TL civarı olur heralde...

bu arada bahaus da baya uzun tahtalar... kesin vardır yani o kadar uzun... ama işte onu da taşımak ultra problem
  • ellerinize sağlık gerçekten çok heybetli bir arşiv olmuş
  • BRAWO taylancım işin hakkını vermissin çok güzel olmuş tabi o kadar dvd olmasaydı raflarında bir anlamı olmazdı maşallah bin küsür dvd
    banada ilham kaynağı oldun bi ara cd dükkanım olduğundan elimde iki bine yakın film var nereye sokacağımı şaşırıyorum evde dağınık duruyorlar çok azı göz önünde ihtiyaç büyük anlayacağın benim marangoz ustam var arkadaş artık bende ona 3-5 verip yaptırırım

tekrar kutlarım süper olmuş ellerine sağlık sende hüner bitmiyor..
  • Piyasada satılan en uzun ölçü 3.66m dir.bilginiz olsun arkadaşlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.