Yarbay
10 Şubat 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme
Toplam: 239 (Bu ay: 31)
Gönderileri
Evet arkadaşlar şu lanet covid mdddm' ile okullar kapalı mecburen online eğitim ve birsürü de ödev geliyor çıktı almanız gerekiyor. Benim ihtiyacımı karşılayacak yazıcı önerebilir misiniz ekonomik olsun siyah beyaz çıktı yeterli Wi-Fi desteklemesi lazım PC yok evde android telefon ile çıktı alacağım.

arkadaşlar xbox series s ile one x arasında kaldım hangisini alayım biri diğerinden daha ucuz , grafik kailtesi daha yüksek , bekleme süresine katlanıp one x mi almak mantıklı sizce ?? bi yardım edin

arkadaşım belçikada xbox series s i 300 euroya alacak benden haber bekliyor, buradan one x alırsam ikinci el 2300 tl ye filan alabiliyorum

Arkadaşlar piyasaya yeniden giriyorum. Çevremdeki herkes piyasayada alıp satıyor dayanamadım bende giriyorum tekrar artık,

Alttaki referans numarası ile kayıt olan kişiler arasında, mevcut
referans bakiyesi 1 BTC olduğunda çekiliş yapılacak ve o bugünkü kur hesabına göre 5000 USD hediye verilecektir kesin tarih veremem ,özel mesaj atın bilgi verin. Ayrıca buradan da duyuru yaparım.

https://accounts.binance.com/tr/register?ref=ZJYZMLJ0
Evet
Bölümsonucanavari.com un oyun haricinde boş beleş içerik sunması

Aynen böyle durum malesef. Oyun dışında. Filmi kimin yöneteceği, hangi dizide kimin başrol oynayacağı, yok şu oyun un yaması çıkacak şu kadar GB .... Olmamış olayların söylentileri , hatta bunu bir ileri seviyeye daha çıkarttılar gelecek olan düzeltme yapmasının da söylenti haberini yapmaya başladılar.

İyice saçma sapan bir site halini aldı oyun haricinde ise yaramaz ne varsa mevcut sitede , ki oyun dışındaki yazılar da 5 yaşındaki çocuğa hitap eden kalitede

Birinin bu saçmalığa dur demesi lazım.
Huawei MediaPad T5 32GB alınacak (2 tane) yorumlarınıza ihtiyacım var
iki tane çocuk var ikisine alacam ama, aklımda android 8 ile gelmesi nedeinyle sorular var, ilerde bazı oyunları oynatmama gibi bir ihtimal olur mu ? bu konuda bilginiz var mı acaba ?

samsan galaxy tab 8
android 9 ile geliyor fiyatı daha uygun çocuklar performanslı oyun oynamazlar, o da olabilir alternatif olarak, ama dokunmatik hassasiyeti pek iyi değil diye yorumlar okudum. yardımcı olursanız sevenirdim, uygun fiyatlı olursa benim için daha iyi

Lenovo Tab M8 TB-8505F
birde bu var,

çocuklar kız, pek performanslı oyun oynamazlar.

......

2007 kaydı. Yıllar sonra denk geldim paylaşayım dedim.

Arkadaşlar bu iki telefon arasında uzun süreli kullanım olarak çok farkeder mi, birisinde 2 GB RAM var diğerinde 4 GB var galiba

Oyun filan oynamayacak babama alacağım uzun süre kullansın takılmadan

Birde mi a 3 gözüme takıldı
Arkadaşlar bir arkadaşımın hesabını kullanmak istiyorum iki kişi kullanacağız
Ben sec hesap kullanacağım arkadaş kendi hesabına giriyor ama hesap olarak etkin yapıyor sonra ben aynı hesaba giriyorum benim hesabın sec olması lazım iken ikimizde hesaptan atıyor

Bunu nasıl çözeriz arkadaşın ne yapması gerekiyor?? Bende bu olayları çok bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.

Etkinlestırdım diyor hesaba ben girince onu atıyor sonra ben hesap yönetiminden bakınca ana hesap etkinlestırme bende yine aktif görünüyor o tekrar giriyor bu seferde ben hesaptan atılıyorum böyle saçma sapan birşey oluyor.
başlıkta yazdığım gibi (stepway-elentra-egea) gibi araçlar gözüme takıldı,
bunların içinde özellikle elentra farklı segement duruyor ama fiyatları 70-75 bin aralarında bulunabiliyor,
egea ise f/p ürünü diyorlar dıştan kasa güzel görünüyor, bu fiyata yüksek model alınabilir bu nedenle cazip geliyor ama içine hiç binmedim nasıldır bilmiyorum,
stepway hakkında hiç bilgim yok,

not : aracı memur emeklisi babama alacağım

Edit - 03-05-2020 2010 Skoda octavia 1.4 TSİ ambıate aldık. İş buraya kadar evrildi anlıyacağınız.
Herkese çok teşekkürler fikirlerinizi paylaştığınız için
Hakkında
Forum İmzası:
Olacak İş Değil
Hakkımda:
PSN: big_booss
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 24 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 8.239
İkinci El Bölümü Mesajları: 568
Konularının görüntülenme sayısı: 475.153 (Bu ay: 2.941)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.156 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.