Şimdi Ara

Recep İvedik 7’den büyük başarı: Disney+’a 1 milyondan fazla abone kazandırdı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
3.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film çok kötüydü yalnız. 3 den sonra kötüye gidiş var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • en iyisini yapmış, disneyim yok ama olsa bir göz atardım

• BunuAnanaSorsanaDelikanl kullanıcısına yanıt

Film kötü, ama adam doğru yerlere parmak basmış. Ayrıca ne o ? Hükümet eleştirilemez mi ? Yanlışa doğru mu demek lazım ? Enflasyon 84 milyonun gündemi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep diyorum. İktidar değişse de çok şey değişmez. recep İvedik kültürlü halk yapısıyla bu ülkeden bir halt olmaz. İnsan niteliklerimiz belli.

• Aref6 kullanıcısına yanıt

netflix'e göre daha kaliteli içerikleri var ayrıca efsane national geographic belgeselleri var ben sadece onun için alabilirim.

• Komedi filmi yapanlara her zaman saygım var. Kıygıy müzik yapıp drama çekiyoruz diye milyon dolarları götüren soytarılar var bu adamın yaptığına saygı duyuyorum. Son 2 filmi çok kötü olmasına rağmen seri genel olarak güzel.

• Türk toplumunun sanat ve kültür seviyesi işte.Japonlarda Alice İn Borderlan Korede Sqiede Game Almanyada Dark İspanyada Lacaseda Da Papel vs bizdede anca bu tarz içerik üretiliyor talep görüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 27 Aralık 2022; 14:52:24 >
  • Şahan bu sefer güzel saplamış Recep İvedik 7’den büyük başarı: Disney+’a 1 milyondan fazla abone kazandırdı Recep İvedik 7’den büyük başarı: Disney+’a 1 milyondan fazla abone kazandırdı 

• Bu film için üye olmak çok komik geliyor.

Başka ilgi çeken bir film veya dizi olsa 2 bilet sinemaya vereceğime 1 aylık üyelik alırım izlerim ilgilendiğim dizi filmleri orası ayrı.

• Fox TV ilk zamamlarında aşırı yerelleştirme yaptığı için eleştirilmişti, "e ne yapsınlar Türk sanat camiası ne ki Fox ne sunsun bu katran karası AK Partici topluma" demiştim, herkes Disney+ için çok heyecanlıydı ama Gülse Birsel'li yılbaşı programı reklamı şelale etti beni sular seller gibi, gerçekten kötü hissettirdi bu kez...

Netflix candır kraldır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asılsız uydurma bir haber. Disney resmi açıklama yapmadı. Disney zaten böyle bir açıklama yapmaz. Etik değil çünkü.

Filme gelirsek güldür güldürün siyasi skeçleri gibi. Beş para etmez. Para için çekildiği çok belli.

Recep 1-2-3 cidden güldürdü ama sonrası vasat.

• Her bölümü daha kötüye giden serinin en kötü filmi 15dk. dayanabildik.

• MaximillianFoe kullanıcısına yanıt

güzel ama bir zaman sonra sıkmaya başlıyor, bitiremedik filmi arkadaşlarla valla. komediden uzaklaşıyo sona doğru. ilk yerler çok güzel de ehh

• recep ivedik gene seyrediliyor sıkıntı yoktta.
    cumali ceber diye bir gerçek var yaw 5dk zor dayandım o nedir mideme kırap girdi gülmekten dehil ama :S

• Bütün filmleri seyrettiğine göre sanırım sen de hedef kitledensin.

• Ulan ben de diyordum ki hiç değilse Azerbaycan'da insanlar eğitimli bilgili kültürlü falan, değilmiş arkadaş...

• Recep İvedik 7’den büyük başarı: Disney+’a 1 milyondan fazla abone kazandırdı

evet... Recep İvedik 7’den büyük başarı: Disney+’a 1 milyondan fazla abone kazandırdı 

Recep İvedik 7’den büyük başarı: Disney+’a 1 milyondan fazla abone kazandırdı

mesela "dişi yakarış: nevriye budak"... sinemalarda...

gibi... Recep İvedik 7’den büyük başarı: Disney+’a 1 milyondan fazla abone kazandırdı  (cenggiiiiizzzzzz.... bozuşuruz bahhhhğğğkkk... ne alakası var.... gerizekalı.... (arkada metal müzik))

• Bir insanın neye güldüğü akıl seviyesini nasıl güldüğü ahlak seviyesini gösterir.. "Mevlâna Celâleddin-i Rûmî."

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.