Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
34.822
Cevap
287
Favori
1.311.042
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

Pc de evet ileride Now servisiyle muhakkak olur bunlar. Ps now sayesinde PS almanin hicbir mantigi kalmadi. Ha 4 yil sonra oynarsin yine de oynarsin ama . sony nin rubbish laggy PSN inene de kalmamis oluruz.

Simdi ps5 cikacak ben gidip ps5 almam. Ps5 pro yu beklerim( sadece excleri oynamak icin beklerim Ana konsol xbox olucak ) Bundan sonra iphone daki mantigi konsollara da uyguluyorum.

Ps now sayesinde Ps almaya gerek yok diyen, bütün oyunları pc ye aynı zamanda çıkan xbox çöpünü ana konsol yapacam demez mi

Ps now sayesinde suan the last of us gibi bir oyunu oynayabiliyoruz. Ilerde bloodborne den tutun hepsi gelir. Ben de simdi zaten gaming PC varsa gidip PS yerine xbox alirim hem xbox daki oyunlarimi orada oynarim hem de LAGSIZ HAFTALIK COKMEYEN VE ELITE KUMANDASI olan konsolumu kullanirim.

Note. Yarin saat 19 civari PSn cokerse hic sasirmayin cunku bu cokmeler cuma gununu buluyor genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kafamda soru işareti kalmadı. Çok uyguna yakaladım. Kafamdaki tek soru işareti. Acaba Fransa ürünü sıkıntı yaratırmıydı. 1250_TL civarına gelicek. Elimdeki PS4'te daha 4-5 aylık 900'e gider sanırım.. İşte 250-300 TL farkla Pro'ya geçiş yapıcaz.
    Zarar dan kar hesaplıyoz anasını satayım. Daha 5 ay önce Teknosa dan 1500_TL'ye aldım. Şimdi evde 4K TV var. Dedim TV varken yurt dışından da uyguna yakalamışken alayım. :) Tekrar teşekkürler içim bi rahatladı. Ödemesini yapmıştım.
  • TV almayı düşünenler 49 inch ve curved ekran sorun olmayacaksa Samsung KS8500 modelini düşünebilirler. Uzun süre araştırdım bu Tv modelini aldım. Gerek lag değerleri, gerek 1080p,4k oyun performansı olarak son derece güzel tv. Rtings sitesinde detaylı incelemeleri mevcut eğer almak istediğiniz tv hakkında bilgi almak istiyorsanız. Fiyatı 4000, 3600 TL arası değişiyor yerlere göre.

• Scorpio yu ben de dusundum bir ara ama projenin bazi sikintilari var. Fiyatinin en az 600 dolar olacagi soyleniyor. Simdi kulaga guclu gibi gelse de 1 sene sonra cikacagi icin zamaninin orta seviye pc sine esit olacak gibi ve de en onemlisi exclusive oyun olmayacak diye aciklama yapildi. Zaman icinde degisebilir tabi ama ps in cok buyuk avantajlari var. En onemlisi gelecek exclusive oyunlar. Senelerce pc topladim ve oyun oynadim. Ilk pc im islemcisi 386 dx-40 ti. Pc deki ayni oyunlari oynamak istersem yine pc isine girisirim.Ps4 pro daha mantikli geldi simdilik. 10 Kasimdan sonra anlayacagiz iyi mi yaptik kotu mu :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

quote:

Pc de evet ileride Now servisiyle muhakkak olur bunlar. Ps now sayesinde PS almanin hicbir mantigi kalmadi. Ha 4 yil sonra oynarsin yine de oynarsin ama . sony nin rubbish laggy PSN inene de kalmamis oluruz.

Simdi ps5 cikacak ben gidip ps5 almam. Ps5 pro yu beklerim( sadece excleri oynamak icin beklerim Ana konsol xbox olucak ) Bundan sonra iphone daki mantigi konsollara da uyguluyorum.

Ps now sayesinde Ps almaya gerek yok diyen, bütün oyunları pc ye aynı zamanda çıkan xbox çöpünü ana konsol yapacam demez mi

Ps now sayesinde suan the last of us gibi bir oyunu oynayabiliyoruz. Ilerde bloodborne den tutun hepsi gelir. Ben de simdi zaten gaming PC varsa gidip PS yerine xbox alirim hem xbox daki oyunlarimi orada oynarim hem de LAGSIZ HAFTALIK COKMEYEN VE ELITE KUMANDASI olan konsolumu kullanirim.

Note. Yarin saat 19 civari PSn cokerse hic sasirmayin cunku bu cokmeler cuma gununu buluyor genelde

Gitte kurtulalım senden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizde Ferrari'nin La Ferrari modeli var ama otogaleriden öteye gidemeyen bir sürüş alanınız mevcut.

Playstation'da ise belki sizin kadar yüksek performanslı bir araç yok , porsche Panamera modeli var fakat alanımız geniş her yere koşturabiliyoruz bu arabayla.

Atıl güç hiçbir işe yaramaz.Dağı heybetli gösteren yerin altındaki kısmı değil üstündeki kısmıdır.

Forumda her 2 platformun açılan konu ve de tekil oyun konu sayısını karşılaştırdığımızda bile her şey açık ortada.

Hatırlıyorum da efsane nvidia 8800gtx dönemlerinde oynayacak en sistem harcayan oyun crysis vardı.Şimdi alıp da oynayan yüzüne bakan olmaz o oyunun.Konusunu bile anlaya anlaya oynayan olduğun sanmıyorum.Çoğunluğu benchmark kasmak için oynuyordu(?) zaten o oyunu.

İçeriği nitelikli oyunlar için konsol Tabiki yanına da sağlam bir pc.

Sen elmaya öteki portakala seçmeye mahkumken ben 2sini de blendera atar sıkar afiyetle içerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: leo

quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Ben daha iyi çözünürlük daha iyi frame rate oyun oynamak istiyorum bundan size ne? Siz gerek yok diyenler Ana konularda hergün yok grafik yok fps diye ağlıyorsunuz.

Bi insan ne istedigini bilecek arkadas. Daha iyisini istiyorsan PS4 PRO dan da daha iyisi var: PC PRO

Red Dead Redemption 2 Pro oynarız artık pc pro da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leo

quote:

Orijinalden alıntı: C-İ-E_SN

Ben daha iyi çözünürlük daha iyi frame rate oyun oynamak istiyorum bundan size ne? Siz gerek yok diyenler Ana konularda hergün yok grafik yok fps diye ağlıyorsunuz.

Bi insan ne istedigini bilecek arkadas. Daha iyisini istiyorsan PS4 PRO dan da daha iyisi var: PC PRO

Kalsın konsolun rahatlığı 10.000 tl lik pc de yok.

Konsol can pc patlıcan :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forum sayesinde ağlayan insanlardan midem bulandı. Bir insan her şeye de ağlar mı yahu?

PC'ye gider orada ağlar... XBOX'a gider orada ağlar... PS4'e gider orada ağlar...

Ne çok ağlıyonuz la... Açın oyununuzu oynayın.
  • PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Taksitle alışverişin kalktığı dönemde kredi çekip de telefon alanların olduğu, milletin para verip de en kralı bende diye ego tatmin ettiği yerde farklı birşey söylemek suçtur. Proyu alanlar kendilerini gaza getirerek tuhaf bir ego tatmini yapıyor. Cihaz ellerine geldiklerinde gördükleri 2 tane fazla gölge için sevinçten havalara uçacaklar. Scorpio çıkana kadar multiplatform oyunlarda fark hissedilmez bile. 10 Kasım'dan sonra da kim elindekini satıyor kim satmıyor göreceğiz

Yahu elimdeki GTX1080 ile bile aman aman fark hissedemiyorum adam 4.2 tflopsluk cihazı başıma kral yaptı arkadaş ben buna kızıyorum.ayrıca cihazın önspiarişini verdim 10 Kasımda burdayım kimse merak etmesin Ankara Armada Sony Center aldı telefon numaramı bir tane ayırıcaklar gelir gelmez gidip alıcam.Ha ben hala diyorum cihazı 5 güne kalmaz satarım %90.Biz kimseye almayın demiyoruz para adamın keyif adamın ne yaparsa yapsın beni ne ilgilendirir.ben bu fanboylara hayranım.birde alamayanlar kötülüyorlar demiyorlarmı işte oda ayrı bi çıldırtıyor.ben 1 hafta içinde 4 oyuna 530 lira para saydım 1699 TL çok büyük bi para sanki.

birader şu lafına iyi oku
    para adamın keyif adamın ne yaparsa yapsın beni ne ilgilendirir.

sonra yazdıgını oku
    ben 1 hafta içinde 4 oyuna 530 lira para saydım 1699 TL çok büyük bi para sanki
    bizi ne ilgilendirir senın kac para harcadıgından , senin paraya verdiğin değerden artist artista konusmanın anlamı varmı

he bida sana bi tavsiye verim bak demissin ki
    pro alırım cihazı 5 güne kalmaz satarım %90
    sen gercetekn akıllı biri olsan bunu yapmassın parayı boşuna sag sola atan birisin sanırım herşey cok basit sana göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 27 Ekim 2016; 16:14:10 >

• Bence siz iyi okuyun hocam adamlar Pro aldırmamakla suçluyor nerdeyse bizi birde uzananamadığınız ciğere mındar diyosunuz cümlesini kullanıyorlar.bende keyif adamın ben görüşlerimi yazıyorum dedim ayrıca aldığımıda belirttim.paramı saçtığım felanda yok en fazla aynı fiyata geri veriririm konsol aleminede Scporpio'ya kadar veda ederim.Artis Artis konuşan buradaki arkadaşlar aldıkları kıçı kırık bi cihazla ego yapıyorlar kusura bakmayın ama ben bana yapılmasına izin vermem.Kimse kimsenin babasının oğlu değil çoluk cocukta değiliz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 27 Ekim 2016; 16:20:23 >
  • quote:

Bence siz iyi okuyun hocam adamlar Pro aldırmamakla suçluyor nerdeyse bizi birde uzananamadığınız ciğere mındar diyosunuz cümlesini kullanıyorlar.bende keyif adamın ben görüşlerimi yazıyorum dedim ayrıca aldığımıda belirttim.paramı saçtığım felanda yok en fazla aynı fiyata geri veriririm konsola Scporpio'ya kadar veda ederim.

aslında bu sayfa kontrol ediliyor olsa konuya bı sınırlama olsa bunlar olmaz.Sonuçta kafanıza silah dayamıyorlar ama üyeler arası gerginlik var ve şuna eminin birkaç huzursuzluk cıkaracak kişi ortaya laf atıyor sonra kayboluyor ve forum başlıyor karışmaya
  • quote:

Bence siz iyi okuyun hocam adamlar Pro aldırmamakla suçluyor nerdeyse bizi birde uzananamadığınız ciğere mındar diyosunuz cümlesini kullanıyorlar.bende keyif adamın ben görüşlerimi yazıyorum dedim ayrıca aldığımıda belirttim.paramı saçtığım felanda yok en fazla aynı fiyata geri veriririm konsol aleminede Scporpio'ya kadar veda ederim.Artis Artis konuşan buradaki arkadaşlar aldıkları kıçı kırık bi cihazla ego yapıyorlar kusura bakmayın ama ben bana yapılmasına izin vermem.

5 güne kalmaz satarım ne yahu? Çocuk musun sen? Ne aldığını bilmiyor musun?

Saçma sapan trol trol işler yapıyorsunuz. Sonra da gelmiş konuda atar gider yapıyorsunuz...

Aldığın şeyi 5 gün sonra niye satıyorsun? Dengesiz misin?
  • Kardeşim memmun kalmazsam diyorum anlamıyomusun.herkese tek tek izahtamı bulunucam istersem alır çöpe atarım.Tam çattık bugün ya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 27 Ekim 2016; 16:23:6 >
  • quote:

Kardeşim memmun kalmazsam diyorum anlamıyomusun.herkese tek tek izahtamı bulunucam istersem alır çöpe atarım.Tam çattık bugün ya.

Kaç yaşındasın sen? Aldığın şeyin ne işe yaradığını bilmiyor musun?

Memnun kalmazsam ne? Son zamanlarda değişik değişik insanlar türedi... PS4'ün ne olduğunu bilmiyor musun ki böyle acayip acayip şeyler yazıyorsun.

Şu acemi insanlara sinir oluyorum. Konsollar yıllardır var. Yeni çıkmadı.
  • PS1 'den bugüne kadar PS kullanıcısıyım şu andada PS4 kullanıyorum senden daha iyi biliyorum ne olduğunu merak etme yaşımıda boşver 13 yaşındayım.şu yazdığın yorumlara bi bak ya dengesiz felan para benim keyif benim herkes içinde aynısı geçerli seni bu kadar geren ne ben onu anlamadım.neyin ne olduğunu sendenmi öğrenicem akıl hocalığı yapıyosun bide kalkmışsın.Beni kararımdan ötürü eleştirebilirsin ne gerek var masrafa giriyosun diyebilirsin sıkıntı yok onu anlarım ama şu üsluble konuşmayı anlamam.Bu üsluble bakkala girsen sana parasıyla su vermez.

Adminlerden ricam şu mesajları tek tek silin benimkilerde dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 27 Ekim 2016; 17:1:21 >
  • PS4 Pro gereksiz yere abartılıyor, PS4 de gereksiz yere ezikleniyor. Gençler çıkın şu kafadan; İKİSİ DE AYNI KONSOL!

İki konsola da aynı oyunlar çıkacak, oyunlar PS4 baz alınıp şartlar dahilinde maksimum görsel kaliteyle yapılacak. Yani bir oyun PS4'e 1080p 60fps çıkabiliyorsa (ki örneği var; MGS V:THE PHANTOM PAIN) çıkacak zaten. Ama her firmanın elinde Frostbite Engine gibi, Fox Engine gibi bir oyun motoru ve işini iyi yapan teknik ekip olmadığı için bu değerlere erişilemiyor. İşte PS4 PRO da hardcore oyuncular düşünülerek bu beceriksiz (ya da üşengeç) firmalara daha güçlü ve performanslı bir alternatif sunuyor. Yani PS4 PRO var diye PS4'teki oyunları kasıtlı ve stratejik olarak vasat grafiklerde veya 30fps'de bırakacak değiller, zaten bu hem oyun yapımcıların hem de Sony'nin kendi ayağına sıkması demek olur. Şuan piyasada PS4 sahiplerinin ezici bir sayı üstünlüğü var, böyle bir kitleye kimse üvey evlat muamelesi yapmaz, yapamaz, göze alamaz! PS4 güzel bir kadınsa, PS4 PRO da aynı kadının makyajlı hali...

Örnek olarak benim şuan PS4 PRO almaya ihtiyacım yok. Mevcut düzenimden memnunum, The Witcher 3'ü ilk çıktığında 30fps'in altında oynuyordum ve en ufak rahatsızlık hissetmedim. Kendimi hikayeye, karakterlere ve oyunun dünyasına o kadar kaptırmışım ki, performans sorununu hissetmiyordum bile. Yani öyle oyunlar çıkıyor ki (Örnek olarak Mafia 3 rezaleti) o oyunu 4K 60fps oynasan ne değişecek? Oyun leş zaten! Tabi ki 60fps oyunun keyfi bambaşka ona lafım yok ama oyun güzel olduğu sürece 30fps gibi değerler benim canımı sıkmıyor. Sadece oyunları 4K görüntü kalitesinde oynamak istediğim için, daha performanslı bir PS4 platformunu merak ettiğim için PS4 PRO almak istiyorum. Çok mu gerekli? Bence değil. Çok mu lüzumsuz? Bence o da değil. Sonuçta God Of War'u, Red Dead Redemption 2'yi 4K kalitesinde (veya 4K'ya yakın bir görüntü kalitesinde) oynamayı kim istemez ki? İmkanı olan varsa, oyun oynamayı seviyorsa böyle bir zevkten mahrum kalmamalı... Ama imkanı olmayan da aynı güzel oyunu oynayacak, o yüzden PS4 sahiplerinin moralini bozmaya veya PS4 PRO ön sipariş verenlere salak imasında bulunmaya hiç gerek yok.

• uzatmadan soruyorum.

benim evdeki lcd televizyona ps4 proyu taktığımda önceki makine ile arasında grafik farkı olacak mı, olmayacak mı ?

kısa ve öz cevap verebilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bigbooss

uzatmadan soruyorum.

benim evdeki lcd televizyona ps4 proyu taktığımda önceki makine ile arasında grafik farkı olacak mı, olmayacak mı ?

kısa ve öz cevap verebilecek var mı?

evet olacak
  • 
Sayfa: önceki 368369370371372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.