Yarbay
13 Ağustos 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 160 (Bu ay: 5)
Gönderileri
Senaryo modu olmayan oyunlar:

Call Of Duty: Black Ops 3 (PS3)
Evolve
Titanfall
Star Wars: Battlefront
Rainbow Six: Siege

Çok büyük bir tehlikeyle karşı karşıyayız. Online çılgınlığı yüzünden tek kişilik modların bir önemi kalmamaya başladı. Firmalar harita, zırh, silah satmak için var güçleriyle multiplayer için çalışıyor. Üstelik fiyatta da bir değişiklik yok. Korsan oyuna karşı bir önlem olarak düşünülüyorsa hikaye seven oyuncular mağdur ediliyor. Splitscreen modları kaldırarak ev eğlencesinin de içine ettiler. Zorluk seviyesinin parayla satıldığı bu dönemde senaryo modunun dlc olarak satıldığını görürsek şaşırmayalım.
Darksiders 2
Bıktıran platform ve bulmaca öğeleri

Limbo
Oyuncuyu sürekli cezalandıran bulmaca yapısı

GTA 4
Checkpoint ve save sistemi

Dead Rising 2
Zamana karşı oynamak

Puppeteer
Checkpoint problemi

PAYDAY 2
Kendini tekrar eden oyun yapısı

Aliens: Colonial Marines
Mide bulandıran grafik ve kontroller

Warframe
Çizgisel ilerleyen haritalar

Guacamelee
Aşırı zor platform öğeleri

Aşağıdakiler de nedensiz bıraktıklarım:

LittleBigPlanet Karting
Giana Sisters: Twisted Dreams
Spartacus Legends
WipEout HD
Masaüstü bilgisayarımdan cep telefonuma usb bağlantısı kullanmadan kablosuz veri aktarmak istiyorum. Wifi adaptör alırsam sorunum çözülür mü? Bilgisayarda Windows XP yüklü. Telefonumda da Android 4.1 var.

Oyun çıktı. Beraber oynamak ya da trophy konusunda yardımlaşmak isteyenlerin ismini başlığa ekleyeceğim. Headset olanlar belirtsin lütfen.

PSN ID

mertvontrier - Headset Var
sametbaggio - Headset Var
TR-Ozgur - Headset Var
metaI - Headset Var
darkmirror9 - Headset Var
KoalaX
EkinTR
cihat1975
ersins58
Arkadaşlar elimdeki dizüstü modelin özellikleri aşağıda. Orijinal Crysis 2 aldım. Güvenlik kodunu girdim. Yüklemesini yaptım. Otomatik son yamayı da indirdi. Oyunu açtığımda aşırı kasıldı. Tüm özellikleri en düşüğe almama rağmen kasılma devam ediyor. Lütfen yardımcı olun.

CASPER NIRVANA
CME.2450-8L45B-B

Intel® Core™ i5-2450M İşlemci
İşletim SistemiOrijinal Windows® 7 Home Basic (64 Bit)
İşlemci Hızı 2.50 GHz., Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 3.10 GHz'e kadar, 3MB Intel® Akıllı Bellek
Chipset Intel® HM65 Chipset
Ram 8 GB DDR3 Bellek
HDD 500 GB SATA Harddisk
Monitor 15.6'' WXGA (1366x768) HD LED Ekran
Ekran Kartı 3 GB Ati Radeon HD6610 Switchable Graphics Ekran Kartı (2GB Ayrılmış Bellek)
Arkadaşlar Fear 3 aldım. Senaryo modunu co-op oynamak istiyorum. Daha sonra multiplayer modları da oynayabiliriz. Headset mevcut. Oynamak isteyen var mı?
Hangi oyunu açsam Polish seçeneği var. Oyun sektörünün lider ülkesi Polonya herhalde. Sadece Polonya'nın konuştuğu bir dilin her oyuna girmesi akıl alacak gibi değil. Bunun sırrı ne? İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Fransızca... Bunlara fazla şaşırmıyorum. Oyunların ülkeye girişinde dil zorunluluğu mu var acaba?

http://tr.wikipedia.org/wiki/Leh%C3%A7e

Herkese tavsiye ederim. İnanılmaz hareketler var. Havada şov yapıyorsunuz. Çok özlemişim. Karlar, uçsuz bucaksız dağlar. Animasyonlar, grafikler göz okşuyor. Elektronik müzikler havaya sokuyor.
DC Universe Free To Play oldu. Oyunu US Store'dan ücretsiz indirebilirsiniz. Boyutu 14.5 gb. Çok merak ettiğim bir oyundu. Bakalım nasıl olmuş?
Arkadaşlar fazla strese girmeyeceğim multiplayer modları eğlenceli olan arcade yarış oyunu istiyorum. Sizce hangisini almalıyım?

Motorstorm: Apocalypse
Split Second
Blur
Need For Speed: Hot Pursuit
Modnation Racers
Hakkında
Meslek: Sinema, TV
İlgi Alanları: Anime, Manga, Hentai, Doujin, Figür, Cosplay, Playstation, Sinema, Yabancı Diziler, Dublaj, Teknoloji
Forum İmzası:
PS5 - PS4: mertvontrier
Hakkımda:
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Samsung
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
TV
Philips
Ses Sistemi
Creative
PSN ID
mertvontrier
Modem
Airties
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 20 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.083
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 47.956 (Bu ay: 362)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.265 (Bu hafta: 9)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.