Şimdi Ara

Ps5 dijital sürüm mu ? Diskli versiyon mu tercih edilir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
12.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam oğlana almayı planlıyorum ama hiç bir bilgim yok ,hangi versiyon sıkıntısız ve tercih edilebilir?

Ayrıca yurtdisi sıfır faturali cihaz alsam ,Türkiye de garanti de sorun sıkıntı yaşar mıyım?

Yurtdisindan gelen cihazlar çok daha uygun bulunabiliyor. Türkçe dil desteği bulunuyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ghostiki -- 4 Haziran 2023; 21:27:38 >

• Disk mi kaldı uzay çağındayiz 🙂
  • webumut kullanıcısına yanıt

Disc inde bir kitlesi var gördüğüm kadarıyla .tercih meselesi

• PS4 ü aldım alalı disk takmadım. PS5'de hiç gerek yok.

Diskçiler arşivciler, oda süsleyicileri zaten. Bence hiç gerek yok.

• 2014 den beri ps var ilk iki sene bikaç oyun aldım gerisi hep dijital..

Hem hemen alıp oynayıp satması vs çok daha kullanışlı.. PS4 ü satarken kutulu oyunları yanında verdim gitti, elden çıkarması da (bana göre) daha zor.

• iremirem23 kullanıcısına yanıt

teşekkürler.

• Benim bu ikinci PS5 konsolum.

İkiside Diskliydi. Bence gerek yok Diske. Ama ben yinede diskli aldım.  

• oyunlari ikinci el almak icin diskli tercih edebilirsin.
  • Kesinlikle diskli.

Bakarsınız elinize bir şekilde disk geçer, denemek istersiniz. Benim ps5 de diskli.
  • Ben ps4 kullanıcısı olduğum halde en son ne zaman cd kullandım, hatırlamıyorum. Bence diskli yerine dijital almak daha mantıklı. Aradaki fiyat farkı ile istersen uzun süreli ps plus, istersen 2. kol alırsın.
  • yakin cevrenizde diskli ps5 sahibi olan arkadaslariniz varsa ve güvenli takas yapabileceginizi düsünüyorsaniz diskli alin. yoksa diskin bir anlami yok.

dedeler haric kimse günümüzde elektronik markete gidip diskli oyun almiyor

• Arkadaşlar ilk defa ps5 alacağım diskli sürümü almayı düşünüyorum, örneğin ben diski taktım FIFA 2023 başka bir arkadaşımda evinde digital PlayStation var ve o da FIFA 2023 açtı onunla online maç yapabilecek miyim,yoksa ikimizin online maç yapabilmesi için ikimizin konsolu da digital mi olmalı?
  • red_apple45 R kullanıcısına yanıt

PS5 lerinizin dijital veya cd li versiyon olması oyununuzu etkilemez. İster oyunu cd si ile ister psn store den dijital olarak alın sonuçta konsolların içine aynı oyun kuruluyor.

• 4k Blu-ray film arşiv fişi için ps5 harika bir 4k Blu-ray playerdir oppo 203 4k Blu-ray playera kafa tutar
  • Ps plusta tüm oyunlar var mı? Ayrı mı satın almak gerek? Mesela fc 2024?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.