Şimdi Ara

PLAYSTATION 4 PRO | ANA KONU (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
34.823
Cevap
288
Favori
1.311.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Scorpio yu da kral yaptılar daha ortada fol yok yumurta yokken. Hele bi çıksın ondan sonra yapın yorumlarınızı. Xbox un canı cehenneme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 27 Ekim 2016; 12:52:48 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Su tartismalari artik birakin da insanlar foruma girdiginde biraz olsun fikir sahibi olsun.Ps4 pro icin benim kafamdaki tv Sony 55kd55xd modeli.Uzun suredir arastiriyorum pro icin daha iyisini bulamadim.Fiyati 4500 bandinda.Bu urune muadil tv tavsiyesi olan var midir?Fikri olan paylasirsa tv alacaklara yardimimiz dokunabilir belki..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yani Sony salak yapımcılar salak sadece bizim dh üyeleri akıllı.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var burası "Pro alanlar klübü" başlığı mı? Pronun artısı eksisi burada tartışılır. Rahatsız olan varsa yapacak birşey yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olumsuz görüşlere saldırı muhakeme yoksunluğu, kendi fikri dışında ki tüm fikirleri otomatik olarak reddetme ve aşırı hayranlığa dayanıyor. Dünya genelinde hangi foruma girersen gir bu problem var ne yazik ki. Şu an pro almanın mantıklı olup olmadığı tamamı ile kişisel bir konu. 2-3 katı parayla pc almak örneğide dahil çünkü pc ve konsol kullanım alanları arasında tonlarca fark var. Gidip pc toplamak senin için mantıksız olabilir ama gerçekten mantıksız olduğu anlamına gelmiyor. Bırakın herkes fikrini yazsın troll mesajlar hariç okuyun anlamaya çalışın değerlendirin. Olumlu ve olumsuz yorumların içinde öğrenilecek işe yarar bilgiler ve bakış açıları var, fikirlere bu şekilde saldırmak bir şey kazandırmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Navy SEALs

4k tv olayini da iyice araştırın..zamanında ilk hd tv çıktı diye insanlari güzelce kandirip 720 p hd ready adi altinda tv sattilar.sonrasında 1080 p çıktı.şuanda da öyle 4k çözünürlük değil 4k ready gibi düşünün.

4k Ready de bir tv modeli yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Sana bir şey diyen yok gidip alabilirsin burada gereksiz diyenler cart curt yapıyorsa sende üslubunu düzeltip cart curt yapmayacaksın insanların görüşlerine az saygın olsun kim neyi bekleyecekse bekler o bekleyenin derdi

Niye üstüne alındın, dokundu mu yoksa burda atıp tutuyorsun sonra konsolu alıp buraya gelirsin bu yazdıklarını yedirtirler sana hadi işine.
  • Cidden ps4 u kullanip,Pro icin ps4 unu satan ve ps4 Pro dan tam 2 sene sonra ps5 duyurulunca ps4 pro sahiplerini o yuzundeki " tokata gelme " hissini simdiden gorebiliyorum

• Yıldırım Demirören kullanıcısına yanıt
    Muadil olarak 49xd yi öneririm sony nin. Tek farkı ekran boyutu ben aldım gayet güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Olumsuz görüşlere saldırı muhakeme yoksunluğu, kendi fikri dışında ki tüm fikirleri otomatik olarak reddetme ve aşırı hayranlığa dayanıyor. Dünya genelinde hangi foruma girersen gir bu problem var ne yazik ki. Şu an pro almanın mantıklı olup olmadığı tamamı ile kişisel bir konu. 2-3 katı parayla pc almak örneğide dahil çünkü pc ve konsol kullanım alanları arasında tonlarca fark var. Gidip pc toplamak senin için mantıksız olabilir ama gerçekten mantıksız olduğu anlamına gelmiyor. Bırakın herkes fikrini yazsın troll mesajlar hariç okuyun anlamaya çalışın değerlendirin. Olumlu ve olumsuz yorumların içinde öğrenilecek işe yarar bilgiler ve bakış açıları var, fikirlere bu şekilde saldırmak bir şey kazandırmıyor.

Pc konusunda soyle haklisin
    Ben pc ci degilim fakat adamlar dogru 2-3 kati para harciyor ama oyunlara daha uygun ulasiyor online icin ucret odemiyor vs vs

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfieLowis

Cidden ps4 u kullanip,Pro icin ps4 unu satan ve ps4 Pro dan tam 2 sene sonra ps5 duyurulunca ps4 pro sahiplerini o yuzundeki " tokata gelme " hissini simdiden gorebiliyorum

Alıştır kendini 3 yilda bir konsola.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Taksitle alışverişin kalktığı dönemde kredi çekip de telefon alanların olduğu, milletin para verip de en kralı bende diye ego tatmin ettiği yerde farklı birşey söylemek suçtur. Proyu alanlar kendilerini gaza getirerek tuhaf bir ego tatmini yapıyor. Cihaz ellerine geldiklerinde gördükleri 2 tane fazla gölge için sevinçten havalara uçacaklar. Scorpio çıkana kadar multiplatform oyunlarda fark hissedilmez bile. 10 Kasım'dan sonra da kim elindekini satıyor kim satmıyor göreceğiz

Yahu elimdeki GTX1080 ile bile aman aman fark hissedemiyorum adam 4.2 tflopsluk cihazı başıma kral yaptı arkadaş ben buna kızıyorum.ayrıca cihazın önspiarişini verdim 10 Kasımda burdayım kimse merak etmesin Ankara Armada Sony Center aldı telefon numaramı bir tane ayırıcaklar gelir gelmez gidip alıcam.Ha ben hala diyorum cihazı 5 güne kalmaz satarım %90.Biz kimseye almayın demiyoruz para adamın keyif adamın ne yaparsa yapsın beni ne ilgilendirir.ben bu fanboylara hayranım.birde alamayanlar kötülüyorlar demiyorlarmı işte oda ayrı bi çıldırtıyor.ben 1 hafta içinde 4 oyuna 530 lira para saydım 1699 TL çok büyük bi para sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 27 Ekim 2016; 13:17:9 >

• DenzeL_28 kullanıcısına yanıt
    Tamam
  • Pc ve ps4'ün hangi ekranlarda kullanıyorsunuz?

• Ben daha iyi çözünürlük daha iyi frame rate oyun oynamak istiyorum bundan size ne? Siz gerek yok diyenler Ana konularda hergün yok grafik yok fps diye ağlıyorsunuz.

• Ps4 pro çıkışına az kaldı değerli arkadaşlarım...Havalar da soğudu zaten konsolun çıkış zamanı çok güzel.... Birde şu işten güçten fırsat bulsak da doya doya oynasak ama nerdee :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Pc ve ps4'ün hangi ekranlarda kullanıyorsunuz?

PS4'ü SONY KD-55XD8505B TV'de , PC'yi SAMSUNG 27" LS27F350FHMXUF monitörde kullanıyorum hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 27 Ekim 2016; 13:31:51 >
  • Yıldırım Demirören kullanıcısına yanıt
    Arkadaşla geçen bu televizyona bakıyorduk kendi de bunu düşünüyordu Pro için ama bakalım alır mı almaz mı bilemem incelemenizde fayda var

http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_lg-43uh650v-43-in%C3%A7-109-cm-ekran-dahili-uydu-al%C4%B1c%C4%B1l%C4%B1-4k-smart-webos-3-0-led-tv-1162556.html#teknik-bilgiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPM

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Pc ve ps4'ün hangi ekranlarda kullanıyorsunuz?

PS4'ü SONY KD-55XD8505B TV'de , PC'yi SAMSUNG 27" LS27F350FHMXUF monitörde kullanıyorum hocam.

Pc'yi tv'ye bağladınız mı hiç. 4k oyun denediniz mi ? Bende 1080p monitör var, pc ona bağlı. Ps4'te 60" 4k tv'ye bağlı. Ps4'ten , pc'ye monitöre geçince bende öyle arada aman aman bir fark göremiyorum. Ama ne zaman ki , tv'ye pc'yi bağlayıp 4k açıyorum, fark kabak gibi ortaya çıkıyor. En basiti , ps4'ü monitöre bağla , aynı oyunu aç, sonra pc'de ayarları fulleyip açıp dene, arada büyük fark göreceksin.

• Bu XD ler sanırım HDR destekliydi ya da yanlış da biliyor olabilirim
  • 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.