Yarbay
29 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
103 üye
Görüntülenme
Toplam: 752 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arabalara karşı doğuştan gelen bir yeteneğe sahip olan bir Gran Turismo oyuncusu, oyun becerilerini bir dizi Nissan yarışmasını kazanmak için kullandı ve şimdi gerçek bir profesyonel yarışçı olma yolunda ilerliyor. O, hayalini gerçekleştirmek ve pistte zirveye ulaşmak için hem kendi hem de arabanın sınırlarını zorlayarak, elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışır.

https://www.beyazperde.com/filmler/film-222943/

Ken Block, karmobil kazasında hayatını kaybetti

https://tr.motorsport.com/rally/news/ken-block-karmobil-kazasinda-hayatini-kaybetti/10416517/

Arabalarla yaptığı hareketlerle herkesi kendine hayran bırakıyordu üzüldüm 😔

Görünüşe göre PS5 kırılmış.


F1 Manager 2022 | ANA KONU | PS4/PS5Geliştirici: Frontier Developments
Yayıncı(lar): Frontier Developments
Oyun motoru: Unreal Engine 4
Platform(lar): PS4/PS5/Xbox One/Xbox Series X/S /PC
Tür: Yarış Manager
Web Sayfası:https://www.f1manager.com/
Çıkış Tarihi: 25.08.2022

Resmî lisanslı F1® Manager 2022'de Formula 1®'e damga vur. 2022 personel ve pilot kadrosuyla ekibini seç ve patron ol. F1® Manager 2022’yi sadece oynamakla kalmayacaksın, tam F1® lisansı ve gerçeğe yakın sunumla onu yaşayacaksın da.

Kariyer – En İyisi Ol

Formula 1® için cesur ve yeni bir çağda, yeni bir hikâye yaz. F1® takımını seç ve resmî 2022 yarışları boyunca yolculuğuna gridin arkasından başlayarak veya pol pozisyonunda yer alarak takımını zafere ulaştır; F1® Manager’de seçim sana ait. Görevin, sezon hedeflerine ve uzun vadeli hedeflerine ulaşarak yönetim kurulunu etkilemek, takımının başarısını gelecek yıllarda güvence altına almak.Genel Merkez – Takımını Kur

Teknik ekibin, yarış operasyonlarının kalbidir. Yarışlar arasında takımının her detayını Genel Merkezden kontrol et. Yıldız sürücülerinin ve personelinin performansını incele, mali durumunu iyileştir ve yaklaşan yarışlarda kendine ekstra avantaj sağlamak için rakip takımlardan sınıfının en iyisi personeli keşfet.Fabrika – Arabanı Mükemmelleştir

2022’nin çarpıcı yeni otomobil tasarımı üzerinde çalış ve rakiplerine her zamankinden daha yakın yarış. Sıradaki yarışa hazırlanmak için arabalarına yeni parçalar tak. Sıradaki pistlerde avantajlar elde etmek için mühendislik yaklaşımını seç; iyi dengelenmiş bir sistem mi geliştireceksin, iyileştirilmesi gereken alanlara mı odaklanacaksın yoksa performansın belirli yönlerini mi geliştireceksin?Yarış – Stratejini Oluştur ve Uygula

Işıkların söndüğü andan damalı bayrağa kadar kontrol sende. Pit stratejisinden lastik seçimlerine ve sürücü çağrılarına kadar tüm kararlar senin elinde. Yaklaşımını planla, hava durumu ve değişken pist koşulları gibi dinamik yarış olaylarına karşı hamle yapmaya hazır ol. Gerçek hayattaki yayın kalitesinde sunulan resmî F1® yarışının, aşırı gerçekçi simülasyonuna kendini kaptır.Bu oyunun PS4™ versiyonuna zaten sahipseniz, PS5™ dijital versiyonunu ekstra ücret ödemeden edinebilirsiniz ve bu ürünü satın almanıza gerek yoktur. PS4™ disk kopyasının sahipleri, PS5™ dijital versiyonunu her indirmek veya oynamak istediklerinde PS5™'e yerleştirmelidir. PS5™ Dijital Sürüm disksiz konsolunu satın alan PS4™ oyun diski sahipleri, ekstra ücret ödemeden PS5™ versiyonuna sahip olamayacaktır.

F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU


F1 22 | PS5/PS4 ANA KONUGeliştirici: Codemasters

Yayıncı(lar): EA Sports

Oyun motoru: EGO Engine 4.0

Platform(lar): PS5,PS4/Xbox One, Xbox Series/PC

Tür: Yarış

Web Sayfası: Buy F1® 22 on PS4™ and PS5™ - EA SPORTS

Çıkış Tarihi: 1 Temmuz 2022


F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU


F1 22 | PS5/PS4 ANA KONUF1® Games From Codemastersyoutube
Take your seat and feel the thrill. F1® 22 - the new era has arrived. #F122game launches on July 1 for Xbox, PlayStation, and PC. Pick up F1® 22 Champions Edition until today for three days of early access and exclusive in-game content - http://x.ea.com/73876 📘 Facebook: http://www.facebook.com/formula1game 🐦 Twitter: http://www.twitter.com/formula1game 📺 YouTube: http://www.youtube.com/formula1game 📸 Instagram: http://www.instagram.com/formula1game 🌍 Website: http://www.formula1game.com 💬 Forums: https://answers.ea.com/t5/F1-Games/ct-p/f1-games-en 🏆 F1 Esports: http://www.f1esports.com #F122 #F1Life
https://www.youtube.com/watch?v=Nx9NgXi8nP8F1 22 | PS5/PS4 ANA KONUF1® Games From Codemastersyoutube
Take your seat for the new era of Formula 1® - F1 22 arrives July 1 for Xbox, PlayStation, and PC: https://www.ea.com/games/f1/f1-22 In the sport's biggest shake-up in over a decade, enter the future with new hybrid cars, overhauled rules, and a reimagined race weekend. Race the Miami International Autodrome, experience a redefined race day with Immersive and Broadcast options, the introduction of Sprint races, VR for PC players, and the glamourous world of Formula 1® with F1® Life. Pre-order the F1® 22 Champions Edition now, which includes three days early access and a time-limited Miami inspired content pack: https://www.ea.com/games/f1/f1-22/news/f1-22-announce #F122 #F122game #VR
https://www.youtube.com/watch?v=K5RLRoRWUds
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONUF1® Games From Codemastersyoutube
F1® 22 is available now for all players and to celebrate we took a ride with EA SPORTS Ambassador Charles Leclerc around the streets of Miami, getting to know the Scuderia Ferrari driver. Pick up #F122game right now on Xbox, PlayStation and PC. Plus, check out the Champions Edition for additional content: http://x.ea.com/73878 📸 Instagram: http://www.instagram.com/formula1game 🐦 Twitter: http://www.twitter.com/formula1game 🎵 TikTok: https://www.tiktok.com/@easportsf1 📘 Facebook: http://www.facebook.com/formula1game 📺 YouTube: http://www.youtube.com/formula1game 🌍 Website: http://www.formula1game.com 💬 Forums: https://answers.ea.com/t5/F1-Games/ct-p/f1-games-en 🏆 F1 Esports: http://www.f1esports.com #CharlesLeclerc #Miami
https://www.youtube.com/watch?v=e5yFkOxBL6c
2022 FIA Formula One World Championship™’in resmi video oyunu EA SPORTS™ F1® 22’de Formula 1®’in yeni çağına katılın. Yarış gününü baştan tanımlayan yeniden tasarlanan arabalar ve yenilenen kurallarla yeni sezonda kokpite geçin, yeni Miami International Autodrome’da becerilerinizi test edin ve F1® Life’ta pırıltının ve cazibenin tadına varın.


20 pilotun ve 10 takımın tamamından oluşan özgün kadroyla Formula 1® 2022 sezonunun büyüleyici yeni araçlarını sürün ve yeni sürükleyici ya da sinematik yarış sekanslarında yarış deneyiminizin kontrolünü ele alın. Sevilen My Team kariyer modunda kuracağınız takımı gridin ilk sırasına taşıyın, bölünmüş ekranda veya çok oyunculu modda yarışın ya da piste çıkmış en ünlü markaların süper arabalarını kullanarak tempoyu değiştirin.


 • Yeni Sezon, Yeni Kurallar — F1® 22’de Formula 1® araçlarının yeni çağında yarışın.
 • Yarış Günü Yeniden Tanımlandı — Sürükleyici ve sinematik Pit Stoplar, Formasyon Turları ve daha fazlasıyla sanal F1® deneyiminizin kontrolünü ele alın.
 • F1® Life — Formula 1®’in pırıltısının ve cazibesinin tadına varın.


2022 FIA Formula One World Championship™’in resmi video oyunu:


 • Yeni Sezon, Yeni Kurallar — Yeni sezonda kokpite geçin ve yepyeni Miami International Autodrome dahil ikonik pistlerde birbirinden farklı, muhteşem arabaları sürün.
 • Yarış Günü Yeniden Tanımlandı — Sürükleyici ve sinematik Formasyon Turları ile Güvenlik Aracı Periyotları, interaktif Pit Stoplar ve yepyeni Sprint Yarışlarıyla yarış deneyiminizin kontrolünü ele alın.
 • Adaptif Yapay Zeka — Daha az deneyimli oyuncular için geliştirilen yeni yapay zeka sistemi, her yarışta rekabetçi olmanızı sağlıyor.
 • F1® Life — Süper arabaları, kıyafetleri, aksesuarları ve daha fazlasını açıp tüm dünyaya sergileyin.
 • My Team — Genişletilmiş departman etkinlikleri ve daha ayrıntılı boyama özelleştirmesiyle F1® takımınızı sıfırdan kurarken başlangıç bütçenizi belirleyin.
 • Kariyer Modu — 10 yıldır çok sevilen Kariyer Modu ile F1® dünyasında sürüş yeteneklerinizi test edin ve griddeki sıralamanızı yükseltin.


F1®’in en önemli eğitim alanı olan Formula 2™, kısa, orta veya tam sezon seçeneklerinin yanı sıra 2021 ve 2022 sezonunun içerikleriyle* birlikte oyuna dahil.


 • 2 oyuncu için bölünmüş ekranda yarışma.
 • VR — Yarışın heyecanını direkt kokpitin içinden hissetmenizi sağlayan PC’deki sanal gerçeklik uyumluluğuyla en sürükleyici F1® deneyimini elde edin.


F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU
F1 22 | PS5/PS4 ANA KONU


Oyunla ilgili ilk izlenimler:


İLK İZLENİM | F1 22 (Türkçe) - YouTube

MOTOR SESLERİ VE MİNİ OYUNLAR | F1 22 (Türkçe) - YouTube


F1 22 Hakkında Bilmen Gerekenler, Sistem Gereksinimleri (redbull.com)

F1 22 Oynaman İçin 5 Sebep (redbull.com)

Türkiye GP, 2022 F1 takvimine mi giriyor?


Türkiye, hem 2020 hem de 2021 yıllarında pandemi şartlarıyla beraber Formula 1 takviminde yer almıştı.

Bu yılki 23 yarışlık takvimde Türkiye'ye yer verilmedi ve yarışın yapılma ihtimali oldukça düşük görünüyordu.

Fakat bugün, Formula 1'in resmi bilet satış sitesinde 2022 Türkiye GP'ye dair bilet satışlarıyla alakalı bir bölüm açıldığı görüldü.

Geçen yıl takvimde olan fakat bu yıl yer almayan yarışlar arasında sadece Türkiye GP'nin böyle bir sayfası var.

İlginç şekilde Rusya GP, 2022 bilet satışı sayfasından kaldırıldı. Bu da Ukrayna krizi nedeniyle Rusya'nın takvimden çıkarılıp, yerini Türkiye'nin mi alacağı sorularını beraberinde getirdi.


Bunun üzerine Motorsport.com Türkiye ve Global olarak FOM iletişime geçtik. Kısa süre içerisinde yanıt almayı bekliyoruz.


Bilgi edindikçe sizlerle paylaşacağız.
Türkiye GP, 2022 F1 takvimine mi giriyor? (motorsport.com)

Kitaplığı karıştırırken gördüm sizle paylaşmak istedim. Fiyatlar dikkat çekiyor. Arşiv'den Çıkan PS3 Broşürü 


Arşiv'den Çıkan PS3 Broşürü
Arşiv'den Çıkan PS3 Broşürü

İlk defa duydum Mevlünt Dinç, Arog için bir oyun geliştiriyormuş ama iptal edilmiş. Keşke çıksaymış Arog'un İptal Edilen Oyunu 


Arog'un İptal Edilen Oyunu


Arog'un İptal Edilen Oyunu
Arog'un İptal Edilen Oyunu
Avatar: Frontiers of Pandora | ANA KONU | PS5Avatar: Frontiers of Pandora™, Lightstorm Entertainment ve Disney ile işbirliği içinde bir Ubisoft stüdyosu olan Massive Entertainment tarafından geliştirilen birinci şahıs aksiyon-macera oyunudur.

Kardelen motorunun en son yinelemesi kullanılarak inşa edilen ve yeni nesil konsollar ve PC'ler için özel olarak geliştirilen Avatar: Pandora'nın Sınırları, Pandora'nın çekici dünyasını tüm güzelliği ve tehlikesiyle sürükleyici, açık bir dünya deneyiminde hayata geçiriyor.

Bu yeni, bağımsız hikayede, bir Na'vi olarak oynayın ve Pandora'nın daha önce hiç görülmemiş bir parçası olan Batı Sınırı'nda bir yolculuğa çıkın. Eşsiz yaratıkların ve yeni karakterlerin yaşadığı canlı ve reaktif bir dünyayı keşfedin ve onu tehdit eden zorlu RDA güçlerini geri püskürtün.

Geliştirici: Massive Entertainment, Ubisoft Düsseldorf, Ubisoft Shanghai
Yayıncı(lar): Ubisoft
Oyun motoru: Snowdrop Engine
Platform(lar): /PS5/Xbox Series X/S /PC
Tür: Aksiyon-macera
Web Sayfası:https://www.ubisoft.com/en-gb/game/avatar-frontiers-of-pandora
Çıkış Tarihi: Belli Değil - 2023 ?

Avatar: Frontiers of Pandora | ANA KONU | PS5

Avatar: Frontiers of Pandora | ANA KONU | PS5Avatar: Frontiers of Pandora | ANA KONU | PS5Avatar: Frontiers of Pandora | ANA KONU | PS5Avatar: Frontiers of Pandora | ANA KONU | PS5
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler
2020 Türkiye Oyun Sektörüne Dair Veriler

Daha fazla bilgiye burdan ulaşabilirsiniz arkadaşlar: https://www.gaminginturkey.com/tr/turkiye-oyun-sektoru-raporu-2020//

Hakkında
Konum: İstanbul, Ümraniye
İlgi Alanları: Otomobil, Denizcilik, Donanım, Konsollar, Cep Telefonları ve Elektronik Ürünler
Forum İmzası:

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ☾☆ | TOGG | ☾☆ █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁
[2018] Honda Forza | [2012] Opel Astra J Cosmo | [2012] VW Polo 1.6 TDI DSG | Huawei P30 Pro | Huawei GT3 Pro | Microsoft Xbox Series S | Sony PS4 20. Yıl Özel Sürümü | Sony PS5 | Steam Deck | Vestel 43UD9300 | Vestel 40U9500 |
Forum İkinci El İmzası:

OyuncuyaHaber

PS4/Xbox One/PC
Hakkımda:

OyuncuyaHaber™
★☽PS4Xbox One┊PC → ☾★

Intel i7 980X ┊ Asus P6T6 Revolution ┊ 12 GB RAM ┊ GeForce GTX 980 ┊ Windows 10
Samsung 55ES8000 ┊ Vestel 43UD9300 ┊ Samsung Gear S2 ┊ Huawei Band 4 ┊ Huawei P30 Pro┊ Iphone X ┊PS TV ┊PS4 Pro┊PS4 PS520. Yıl Özel Sürüm ┊ Canik Elite S Combat
2012 Opel Astra ┊Cosmo ┊ 1.4 Turbo 140HP 200NM┊ Flexride Şasi Sistemi ┊NAVI 600 ┊2012 VW Polo ┊ Comfortline ┊1.6 TDI 90HP 230NM┊ DSG ┊ 2018 Honda Forza NSS250A
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Konsol
Bilgisayar
Notebook
Bilgisayar
Netbook
Bilgisayar
Source
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Huawei
Operatör
Turkcell
ISS
KabloNet
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
Steam
Blackbox5
TV
VESTEL
Klima
Klima
Ses Sistemi
Grundig
Tablet
Apple
Notebook
Samsung
PSN ID
Source__53
Xbox Live GamerTag
SOURCE53
Fotoğraf Ekipmanları
sony
Motosiklet
Honda
Kulaklık - Amfi
Sony
Basketbol
Beşiktaş
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Western Digital
Ekran Kartı
Asus
Beyaz Eşya
Beko
Milli Takımlar
Turkiye
Formula 1
Mercedes
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 9 sa.
Mesaj Sayısı: 23.668
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 26.066
İkinci El Bölümü Mesajları: 186
Konularının görüntülenme sayısı: 3.858.758 (Bu ay: 25.962)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10.941 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.