Şimdi Ara

Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.443
Cevap
18
Favori
170.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kasa, 09.10.2010 günü akşama doğru elime ulaştı. Böylece 6 aylık hasret sona erdi. Paketi açma esnasını ve donanım montajının resimlerini yorumlarımla beraber ilginize sunuyorum. Kasa artık ülkemizde bulunduğundan konuyu güncelleyip orjinal resimleri kendi çektiğim resimlerle değiştiriyorum. Kasayı kullanan ve almak isteyen arkadaşları da buraya bekliyorum.

Kasanın Teknik Özellikleri ve Yapısına Ait Bilgiler

Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

İlk Bakış

Kasanın kutusu, haliyle Full Tower yapısından dolayı büyük. 14,3 kg civarı bir ağırlık söz konusu. Bileşenleri de ekleyince 20 kg'ı geçtiğinden eminim. Yan kapaklarının da ciddi bir ağırlığı var. Tahminim 1 kg’dan fazlalar. 3 adet büyük çapta fan bulunmakta. Sadece ön tarafta fanda LED aydınlatma bulunuyor.

Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

Görünüm

Kasa son derece şık bir görünüme sahip. Malzeme kalitesi iyi ve sağlam gözüküyor. Rahatsız edici herhangi bir maddesel kokusu yok. Kutu içeriğinden gerekli parçalar bulunmaktadır.

Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

İç Yapısı

Montaj sırasında ihtiyaç duyulacak her türlü parça mevcut. Dört çeşit vida bulunmakta. Anakart, DVD+RW/HDD, PSU ve kasanın yan kapak vidaları. Bunun dışında tekerlek vidaları da ayrı bir pakette bulunmakta.

Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

Resimdeki 6 vidanın ortada ve sağda bulunanların ikisi yan kapağa diğer ikisi PSU Kablo gizleme aparatına ait. Soldaki kendinden contalı olanlar ise AirDuck ünitesine ait.

CPU güç kablosu için uzatma kablosu geliyor. Kullandığım Corsair HX850’in ki kıl payı yetişti. O da direkt anakartın üstünden uzattığım halde. Eğer en tepeden uzatmaya çalışırsak bu kabloyu kullanmak şart oluyor. USB 3.0 kablosu takılı geliyor. Kullanmak istemeyenler için USB 2.0 kablosu da bulunmakta. Haliyle dahili USB 3.0 pinli anakart bulunmadığından dolayı bağlantıyı kasanın dışından yapmak gerekiyor.

Montaj

Kullandığım sistem budur. Özellikleri aşağıdaki gibidir:

MOTHERBOARD GIGABYTE X58A-UD3R (Rev. v2.0) DDR3 2200MHz
    CPU INTEL Core i7-930 2.8GHz Turbo Core
    CPU COOLER CORSAIR H70 Hydro Series CPU Water Cooler
    RAM G.SKILL Ripjaws 6GB DDR3 1600Mhz
    RAM COOLER G.SKILL Turbulence II Memory Cooling 3500 RPM
    GRAPHIC CARD GIGABTYE GeForce GTX 460 OC 1 GB GDDR5
    SOLIDSATADISK TEAM Xtreem S3 60 GB SATA-III 50000 IOPS
    POWER SUPPLY CORSAIR CMPSU-850HX 850Watt 140mm 80+
    DVD±RW SAMSUNG SH-S223C 22xDVD-RW Sata-II Black
    CARD READER Volk Inter Card Reader + Bluetooth (ML-CIMB01)
    FAN CONTROL NZXT Sentry II Touch Screen Control Panel

NOT: Güncel donanım bilgilerini soldaki profil kısmından görebilirsiniz.

Tekerlekleri takması biraz uğraştırdı. 16 tane vidaya ihtiyaç duyuluyor. Ayrıca 2 tekerlekte fren özelliği mevcut. Kasayı sabitlemek için güzel bir ayrıntı olmuş.

Anakart montajı çok rahat yapılıyor kasanın geniş bir iç yapısı var. Aynı şekilde PSU’da öyle. 4 adet vida ile dışarıdan sabitleniyor. Bütün gözle görünecek her yere takılan vidaların hepsi siyah renkte.

Kablolar takıldıktan sonraki hali:

Ekran kartını sabitlerken biraz kuvvetle arkadan PCI yuvasına baskı uygulamak gerekiyor. Aksi takdirde vida delikleri denk gelmiyor. Buna dikkat etmek gerekli.

Harddiskleri takması en zevkli kısmı. Kızaklı yapısından dolayı hiç zorluk çıkartmıyor. Lastikli vidaları dışa doğru itip harddiski yerleştirdikten sonra kilitliyorsunuz. Sonrasında kızağına çekmece gözü gibi yerleşiyor.

Yavru kurtları yuvalarına yerleştim. Artık dışarıda geçirdikleri dönem sona erdi.

Ekran kartı sabitleyicisi ve AirDuck ünitesini takmaya gerek duymadım. Çünkü 2/3 SLI ya da CrossFire yapmadıktan sonra pek ihtiyaç görmedim. Fazla ısınan karta sahip olan arkadaşlar takabilir. Ancak şunu belirteyim ki AirDuck’ta fan bulunmuyor. Ayrıca temin etmeniz gerecek bu durumda.

Benim için tek sıkıntı 5,25” yuvalarından bir tanesi 3,5” panele dönüştüren aparatın olmayışı. 3,5” yuvalar sadece harddisk kullanmak için yapılmış. Hali hazırda bulunan 3,5” dahili kart okuyucumu takamıyorum. Bu aparatı da temin edecek pek bir yer yok. NewEgg gibi yerlerde satılıyor sadece. Onun dışında donanım sıkıntısı yok.

Kablo Saklama

Kasanın bu yönü iç görünüme düzen ve ferahlık katıyor. Ancak arka kısmı her ne kadar düzenlemeye yaptıysamda en iyi bu şekilde oldu. Paketinden çıkan kelepçelerin tamamını kullandım.

Arka tarafta bu kadar kablo olmasına rağmen yan kapağın kapanmasını hiçbir şekilde engellemiyor.

Kabloları düzenledikten sonraki hali:

Son Olarak

İki aylık uzay montaj kullanımdan sonra dünyaya dönüp CM HAF-X’i bekleyiş serüveni son buldu. Tüm hazırlığı bitirene kadar gece yarısı oldu diyebilirim. Biraz yavaş ve dikkatli şekilde emin adımlarla ilerledim. Kasanın kapaklarını kapatıp 10.10.2010 gecesi “POWER” tuşunu ateşledim. Loş bir kırmızı ışık vererek sorunsuzca çalışmaya başladı.

Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu  Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

Kasa fanlarının ses seviyesi kabul edilebilir seviyede. Sıradan kasalar gibi klasik bir gürültü değil, daha çok klima hissi veren bir ses çıkartıyor. Bu arada oda sıcaklığı da 5°C düştü desem yalan olmaz. Kasanın fan girişi ve çıkış bölümleri buz gibi adeta. Ekran kartı olarak Gigabyte GTX460 1 GB OC kullanıyorum. Masaüstünde 27°C oyunda iken 45°C’yi geçmedi. İşlemci ise OC li ve stok fanlı halde 50-52°C dolayında seyrediyor.
    Test işlemi bititip masanın altına koyduktan sonra “işte, sonunda” diyebildim.

Sıvı Soğutma Eklendikten ve Bazı Donanım Güncelemelerinden Sonraki Hali

Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu
     Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu Cooler Master HAF-X Full Tower - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

Kişesel Değerlendirmem

+ En Üst Seviye Donanım
    + Sağlam ve Kaliteli İşçilik
    + Mükemmel Soğutma

- 3,5” Kart Okuyuculara Uygun Değil
    - Ağır Bir Kasa

Puanlama

TASARIM: 10/10
    SOĞUTMA: 9/10
    DONANIM: 9/10
    KALİTE: 10/10
    İÇERİK: 9/10

GENEL: 9,5/10

Kişesel Notum

Tam donanımlı Full Tower bir kasaya ihtiyaç duyan ve bütçesi yeterli olan arkadaşlara tavsiye ediyorum.

Tanıtım Videosu (YouTUBE)

İnceleme Videosu (İngilizce) (YouTUBE)

.: COOLER MASTER HAF-X KULLANICI LİSTESİ :.

001. ExECaLiBuR
    002. pillibebek
    003. imphetus
    004. M0rbid Desire
    005. AscAnsio
    007. Serdarkekik
    008. zevials
    009. yaLinkiLic
    010. Evet, İsyan!
    011. bafican
    012. highbrow
    013. theyapici
    014. İntel35
    015. intikam91
    016. anaksunamon
    017. hayalperestink
    018. CiNDeRMooN_35
    019. dead space
    020. egemenism
    021. -erna-
    022. ALPER31
    023. murat.nur
    024. ahataton
    025. murat.nur
    026. #Gakko_
    027. komiks
    028. LEON-X
    029. Slyly
    030. arezzo
    031. gonuldagi
    032. m.gokmen
    033. metal_my666
    034. metsan
    035. smtcglr
    036. avatar751
    037. foxyfox
    038. Zedogore
    039. ahkbjk
    040. fruko07
    041. emre-34bjk
    042. fvgumus
    043. woodgate85
    044. re@per
    045. SUPERMAN
    046. celilcetiner
    047. rueta
    048. Mad_Wolf
    049. mncs35
    050. Stones_
    051. By_Sert
    052. BUCALI
    053. Demonturk
    054. 6Clas
    055. _emreyy_
    056. metekarahan
    057. spleenish
    058. GOLBART
    059. egeliilkerr
    060. rpmsmoke
    061. sh3Lby
    062. adocuk
    063. _emreyy_
    064. AnilOzaydin
    065. zed
    066. mehmet 15
    067. Patronage
    068. maracana
    069. metsan
    070. marfoglu
    071. 55delikanli55
    072. selim6186
    073. Sedat.
    074. OHePSiyaHGiyeR
    075. firturan
    076. mixerkan
    077. ultra-durable
    078. Umutcan
    079. glscgn
    080. bufasulyabedava
    081. asilturk4646
    082. Mckhan
    083. p8p67b3
    084. Re-Load
    085. turani07
    086. Moriah
    087. hlttmz
    088. LeftEyeNine
    089. xdeliruzgar
    090. dJ_bLoW
    091. erkaan_83
    092. sky__walker
    093. yasarta
    094. Ezno®a
    095. oskis
    096. Periphas
    097. Farques
    098. white_power
    099. Formel
    100. nament
    101. Tri-Pod
    102. İntel35
    103. bonser24
    104. hatipoglu
    105. fenomenimsi
    106. apocinyo
    107. dawser
    108. Meteor2006
    109. .Sinan.
    110. ryu_hayabusa
    111. skid_row
    112. NewLiFe61
    113. \\RivenDeLL//
    114. yokkan
    115. bugman
    116. Werner Heisenberg
    117. davedevil
    118. Alican Uver
    119. exptouch
    120. eulogy
    121. Berussagroup
    122. endless_liberty

.: COOLER MASTER HAF-X KONU İMZASI :.

[center][link=http://forum.donanimhaber.com/m_42861422/mpage_1/key_/tm.htm][image]https://store.donanimhaber.com/f2/e2/44/f2e244af7f0a6eb0e3ff9dfeb032092a.png[/image][/link] 
    [b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_42861422/mpage_1/key_/tm.htm][size=1]|| HAF-X Kullanıcı Klubü ||[/size][/link][/b][/center]

[simage][/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ExECaLiBuR -- 5 Eylül 2016; 19:37:24 >

• mükemmel bir konu olmuş ellerine sağlık harcadığın zamana sağlık
    en büyük temennimiz ülkemize biran önce gelmesi...

Teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: M1A2Abrams

mükemmel bir konu olmuş ellerine sağlık harcadığın zamana sağlık
    en büyük temennimiz ülkemize biran önce gelmesi...

Teşekkür ederim
    "The front port cables are more than long enough to reach. The blue cables are the USB3.0 cables that will need to be run though to the back of the case. Cool Master also provides an internal header USB3.0 cable for future use with motherboards that have the USB3.0 internal header."

Google Translate çevirisi:
    "Ön port kabloları daha uzun ulaşmak için yeterlidir. Mavi kablolar gerekecektir USB3.0 kablo rağmen davanın geri koşmak edilmelidir. Cool Master ayrıca USB3.0 iç başlığa sahip anakartlar ile ileride kullanmak üzere dahili bir başlık USB3.0 kablo sağlar."
    http://www.legitreviews.com/article/1311/5/

Yukarıdaki çevirisiyle verdiğim metinde ne demek istiyor?
    İleride çıkacak olan içerisinde USB 3.0 bağlantısı olan anakartlar için ayrıca kablo var mı, yoksa daha sonra bu kabloyu satacak mı, yoksa ücretsiz olarak temin edebilecek miyiz?

Bildiğim kadarıyla; şu andaki mevcut anakartlar harici USB 3.0 kontrolcüsü ile anakartın arka tarafından bu çıkışı sağlıyorlar, kasadaki mavi kablo da USB 3.0'ı anakartın arkasındaki çıkıştan ön panele taşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evet, İsyan! -- 9 Eylül 2010; 0:39:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Evet, İsyan!

"The front port cables are more than long enough to reach. The blue cables are the USB3.0 cables that will need to be run though to the back of the case. Cool Master also provides an internal header USB3.0 cable for future use with motherboards that have the USB3.0 internal header."

Google Translate çevirisi:
    "Ön port kabloları daha uzun ulaşmak için yeterlidir. Mavi kablolar gerekecektir USB3.0 kablo rağmen davanın geri koşmak edilmelidir. Cool Master ayrıca USB3.0 iç başlığa sahip anakartlar ile ileride kullanmak üzere dahili bir başlık USB3.0 kablo sağlar."
    http://www.legitreviews.com/article/1311/5/

Yukarıdaki çevirisiyle verdiğim metinde ne demek istiyor?
    İleride çıkacak olan içerisinde USB 3.0 bağlantısı olan anakartlar için ayrıca kablo var mı, yoksa daha sonra bu kabloyu satacak mı, yoksa ücretsiz olarak temin edebilecek miyiz?

Bildiğim kadarıyla; şu andaki mevcut anakartlar harici USB 3.0 kontrolcüsü ile anakartın arka tarafından bu çıkışı sağlıyorlar, kasadaki mavi kablo da USB 3.0'ı anakartın arkasındaki çıkıştan ön panele taşıyor.

Alıntıları Göster
    USB 3.0 kablosu yeterince uzun olduğu için şu anki anakartlara sadece arkadan takılabildiğinden bahsediyor. Yani kablo bu yüzden uzun. Böylece kasanın içinden geçip anakart paneline takılabilecek kadar yeterli uzunlukta. İleri de ise USB 3.0 pinleri anakart üzerinde yani kasa içinde olacağından doğrudan (Şimdiki USB 2.0'lar gibi) yapılabilecek diyor. Tabi şu anda öyle anakartlar olmadığı için gelecekten bahsediyor. Ayrıca HAF-X'in kutu içeriğinden aynı zamanda USB 2.0 kablosu da çıkıyor. İsteyen dilediği gibi kullanabilsin diye.

İleri çıkacak olan anakartlarda USB 3.0 kablosunun verileceğini pek sanmıyorum. Bu kablonun kasalarla birlikte tabi kasa destekliyorsa; üretici firmanın kutu içeriğine koyması gerekiyor. Yani kasanın ön tarafında USB 3.0 desteği olan her kasada bu kablonun mevcut olması gerekecek. Aksi takdirde bağlantı yapmak için ekstra masraf doğar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ExECaLiBuR

USB 3.0 kablosu yeterince uzun olduğu için şu anki anakartlara sadece arkadan takılabildiğinden bahsediyor. Yani kablo bu yüzden uzun. Böylece kasanın içinden geçip anakart paneline takılabilecek kadar yeterli uzunlukta. İleri de ise USB 3.0 pinleri anakart üzerinde yani kasa içinde olacağından doğrudan (Şimdiki USB 2.0'lar gibi) yapılabilecek diyor. Tabi şu anda öyle anakartlar olmadığı için gelecekten bahsediyor. Ayrıca HAF-X'in kutu içeriğinden aynı zamanda USB 2.0 kablosu da çıkıyor. İsteyen dilediği gibi kullanabilsin diye.

İleri çıkacak olan anakartlarda USB 3.0 kablosunun verileceğini pek sanmıyorum. Bu kablonun kasalarla birlikte tabi kasa destekliyorsa; üretici firmanın kutu içeriğine koyması gerekiyor. Yani kasanın ön tarafında USB 3.0 desteği olan her kasada bu kablonun mevcut olması gerekecek. Aksi takdirde bağlantı yapmak için ekstra masraf doğar.

Alıntıları Göster
    Çok güzel bi konu olmuş Teşekkürler.İnşallah yakın bi zamanda Ülkemize gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: CiNDeRMooN_35

Çok güzel bi konu olmuş Teşekkürler.İnşallah yakın bi zamanda Ülkemize gelir

Alıntıları Göster
    Güzel bir konu, teşekkürler. Ülkemize gelişini bekliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zouzouni

Güzel bir konu, teşekkürler. Ülkemize gelişini bekliyoruz.

Alıntıları Göster
    Nasıl bir kasadır bu arkadaş
  • quote:

Orijinalden alıntı: eLmrCh

Nasıl bir kasadır bu arkadaş

Alıntıları Göster
    kasa süper görünüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hapocod

kasa süper görünüyor

Alıntıları Göster
    tr ye gelmiyor gelmiyor gelmiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esnaf_TV

tr ye gelmiyor gelmiyor gelmiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Alıntıları Göster
    Elinize sağlık ,kasa gerçekten güzel ama yandan hava girişi bence yetersiz bide oraya gördüğüm kadarı ile 0,26a zayıf bi fan koymuş, fan büyük olmasına rağmen hava akımı az olacaktır(tabi sessizdir)

Şahsi görüşüm iyi soğutma için bi kasada(bundan bahsetmiyorum) yan kapakta yüksek performanslı 2 tane(12 veya 14 cm ) fan olmasından yanadır her zaman

Edit:Fana zayıf dedim , yanlış anlaşılma olmasın yetersiz gelebilir yani en azından bana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellteam -- 9 Eylül 2010; 9:23:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

Elinize sağlık ,kasa gerçekten güzel ama yandan hava girişi bence yetersiz bide oraya gördüğüm kadarı ile 0,26a zayıf bi fan koymuş, fan büyük olmasına rağmen hava akımı az olacaktır(tabi sessizdir)

Şahsi görüşüm iyi soğutma için bi kasada(bundan bahsetmiyorum) yan kapakta yüksek performanslı 2 tane(12 veya 14 cm ) fan olmasından yanadır her zaman

Edit:Fana zayıf dedim , yanlış anlaşılma olmasın yetersiz gelebilir yani en azından bana göre

Alıntıları Göster
    2 gün önce vatan bilgisayara mail gönderdim ne zaman gelicek diye Haf x ve zotac gtx460 amp tabikide yine hüsranla karşılaştım.

Belirttiğiniz ürünlerin tedarik süreci belli olmadığı için stok giriş tarihi ile ilgili net bir bilgi belirtilememektedir.Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

bıktım bu cevabı almaktan

• quote:

Orijinalden alıntı: No Way Out

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    tam oyuncu kasası hocam dozer gibi maşşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: nrbaki

tam oyuncu kasası hocam dozer gibi maşşallah

Alıntıları Göster
    Getirin artık şu kasayı yahu bitsin bu hasret.

Sizin gibi distribütörlere
  • quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Getirin artık şu kasayı yahu bitsin bu hasret.

Sizin gibi distribütörlere

Alıntıları Göster
    Güzel bir kasa. Eline sağlık

• quote:

Orijinalden alıntı: SorrowOcean

Güzel bir kasa. Eline sağlık

Alıntıları Göster
    Inventus'a tekrar sordum. İthalatçı firma net bir bilgi vermiyormuş.
  • quote:

Inventus'a tekrar sordum. İthalatçı firma net bir bilgi vermiyormuş.

kim Allah aşkına şu firma ya
  • quote:

Segment Bilgisayar. Kendilerine her gün ayrı hayır dua ediyorum. Allah başımızdan eksik etmesin, inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutercim

quote:

Segment Bilgisayar. Kendilerine her gün ayrı hayır dua ediyorum. Allah başımızdan eksik etmesin, inşallah.

Alıntıları Göster
    Kasanın son durumu hakkındaki gelişmeler:

Hızlı Al
    Ürün hakkında henüz bir bilgi mevcut değildir.

İnventus
    Tedarikçi Firma net bir bilgi vermemektedir.

Hepsi Burada
    Ürünün geliş tarihi henüz belli değildir.

Net Sipariş
    Kesin bir tarih verilememektedir.

Sanal Marketim
    Merhabalar,
    CoolerMaster Türkiye ithalatçı firması HAF X modelinden yurtdışına sipariş vermemiştir. Bu nedenle ürününün ne zaman geleceği konusunda da bir bilgi bulunmamaktadır.
    Bu ürün gelirse sayfamızda satışa sunulacaktır.

Vatan Bilgisayar
    Şuanda stoklarımızda böyle bir ürün bulunmuyor, ürünler gelmeden önce web sitemizden duyrulur güncel olarak takip edebilirsiniz, ilginiz için teşekkürler.

Nova Bilgisayar
    Ne tıkırtı var ne sıkırtı.

• quote:

Kasanın son durumu hakkındaki gelişmeler:

Hızlı Al
    Ürün hakkında henüz bir bilgi mevcut değildir.

İnventus
    Tedarikçi Firma net bir bilgi vermemektedir.

Hepsi Burada
    Ürünün geliş tarihi henüz belli değildir.

Net Sipariş
    Kesin bir tarih verilememektedir.

Sanal Marketim
    Merhabalar,
    CoolerMaster Türkiye ithalatçı firması HAF X modelinden yurtdışına sipariş vermemiştir. Bu nedenle ürününün ne zaman geleceği konusunda da bir bilgi bulunmamaktadır.
    Bu ürün gelirse sayfamızda satışa sunulacaktır.

Vatan Bilgisayar
    Şuanda stoklarımızda böyle bir ürün bulunmuyor, ürünler gelmeden önce web sitemizden duyrulur güncel olarak takip edebilirsiniz, ilginiz için teşekkürler.

Nova Bilgisayar
    Ne tıkırtı var ne sıkırtı.

Alıntıları Göster
    Kasa FireBal.Net gelmiş bulunmaktadır.

An itibari ile siparişi geçmiş durumdayım.

Yarın kargoya verilirse hafta sonu elimde olur. Yoksa sonraki haftaya kadar bekleyeceğim artık.

Güncel olarak resimleri burada paylaşacağım.

• quote:

Kasa FireBal.Net gelmiş bulunmaktadır.

An itibari ile siparişi geçmiş durumdayım.

Yarın kargoya verilirse hafta sonu elimde olur. Yoksa sonraki haftaya kadar bekleyeceğim artık.

Güncel olarak resimleri burada paylaşacağım.

Alıntıları Göster
    güzel kasa valla. param olsa bende alırdım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.