Şimdi Ara

PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
476
Cevap
12
Favori
40.633
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> PlayStation Türkiye Raydan Çıkmıştır, İhbar Ediyoruz! | PS Plus İadesi Alma Yöntemi Eklendi!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yüzbaşı
  394 Mesaj
  Evet arkadaşlar indirimleri kaldırarak şu karantina günlerimizde bizi iyice hayvan yerine koyan bu Türk düşmanlığına yeter diyoruz, bütün haber kanalları ve devlet kanallarına ihbarlarda bulunmanız için sizden rica ediyorum.

  Düzenleme: Arkadaşlar bakın burada fiyatlara laf etmiyoruz, gelip buraya ekonomik yorumlar yapmayın, fiyat 1.000 TL de olsaydı bu konu açılacaktı, buradaki mevzuyu anlamayanlar lütfen terketsin konuyu, yine de mevzu burada bütün dünyadaki standart olan bir şeyi fırsatçılığa çeviren ekibe tepkidir. Ek olarak kimin ne olduğunu gördük, hedef göstermeyeceğim ancak yorumları incelerseniz kendini yayıncı diye tanımlayan bazı çevrelerin yaptığı insanlık dışı hareketleri de görebilirsiniz, prim vermeyin, izlemeyin, bunları izlemeyerek bir yere varabilirsiniz, ancak oyun almamanız gerekli bir tepki olmayacaktır, sebebini bilmesi lazım üstteki insanların bu tepkinin, amacımız bu, oyun almazsanız sadece yanlarına kalır yaptıkları. Yine de tabi oyun da almayın bu keriz piyasasında.

  Öncelikle şu iki tane mail adresine mail atabilirsiniz; [email protected] ve [email protected]
  Mail şu şekilde - Abysm Nucleus'a ve ibo-wan'a teşekkürler (Ek olarak Store sayfasının görüntüsünü gönderebilirsiniz);
  quote:


  Dear Playstation UK,

  I would like to inform you that the sales which are currently available in all European stores under the name of ''Mega March'' are removed in Turkish PSN store more than a week. Addition to that ''discounts'' tab was also removed from the website and online store without any explanation. Neither Playstation TR nor UK made a proper explanation for the removal of deals. We hope for the best and humbly ask your attention on this matter.

  Thank you,
  Kind Regards.


  Türkiye Stokçuluk ve Fahiş Fiyat ihbarı için resmi WhatsApp hattı da bu; +90 552 189 01 89
  Şöyle bir mesaj attım ben;
  quote:


  Merhabalar, ********** numaralı vatandaşım. Adım ***** *****. Fiyat artışı ve fırsatçılık bildirimi yapmak istiyorum. PlayStation Türkiye isimli firma İngiltereye bağlı olarak yıllardır ülkemizde online oyun satışı yapmaktadır. Normalde 'indirimli' oyun sekmesi ve fırsatlar sekmeleri mevcuttu yıllardır. Karantina günleri başladığından beri bu sekmeleri kaldırdılar ve tam fiyattan oyun satmaya başladılar, bütün dünyada genel olarak sunulan bu hizmet ülkemizde vatandaşları üçüncü seviye görüp kaldırıldı.
  İlgili haber burada;https://www.donanimhaber.com/ps-store-turkiye-de-kampanyalar-kaldirildi-oyunculardan-tepki-var--119977
  İlgili web sitesi;https://store.playstation.com/tr-tr/home/games
  İlgili firma;https://www.playstation.com/tr-tr/footer/about-us/
  Firma Türkiye kullanıcılarından sözde vergi toplamaktadır, yani Türkiye'de tanınan bir firmadır. İngiltere'ye bağlı olmasına rağmen Türkiye sorumluları bulunmaktadır;https://shiftdelete.net/playstation-turkiye-ulke-mudur-belli-oldu
  Bu firmaya verilebilecek en güzel ceza Türkiye erişiminin engellenmesi olacaktır, sektördeki payları azalınca kendilerine gelecek ve kullanıcıları hayvan yerine koymaktan vazgeçeceklerdir, bu Türk düşmanlığıdır ve cezalandırılmalıdır.


  Kişisel not: PlayStation Türkiye kapatılır umarım, UK'ye direkt bağlı olmak çoooooook daha kârlı.

  PlayStation Plus İndirim Sayfası da burası, hiçbirinde indirim yok; https://store.playstation.com/tr-tr/grid/STORE-MSF75508-MEMBERSV2/1

  Konu üzerinde bir arkadaşımız dile getirmiş, PlayStation Plus alırken bize "Özel İndirimler" vaadedilerek sözleşme yapılıyor, yani aldığımız hizmette "Özel İndirimler" de olmak zorunda, bu da yasal bir hak doğuruyor bize.

  Bu adres üzerinden PlayStation Plus için iade bildirimi yapabilirsiniz;https://www.playstation.com/tr-tr/get-help/contact-form/#refund-request
  Satın alma tarihine buradan bakabilir;https://store.playstation.com/tr-tr/subscriptions
  İşlem numarasına da buradan bakabilirsiniz;https://id.sonyentertainmentnetwork.com
  Benim yazdığım mesaj şu şekilde;
  quote:


  2019 yılında aldığım PlayStation Plus üyeliğimin bana vaadedilen özellikleri firmanız tarafından kısıtlandığı için yasal hakkım olan iade hakkımı kullanmak istiyorum. PlayStation Plus üyelerine olan indirimli oyunların sistemden kaldırılması ve bütün indirimlerin kaldırılmasından sonra üyeliği alırken sözleşmede de yazan ve hala sitede bulunan "Özel İndirimler" kısmı 1 haftadır çalışmıyor, bu yüzden iade ya da üyeliğimin 1 ay daha uzatılmasını talep ediyorum, aksi takdirde resmi icra yoluyla sözleşme şartlarının yerine getirilmediği için iade sağlayacağım.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaximillianFoe -- 26 Mart 2020; 13:39:30 >  _____________________________
  Yo mama so fat she ate the rest of my joke.
 • Beyler artık yeni nesilde ex oyun tutkunuz yoksa gidin Xbox alın . Adamlar bize özel fiyatlar yapıyor 30tlye gamepass i alan en ucuz ülkeyiz . 1500tlye xbox one s , 2500e xbox one x satıyorlar daha ne yapsın bu adamlar ? Umarım Series X de bu şekilde güzel bir fiyatlandırmayla gelirde şu ülkedeki PS tekeline son veririz .

  Pintipanda şuan twitter dan PSTR yi savunuyor . O kadar cümle kurdu bir kere olsun PSTR yi eleştiren bir cümle kurmadı . Panda yı oyuncu dostu olarak bilirdik ama o anlaşmaları seçti .

  Valla böyle Mustafa gibi tipler şirketlerin başında oldukça daha çok öperler sizi.

  Ben sattım pro mu forum üzerinden one x e geçtim gamepass aldım artık sıkıldığım için oyunları silip slip tekrar yüklüyorum.

  Siz fanboyluk yapıp herşeyi şakşaklarsanız tepenize binen çok olur.

  Dear Playstation UK,

  Here as a one of the voice of Playstation Players from Turkey, I would like to inform you that the sales which are currently available in all European stores under the name of ''Mega March'' is not available in our store more than a week. Addition to that ''Discounts'' tab was also removed from the website and console without any explanation. At the moment, we as Turkish Players are deeply saddened and frustrated with the support we still haven't received unfortunately. Neither Playstation TR nor UK make a proper explanation for the removal of deals ONLY from Turkish Store. I am confident to say that Sony with the way they treat their customers in Turkey should make an explanation as soon as possible in order not to disincline us. This as a whole incident can't be explained better than the sentence 'rudeness of Sony Playstation Turkey'. And I also would like to imply the fact that this incident will be ''hard to forget'' for many or even worse, all of us.

  Thank you.
  Kind Regards


  Daha resmi bir şekilde yazdım. Bu metni kullanabiliriz.

  Yaşını başını almış bir oyuncu olarak bende yazdım PSN uk 'a . Ayrıca 1 senelik PSN üyeliği de almıştım 2 ay evvel ,
  şu an inanın Xbox ı açtım , PS4 Pro satışa konacak emin olun.Bu 2 etti çünkü, 3. ye ben blok koymak ve şu duruma birdaha düşmek istemiyorum. Param var evet ama beynim de var aynı zamanda. Salak yerine konmaktan , hele ki şu günlerde benden daha da fazla para alarak garip bir vurgun yapma girişiminde bulunan PSN den nefret ettim.

  Bunu bana tekrar yaşatamayacaklar, her seferinde aşağılanır gibi davranışlarından bıktım.

  Bizi şu hale nasıl sokuyorlar ders gibi bir durum. Ayağına sıkan bir firma hemde bu karantina günlerinde. Ne diyeyim yolları açık olsun , benim senelerdir süren Sony platformuna desteğim buraya kadarmış.
  Saygı ve sevgiler dostlar.

  Bu mail gönderme hatasına 1 defaya mahsus destek vermiştim hayatımda. Türk düşmanlarını başka Türk düşmanlarına mı şikayet edeceğiz?

  Bir önceki UK'ye mail atma konusu cevapsız kalmıştı bir açıklama dahi yapılmamıştı. Sürekli ingilizlere fakir edebiyatı yapıp rezil rezil mailler atmayın.

  Onun yerine satın playstation'ı almayın oyun moyun olsun bitsin. Sen konsolu ve oyunlarını almaya devam edersen bu armutlar zaten alıyor diyip umursamayacaklar attığın maili. Şu rezilliğe bir son verin çünkü her zamanki gibi yanıtsız kalacak, bizde yaptığımız fukara edebiyatı ile kıçımızın üstüne oturmuş olacağız, UK ofisindekiler Türkler ağlıyor diye aralarında gülüşüyorlardır böyle zamanlarda.

  İngilize mingilize ağlayıp emzik istemeye gerek yok. Alma olsun bitsin.

  Al bir tane xbox ya da bilgisayarını güncelle, yapıştır Gamepass'i ya da onu kullanmam diyorsan steam var epic store var bir sürü ucuz alternatif var. PS için dövünmeye gerek yok illa. Eğer satışlar azalırsa zaten Sony TR kapatılır, sizin ülkenizden kâr elde edemiyoruz diyip kilidi vururlar, işte bu vurabileceğiniz en büyük yumruktur.

  Üzülmüyorum zamanında 950 liraya aldığımız bu üç kuruşluk cihazın fanboyu olacak kadar alçalan insanlar göndersin ne gonderecekse.8 yılda 5 tane çıkan exlusive oyunlara biat etmeye devam.

  o kadar cahilce yorumlar görüyorum ki Allahım sen büyüksün.

  fiyatlar normalmiş, parası yoksa neden konsol işine bulaşmışmış vallahi allah ailelerine sabır versin.

  Devlet google’a Usulsüzlük yaptığı için ceza veriyorsa bu çifte standart sistemine de ceza vermeli derhal!!!!

 • Binbaşı
  1422 Mesaj
  Dear Playstation UK,

  Here as a one of the voice of Playstation Players from Turkey, I would like to inform you that the sales which are currently available in all European stores under the name of ''Mega March'' is not available in our store more than a week. Addition to that ''Discounts'' tab was also removed from the website and console without any explanation. At the moment, we as Turkish Players are deeply saddened and frustrated with the support we still haven't received unfortunately. Neither Playstation TR nor UK make a proper explanation for the removal of deals ONLY from Turkish Store. I am confident to say that Sony with the way they treat their customers in Turkey should make an explanation as soon as possible in order not to disincline us. This as a whole incident can't be explained better than the sentence 'rudeness of Sony Playstation Turkey'. And I also would like to imply the fact that this incident will be ''hard to forget'' for many or even worse, all of us.

  Thank you.
  Kind Regards


  Daha resmi bir şekilde yazdım. Bu metni kullanabiliriz.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Abysm Nucleus -- 24 Mart 2020; 1:37:22 >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  394 Mesaj

  Teşekkürler dostum, çok daha iyi bu ekliyorum. Ben hızlı bir rage ile yazmıştım  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
  Abysm Nucleus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Teğmen
  192 Mesaj
  Beyler artık yeni nesilde ex oyun tutkunuz yoksa gidin Xbox alın . Adamlar bize özel fiyatlar yapıyor 30tlye gamepass i alan en ucuz ülkeyiz . 1500tlye xbox one s , 2500e xbox one x satıyorlar daha ne yapsın bu adamlar ? Umarım Series X de bu şekilde güzel bir fiyatlandırmayla gelirde şu ülkedeki PS tekeline son veririz .  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yusuf_Ozkan -- 23 Mart 2020; 15:57:8 >
 • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 9 saat 56 dakika kadarı kaldı.
  1 Not
  Valla böyle Mustafa gibi tipler şirketlerin başında oldukça daha çok öperler sizi.  Ben sattım pro mu forum üzerinden one x e geçtim gamepass aldım artık sıkıldığım için oyunları silip slip tekrar yüklüyorum.  Siz fanboyluk yapıp herşeyi şakşaklarsanız tepenize binen çok olur.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  605 Mesaj
  Ben de indirimlerin tamamen kaldırıldığını görünce PSN plus aboneliğimi iptal ettim  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  _____________________________
 • Yarbay
  4888 Mesaj
  Sony Global'e şikayet etsek nasıl olur? Alttaki adamlarla uğraşmayalım.
  |
  |
  _____________________________
  PS4 - PS3: mertvontrier
 • Yarbay
  4911 Mesaj
  up
  |
  |
  _____________________________
  “If you want to be in the top 1%, you gotta do what 99% isn’t willing to do”
 • Yarbay
  16396 Mesaj
  Destek.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
  God of War | Last of Us | Resident Evil | Legend of Zelda | Silent Hill | Tekken | Street Fighter | Mortal Kombat
 • Yüzbaşı
  520 Mesaj
  Mailleri gönderdim. Destekleyelim arkadaşlar.  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  118 Mesaj
  Ben az önce eurogamer’a da yazdım.
  Bilmiyorum umurunlarında olur mu, fakat bir şey de yapmak istedim.
  |
  |
  _____________________________
 • Teğmen
  192 Mesaj
  Pintipanda şuan twitter dan PSTR yi savunuyor . O kadar cümle kurdu bir kere olsun PSTR yi eleştiren bir cümle kurmadı . Panda yı oyuncu dostu olarak bilirdik ama o anlaşmaları seçti .  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
 • Yarbay
  2846 Mesaj
  Xbox Ps yarışı tüm hızıyla devam ederken ayaklarına sıkmak böyle birşey işte.Kusura bakma ps, yeni sezonda xbox ile devam edeceğim yoluma
  _____________________________
  Allah olmak istiyorsa toplanak allah diyek?.
 • Binbaşı
  1894 Mesaj
  _____________________________
 • Yüzbaşı
  394 Mesaj

  Ana konuya eklenmesi gecikir diye şey ettim ben, bir de fahiş fiyatı geçti konu biraz.  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
  kontratak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Teğmen
  192 Mesaj

  O konunun üzerinden 1 yıl geçti hocam bilgi kalabalığı var konuda . 0 dan konu bence daha iyi .  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
  kontratak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yarbay
  4158 Mesaj
  Doğrudan Sony Japonya'ya mail atsanız mantıklı değil mi?

  Adamlar böyle bir utancı yaşamak ve yaşatmak istemezler sonuçta adamlar Japon.
  _____________________________
 • Yarbay
  20364 Mesaj
  Destek
  |
  |
  _____________________________
  TOGG
 • Teğmen
  192 Mesaj

  Avrupa ülkelerinin PSN inden Birleşik Krallık sorumlu hocam .  < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  |
  |
  Mugetsuga kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
 • Yarbay
  4888 Mesaj

  Gönderdim.
  |
  |
  Abysm Nucleus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  _____________________________
  PS4 - PS3: mertvontrier
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.