Yarbay
25 Aralık 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 511 (Bu ay: 9)
Gönderileri

Geçen aya göre tam 2 kat fazla geldi ikisi de size ne kadar geldi?

..

Steam C taşıyacaktım okuma izni falan onları aktif edeyim derken hepsinin tikini kaldırdım erişimi kaybettim. Ondan sonra şimdi bomboş gözüküyor klasör. Formattan başka çözüm var mı lütfen söyleyin.


C ye sağ tık > şunlara izin verin > gelişmiş paylaşımlar

Bu aralar yulaf ezmesini araştırdım bunlar yemekten sonra tatlı yerine geçebilir mi? Yemekten sonra atıştırmalık olarak protein ve lif açısından zengin neler yiyebiliriz?
4 sene oldu apartmana taşınalı sonunda turuncu kabloları yerden kazıp binaya bağladılar. Ama kutu yok kutuyu kaç sene bekleriz bu süreci hızlandırmanın yolu var mıdır? Bu arada buraya 5 6 tane apartman daha yapılmıştı hepsine bağlamışlar kabloları ama kutu koymadılar. Bu süreci hızlandırmanın yolu var mıdır?
5 sene önce VS650 Corsair modelini almıştım fena değildi şuanda reset problem yaşıyorum. 2019 model iyi bir şey önerecek var mı? 650W 80+Plus
PSU nun fanı bozuldu aşırı ısınmadan PC kendini restliyor. Kasada 3 tane FAN var bunları Full SPeed yapsam ne kadar fazladan elektrik yakar?
Power Subbly fanı bozuldu çalışmıyor aşırı ısınmadan PC restliyor kendini. PC de 3 tane FAN var bunları full speed çalıştırsam çok fazla elektrik yakar mı?
Digitürk kumandası çalışmıyor ama decoderi prizden çıkarıp tekrar takdığımda arada bi 5 dk çalışıyor kumanda sanki bozuk değil gibi ama sonradan neden çalışmıyor? bunun bi çözümü var mıdır bu sorunu yaşayan var mı? 10 20 liralık kumanda alsak çalışır mı?
son zamanlarda zamlar abuk sabuk seviyelere ulaştı sanırım geçen sene 80 TL gelen fatura 180 TL gelmeye başlamış. Fırında kek, börek gibi şeylerde yapmayız sizin fiyatlar nasıl?
Hakkında
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
Nokia
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
Dünyadan Futbol
Juventus FC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 gün
Mesaj Sayısı: 4.964
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 29.964
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 369.908 (Bu ay: 1.959)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 21.598 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.