Şimdi Ara

Passatçılar, şu yeni 508 e rağmen halâ passat mı diyeceksiniz ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
320
Cevap
2
Favori
23.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
62 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 508 de ucube direksiyon ve saçma gösterge konumundan nasibini almiş!!!

Sonra neden passat cok satiyor diye ağlayanlarla uğrasiyoruz şaka gibi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

508 de ucube direksiyon ve saçma gösterge konumundan nasibini almiş!!!

Adamlar bi marjinallik yapmış özgünlük yapmışlar başka hiç bi arabada olmayan kokpit yapmışlar siz anca çamur atın. Zaten yenilikten yana olsanız passat bu yüzden satmaz bu kadar. Küçük direksiyon ve kadrana direksiyon simidinin içinden değil yukarısından bakıyorsun bence daha şoför odaklı. Peugeotu bu yüzden seviyorum bütün araçlarında aynı düşünce. Çok özel yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İ-Cockpit kullanmayan ya da test yapmayan yazmasın mümkünse. Olayın head-up display’den bir farkı yok. Tüm göstergeler her an göz önünde, bundan daha sürüş odaklı tasarım olabilir mi? Gözünüzü aşağıya indirip direksiyon içinden okuyunca göstergeleri daha mı sürüş odaklı oluyor Büyütüyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

508 de ucube direksiyon ve saçma gösterge konumundan nasibini almiş!!!

Adamlar bi marjinallik yapmış özgünlük yapmışlar başka hiç bi arabada olmayan kokpit yapmışlar siz anca çamur atın. Zaten yenilikten yana olsanız passat bu yüzden satmaz bu kadar. Küçük direksiyon ve kadrana direksiyon simidinin içinden değil yukarısından bakıyorsun bence daha şoför odaklı. Peugeotu bu yüzden seviyorum bütün araçlarında aynı düşünce. Çok özel yani

Şimdi dostum yanlis anlama senin kafan yerinde bacagin olsa özgün mü olur?? Tamam abartarak anlatiyorum ama konsolun direksiyonun göstergenin yeri yurdu belli özgünlük yapacaksa saglimlikta iscilikte teknolojide yapsin ötekiler yerinde kalsin....

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle.

Direksiyona alışırsın ama o öndeki 508 yazısı hiç iyi olmamış.

• Öndeki 508 yazısı ve şu aşşağı inen led aydınlatma haricinde aracın tasarımını ben beğendim şahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fransızların tek iyi yapabildiği şey tasarım zaten, ucuzda olunca satıyorlar baya.
    kötü yaptıkları çok şey var ama benim sürekli gözlemlediğim şu ki bu araçların iç malzemeleri 3-5 yıl sonra resmen dökülüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freakk -- 26 Şubat 2018; 23:48:42 >
  • Küçük direksiyon bizim 2008 dede var. İnsana ilk başta garip gelsede zamanla alışıyor hatta alıştıktan sonra diğer direksiyonları garipsiyorsunuz. Ben yeni 508 in tasarımından dolayı arka baş mesafesinin yetersiz olacağını düşünüyorum. Öndeki 508 yerinede küçük bir pejo yazısı çok güzel olurdu.Onun haricinde süper bir makina olmuş

• passatın içinden geçecek bir araç olmuş ama pejo nun ülkemizde kötü bir imajı var onu kırması çok zor.
  • yeğenim bu passat ne insigniaları, ne talismanları harcadı bir bilsen o ne hınzırdır o, kalitesiz yapıp ucuza satsan superb ile ezer, premium yapsan onun da a4 ü a5 i var, anca daha iyisini daha ucuza verirsen filo miloyla arabayı tutmuş imajı verirsen, lansman fiyatını çok uygun başlatırsan başedersin e o zaman da kar edemezsin yeğenim, anlayacağın passatla değil kendinle yarışacaksın, her seferinde üstüne koyacaksın yani doğru yoldasın yeğen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi klaudio -- 26 Şubat 2018; 22:24:58 >
  • Tutmaz.Donanımmış tasarımmış bunlar hava cıva.Kendini kanıtlaması müşteriyi kazanması lazım.Her donanım da her motor da otm ve düz vites olmalı.Passattan en az 10-15 k ucuz olmalı.Aracın lansmanı kampanyası sadece satmak için olmalı passata rakip felan olamaz.Passat artık milletin gözünde premium araçlarla kıyaslanıyor.Bunu dışarıda gören jettayla kıyaslar pejo lan bu diyerek.Marka algısı kırılmalı bizim milletteki.

Bunu mu alırsın passat mı dersen ben 1.4 tsi 125 hp düz vites trendline passatın rakibi yok benim gözümde 110 bine veriyorlar o paraya en iyisi o.Bütçe artarsa işler değişir.
  • güzel araç. ancak fiyatı uygun olmazsa ülkemizde satamaz. çünkü 2. el pazarı yok.
  • Daha dokunamadığın aracı öyle bir uçurdun ki eloncuğum tesla yerine 508 göndersin marsa. Yahu bir dur, çıksın, insanlar test etsin. Zamanında ikide bir yeni bir telefon çıkardı iphone killer derdi herkes. Sonrası fosss.

Tipine gelince, önden aynı şişirilmiş egea. Arkadan da eski mazda 323’lerden biri.

• Beni daha çok heyecanlandıran alabileceğim bir araç olmadı. Zevk meselesidir araba, çok tartışmaya gerek yok.

• Dış tasarıma lafım yok da iç tasarım hoşuma gitmedi. direksiyon fazla küçük, fazla aşağıda, göstergeler fazla yukarıda. değişik bir oturma pozisyonu oluyor. bu benim hoşuma gitmiyor.
  • lidere selam dur, kimler geldi kimler geçti .

Passatçılar, şu yeni 508 e rağmen halâ passat mı diyeceksiniz ?

• Gediklii kullanıcısına yanıt
    Avrupa da 1.7 milyon vw satışı olmuş, 1.1 milyon Renault, 1 milyon Ford, 990 bin Opel, 900 bin Peugeot satılmış. Türkiye'deki rakamlar buna orantılıysa evet kafalarımız aynı derim.

• Peugeot tasarım konusunda kendisini aştı bence.
  • bizim millet sabit fikirlidir, parayı da zor kazanır, marjinal işlere hic bulaşmaz, denemez bile.. tanımadığı yemeği yemez, bilmediği yere gitmez.. es dost konu komşu ne derse onu yapar, sevse de almaz, laf gelir diye yaklasmaz..tum bunlar düşünülünce maalesef 508 in pek şansı yok, lakin aracı cok beğendim.. hatta 308 de almayı düşündüğüm arac...

• kadranın altındaki boşluğu beğenmedim. ön farların yanından aşağı inen çizgiler için çekimserim şimdilik.

bu aracın fiyatını passat muadilinden 10k düşük belirlesinler, tutar. tüm filolar buna döner.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.