Yarbay
03 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 434 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Selam Rootlu bir telefonum var. bu cihazda surekli gmail acmak istiyorum. 1 hesap actiktan sonra, telefonu yazilimini silip, tekrar rootluyorum. Yalniz 2,3 den gmail hesap alimindan sonra google telefon dogrulamasini soruyor, ben de tel numarasini orada kullandigim icin " bu numara cogu kez kullanildi " diyor.

Google ladim ama bir turlu basaramadim.

PC den vpn denedim yine olmadi. Kisacasi google da yazan hemen hemen herseyi denedim. Ona ragmen numara dogrulamalasi istiyor.

Bu dogrulama numarasini nasil atlatabilirim?

O ulkenin dilini bilmiyorsunuz. Ama konustugunuz kisi bir kiz , O kiza ne komik seyler soylersiniz de kiz sonunda " tamam aslinda sana eslik edebilirim" der.

mesela, almanca bilmiyorum. Ve orada beni karsilayacak kimse de yok... muhtemelen baskasi tarafindan soyulurum da... belki onlari geri puskurtmemde yardimci olabilirsin? Ickiler benden.

gibi ama bundan daha etkileyici ornekler var mi aklinizda?

Selamlar, PL s sportta iken pazar futbolu vardi. Simdi yayinci el degistirdi. Yayinci bein sports da olmasi gereken program olmuyor. 7/24 ozet veriyorlar hemen hemen. PL pazar futbolu veren yada yayinlayan kanallar var mi? Youtube vs de olabilir

Herkese selam, yaklasik 3 senedir premier league i takip ediyorum. S sport uygulamasinda gercek bir futbol havasi aliyordum. S sport uygulamasinda mac baslamadan 15 dk once stattan goruntuler canli akisi Ingiltere rejisinden geliyordu. Hem stattan cevresinden goruntuler fikstur, mac kadrolari gibi etmenlerde vardi.Oyuncularin isinmasini izleyebiliyordum.

Mac baslamadan bu yuzden gercekten havasina giriyordum. Bir de bu de yetmezmis gibi, s sportta ki orkun colakloglu, gokhan abdik erman yasar gibi spikerle beraber mac sirasinda ibrahim altinsay, engin kehane ve emre ozcan gibi gercek futbol yorumculariyla beraber mac keyfini daha da arttiran insanlar vardi.

2022/23 sezonuyla beraber premier league beinconnect e gecti. Daha dun uye oldum. 3 mac izledim.

Burada ki sistem maci izle sonra de@ol git sistemi sanirim. Cunku ingiltere rejisinden mac baslamadan once 15 dk stattan goruntu yok. Yayin, oyuncular giristeyken basliyor. 2 dk reklam sokuyorlar. Seromani de mac ekranini veriyorlar.

Hadi Turkiye ligini anlarim. Orada boyle seyler olabilir. Ama burasi premier league. Boyle calisanlar olmamali. Bir de spiker dedigin, sadece oyuncularin isimlerini soylemekle olmaz. Kendi futbol dusunceleri de olmali. Beinconnect teki spikerler no name spiker gibi, fifa oyununu oynasam daha cok seyler duyarim.

Hadi maci tek anlatiyorsun olabilir. Ama 3 izledigim macta da spikerin yaninda yorumcu yok. S sporttan, beinconnect te gecmesi bana aldigim kaliteyi daha da dusdugunu hissettirdi.

Baska altarnetif olsa denerdim. Ama simdi o da yok. Bu 3 sene nasil gececek?

Yarin tekrar basliyorum. daha once 10 kere fitnessa baslayip-biraktim ve istedigim bir sekilde vucudumu yapamadim bir turlu. 

28 yasindayim yaklasik 1 aydan fazladir sol diz kapayim agriyor. Fazla haraket etmedim bir suredir durduk yere agrimaya basladi. Bir de 1 haftadir belim agriyor. Boyum 1.82 kilom da 79 vardir. Bacaklarim ince, kolum ince ama bel bolgesinde fazlaca fazlalik var. 

Daha salona baslamadan Agrilarim var ve bu ilk defa yaptigim birsey. Agrilarimin sebebinin egzersiz ve kas eksikliginden oldugunu dusunuyorum. 

Vucudumu iyi taniyorum daha once 103 kilo idim 2 sene de 77 kg a dustum. Ama hicbir zaman o istedigim devamlilik olmadi. 

5 ayligina istanbul disina ciktim. Bulundugum yerde denize girebiliyorum. 

Ptesi-cars-cuma spor gunleri, sali-persembe-cumartesi gunleri de denize girme recovery gunu olarak dusundum. Pazar gunu de evde dinlenme olarak karar verdim 

Sizce nasil bir plan? 

Kizlar " mesgulum suan konusamam " deyip %99 basindan her sagdiginda buna karsit olarak ne cevap verip te " tamam o zaman konusalim " moduna cevirebiliriz?

269 tl lik bir konsol oyunu aldim yalniz gumruk ucretini hesaplarken internette soyle bir hesaplama gordum.

1. Paket İçeriği:
  2.  Paketteki tüm ürünler kişisel kullanıma mahsus kitap veya benzeri basılı yayınlarsa bu kutucuğu işaretleyiniz
  3. Gönderen Ülke:
  4.  Paketi doğrudan gönderen ülke, Avrupa Birliği (AB) üyesi ise bu kutucuğu işaretleyiniz
  5. ÖTV Durumu:
  6.  Paket içeriği Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) uygulanması gereken bir ürün (teyp, mücevher vs.) içeriyorsa bu kutucuğu işaretleyiniz

Konsol oyunlari hangi yere gore hesaplaniyor?

ilk alisverisim oldu.Yine internette gerekli arastirmalari yaptim ama kayda deger bir cozum bulamadim. Daha once shop4tr den alisveris eden Tecrubeli arkadaslar bilgilendirebilirse bu konuda diger arkadaslar icin de cok faydali olabilir

Eski saglayicimiz Lanet vodafondu bugun superonline 200mb fiber e gectik. Gercekten cok hizli ama benim oda modeme 7-8 metre vardir.

Eski modemde 5ghz kanali actigimizda benim basimi agritiyordu. Bugun de 5ghz de baglaninca 10-15 dakika sonra basimda agri olustu.evdeki kimselerde agri yok.

sadece ben de oluyor bu olay. Bizde 2.4 ghz kullaniyoruz o da en fazla 50mb goruyormus.

acaba bu bas agrisi olayi normal mi? 5ghz bandi bas agrisi neden yapiyor anlamis degilim. Boyle birsey yasayan var mi?

beraber oynayabiliriz mikrofonlu

bu ay sonuna kadar tecilim var, 26 yasindayim. Acik ogretim okuyorum. Daha once 2 kere tecil ettirdim.

bildigim kadariyla bu durumda 28 yasina kadar tecil hakkim var.

Subeye gittigimde ne isterler tecil icin kafamda deli sorular yada tecil ettirebilir miyim. Su aralar tecil ettiren oldu mu

tesekkur ederim simdiden degerli yorumlariniz icin

Hakkında
İlgi Alanları: Vücut geliştirme, video oyunları , sinema , pop müzik.
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.226
İkinci El Bölümü Mesajları: 195
Konularının görüntülenme sayısı: 122.384 (Bu ay: 545)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.430 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.