Şimdi Ara

Passatçılar, şu yeni 508 e rağmen halâ passat mı diyeceksiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
2
Favori
23.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şu tasarıma heleki şu iç mekana bakın...
    D segmentinde bu kadar iddaalı bi iç mekana sahip araba şuanda göremiyorum ben. Premiumları bile solladı şu iç mekan

Passattan biraz daha uygun bi fiyatla gelirse gene passatmı diyeceksiniz ? Şu güzelim arabaya rağmen bu ülkede passat hala en çok satarsa yorum yapıcak mecalim kalmaz artık

Talisman olmadı, yeni insignia olmadı ama bu ikisindende fazlasıyla iyi olduğuna göre passata artık dişli bi rakip olmaları lazım özellikle fiyat konusunda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arabanın iç dış albenisinin Passata karşı olan pozisyona hiçbir etkisi olamaz. Passat estetik kaygılarla alınan/kiralanan bir araç değil, pazarı oturmuş, imajı distrübitörü, satışı satış sonrası her şeyi sağlam, D segment olarak tek hale gelmiş, arabanın ne olduğunun nasıl olduğunun bile bir önemi kalmamış artık, ticari araç gibi alınıp kullanılıyor. Peugeot'da coupe olarak yapmış aracı, camlar falan çerçevesiz ve zaten Arteon A5 sportback falan diyor rakip olarak. Arteon'dan da fazla tutulacak bence, A5 sportback veya Passat gibi kendi grup içi rakipleri olunca özel otomobillerde VW'nin borusu ötmüyor, buzdolabı sıtayla modellerini iyi satıyorlar. CC burada sattı ama avrupada döküldü, bu yüzden hiç VW adeti olmadığı halde arabanın ismi değişti.

508'de tutmayabilir bu arada, ayrıca normal orta sınıfta Passat gibi araçlarla rekabet edemedikleri için 4 kapı coupe sınıfına geçiyorlar zaten, burada satışları karşılaştırınca başarısızlığı saklamak daha kolay. Jagaur XE gibi müthiş bir otomobil bile satamazken 508 biraz satsa ne olur satmasa ne olur, D segment bitmiş ölmüş artık. Fusion'u(mondeo) bile iptal ettiler, avrupaya da büyük ihtimalle gelmeyecek artık. Avensis Accord vs hepsi vefat etti, 508'in satacağı en fazla Alfa Giulia kadar olur.
    Adamlar bi marjinallik yapmış özgünlük yapmışlar başka hiç bi arabada olmayan kokpit yapmışlar siz anca çamur atın. Zaten yenilikten yana olsanız passat bu yüzden satmaz bu kadar. Küçük direksiyon ve kadrana direksiyon simidinin içinden değil yukarısından bakıyorsun bence daha şoför odaklı. Peugeotu bu yüzden seviyorum bütün araçlarında aynı düşünce. Çok özel yani
    Şöyle heybetli araçlarına o minnacık direksiyonu koymuyor mu ayar oluyorum. 5008 gibi araç yapıyor öyle bir direksiyon koyuyor ki 9.15 şeklinde direksiyonu tutunca koltuk altların vücuduna yapışık şekilde aracı sürmek zorunda kalıyorsun. Yılan gibi dış ve iç mekan yapıyorsun akülü araba direksiyonu gibi küçük direksiyon koyuyorsun yazıktır günahtır
    Peugeout firması gerçekten şaşırttı beni, sanki satın aldıkları Opel nedeniyle GM Camarodan gen transferi filan olmuş. Retro tasarım bu olsa gerek. Satar satmaz hiç önemli değil, bu tarz tasarımları yollarda görmek güzel olacaktır. Bu tarz tasarımlar çok çıkmıyor zaten, ya uzay aracı yapıyorlar ya da buzdolabı.
    İnan bana Passat aldım ben 2015 te ilk b8 den alınacak araba değil ama o zaman LATİTUDE vardı alirmisiniz? 508 vardı 2014 Kasım ayında şanzımanı rezaletti C5 vardı aynı rezalet şanzıman ve eski yüz Fiat ya zaten d sınıfı yok Mazda 6 ne LPG uyuyor ne motor 2.0 motor vergi NE ALİRDİNİZ SİZ OLSAYDİNİZ ? İNANİN VW nin PASSAT SATMASİ İCİN RAKİPLERİ ELİNDEN GELENİ YAPİYOR
  • Baslangıc fıyatı passat gıbı 110bın tl mı olacak ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.2 puretech motorla gelirse belki bir şansı olur dermişim
  • Ic mekan cok iyi olmus. Gelsin de bir deneme surusune cikalim.

• arac cok guzel ama birkac ay sonra satinca yuzde bilmem kac zarar etmekte var. biliyorsunuz cogu kisi araci yatirim icin aliyor. passat gibi araclarda zarar olmuyor yada cok makul bir fiyat oluyor. bence asil sebep bu.

• Araç mükemmel anlatmaya gerek yok ,görüyorsunuz anlatmayacam mükemmel . yok öyle yok şöyle demiyorum ... Ama pejo araç yaptımı hemen tribe giriyo . 3008 ilk çıktığında fiyat uçuktu ,1 tl indirim yapamayız dedi bayii . zaten araç yok sıraya yazıcaz dedi . millet gitti qasqai aldı .Sonra indirim yaptık hadi gelin alın diyo 2.el değerini düşürüyo .şimdi de aynısını yapıcak kimse 3 ay pejo beklemez kusura bakmasın . Gider 5 ay passat bekler bekliyor da zaten .

Önce rekabete gir sonra tribe girersin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mojaverok -- 26 Şubat 2018; 1:12:44 >
  • 508 in bir diğer avantajı ise tam otomatik şanzımanlı aisin firmasının yaptığı eat6 yerine eat8 8 ileri olarak gelicek olması. Az biraz dsg yi bilen tam otomatiğin sorunsuzluğunu ve teknolojisini bilen kısacası az biraz şanzıman konusunda bilgili insanlar içinde eat8 dsgye göre cezbedici olacaktır

• gidip 150 bin den başlarsa alınmaz passat fiyatlarına olursa bence güzel bir seçenek güzel yapmışlar
  • Bi passati kill'emediler

• Passat varken malesef kimse almaz

• MeGaDave06 kullanıcısına yanıt
    Bravo,nokta atışı.Aynı zamanda HDİ motor ve 1.6 puretech gibi süper motorlarla kombinesi de var.Rekabetçi bir fiyat ile satılırsa bal gibi de passat'a rakip olur.
  • #halapassat

• Şöyle heybetli araçlarına o minnacık direksiyonu koymuyor mu ayar oluyorum. 5008 gibi araç yapıyor öyle bir direksiyon koyuyor ki 9.15 şeklinde direksiyonu tutunca koltuk altların vücuduna yapışık şekilde aracı sürmek zorunda kalıyorsun. Yılan gibi dış ve iç mekan yapıyorsun akülü araba direksiyonu gibi küçük direksiyon koyuyorsun yazıktır günahtır

• tasarımı cok hoş duruyor genel anlamda
    Fakat ön tarafa o 508 yazısı pek hoş olmamış gibi
    +Ayrıca ben bu kadranlara hala alışamadım ama kullananlara sormak lazım belki begeniliyordur ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7dreaMSoLdier_ -- 2 Mart 2018; 2:10:28 >
  • Bugün aldım 2014 tdi passat

• Passatin full arabasının karşısında bunun fullu 100 k aşağı olursa tutar yoksa öööle bakar

• Dereyi gormeden pacayi sivama. Araba bi gelsin testleri yapilsin. Talismanin da sekli guzeldi ama...

• 508 mi Passat mı bilmem ama çekimi kime yaptırdılarsa mükemmel iş çıkarmış. Mekan ve sahne seçimleri muazzam olmuş 👏🏼👏🏼👏🏼

• zotacing kullanıcısına yanıt
    308'i ilk başta test ettiğimde bende garipsemiştim, sonrasında 308'i alıp kullanmaya başlamamızdan sonra başka hangi arabaya bindiysem direksiyonu kamyon gibi geldi ve o sürüş zevkini vermedi. Direksiyonun küçük olması direksiyonu daha net ve şehir içindeki dar manevralarda daha kıvrak hale getiriyor. Direksiyona alışması zor değil ve çok eğlenceli kadranların göz hizasında olması ters dönmesi felan.

• Önde 508 yazması tam saçmalık olmuş

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.