Şimdi Ara

Ozan Kabak Balonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
9.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ligdeki neredeyse her takımın maçını takip ederim. Bu çocuk oynadığı her maçta zamanlama hataları, yanlış hamleler yaptı ve bir çok gol yedirdi.

12M€ gibi bir fiyata Stuttgart'a bu adamı kakalamak müthiş bir yöneticilik başarısıdır.

Fakat Ozan çok sürmez 3-4 seneye kadar Kayseri, Alanya gibi takımlara geri döner.

Naçizane fikrimdir, düzgünce tartışırsak sevinirim.

• 18 yaşındaki bir futbolcuyu hata yapıyor diye kötülemek ve bundan bir şey olmaz demek. Neyin kafasını yaşıyorsun birader sen? Ne bekliyordun peki 18 yaşındaki bir çocuktan? 35 yaşındaki Puyol yada Ramos gibi oynamasını mı?
    Bir de kimse cevap yazmıyor demiş. Her tarafından cehalet aktığı için kale alınmıyor olabilir misin?
    Ne kadar düzgünce tartışıyoruz bak.
    Şöyle söyleyeyim balon değil ama büyük takımın as kadrosunda oynayacak biri de değil. Arkadaşın dediği gibi çok hatalar ile gol yedirdi ben de farkındayım fakat bunları aşabilirse eğer yeteneği ile iyi stoper olur yok aşamaz ise bu şekilde olduğu gibi kalır. Bizim takımda Ozan'ın gelişebileceğini düşünmeyerek 12m iyi diyorum.
  • Taraftarımızı anlamak zor cidden, takımda doğru düzgün stoper olsaydı Ozan bugün hala paf takımda olacaktı. Hele ki yarım sezon 20 maç oynamış bir stoperi Tr şartlarında 12 ye satmıyorsan asıl istifa etmesi gerekir yönetimin.

Bu arada balon olduğunu düşnmüyorum.
  • Şöyle söyleyeyim balon değil ama büyük takımın as kadrosunda oynayacak biri de değil. Arkadaşın dediği gibi çok hatalar ile gol yedirdi ben de farkındayım fakat bunları aşabilirse eğer yeteneği ile iyi stoper olur yok aşamaz ise bu şekilde olduğu gibi kalır. Bizim takımda Ozan'ın gelişebileceğini düşünmeyerek 12m iyi diyorum.
  • samtiger kullanıcısına yanıt
    Sanırım herkes aynı fikirde. Kimseden ses çıkmıyor oluşunu buna bağlıyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Sanırım herkes aynı fikirde. Kimseden ses çıkmıyor oluşunu buna bağlıyorum hocam.
    futboldan anlamadığın için kimse ses çıkarmıyor
  • Bana göre balon değil 18 yaşına göre iyi özellikleri ve potansiyeli var. Bu potansiyeli ortaya çıkarmak için çok doğru bir ortama gittiğini düşünüyorum. 3-4 sene içinde 30-40 milyon avro bonservisle başka kulübe gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 16 Ocak 2019; 23:29:53 >
  • Bu arada Stuttgart bonservis rekorunu kırmış.
  • Varane gençken takip ediyordum aynı böyle oynuyordu Real Madriddeyken ayakları kazma falandı ama şimdi dünyanın en iyi stoperlerinden birisi oldu onun kadar hızlı ve güçlü.
  • Orada kendisini geliştirir ve yıldız olursa seviniriz.. TR liginden Türk bir stoperin bu fiyata gitmiş olması da güzel bir şey..
  • quote:

Orijinalden alıntı: deta53

futboldan anlamadığın için kimse ses çıkarmıyor

Alıntıları Göster
    Fikrimi dile getirdim. Sizin gibi düşünmeyen herkes futboldan anlamıyor ise vay halimize

Konuyla ilgili bir yorumunuz varsa buyrun. Yoksa lütfen beni eleştirmeyi bırakın

• İyi olur kötü olur zaman gösterir kimse bilemez ama 18 yaşında +10 üstü bir bedele avrupaya transfer olmak hem kulübü için hem de kendi için bir başarıdır.Bize de tebrik etmek ve desteklemek düşer.
  • Standart bir stoper. Zamanında Leipzig'in Atınç'a 6 milyon € vermesi gibi anlamsız bir transfer. Seneye Galatasaray'a döner.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nk061

Ses çıkarmaması bundan değil. Şimdi Ozan yerine insan daha başkalarının satılmasını istiyor daha beter durumda oyuncularımız var. O isimler öncelikken kimse Ozan satılsın diye tutturmaz fakat 12m de kötü para değil finansal tarafına bakarsak satılmasın da diye diyemez çünkü ilerde elde patlayacağını biliyoruz.Dediğim gibi Ozan'ın gelişme potansiyeli var ama Türkiye'de kaldığı sürece çok zor, olursa dışarda olur. O yüzden aslında ortalama bir transfer.
  • 18 yaşında olan topçuya bir çok hata yapıyor demek güzel futbol bilgisi. Hem genç oyun bilgisi üst düzey değil hemde kimse 40-50 milyon olacak demiyor.Bu çocuk öyle birden parlayan bir isim gibi görülebilir ama genç yaş takımlarında ve milli takımlarda üst düzey performanslar göstermiş birisidir.

Yani kimse 12 milyona şu mali durumda mok atmıyor ama daha iyisi olabilirdi diyor.18 yaşında bir topçuya hemde zaman zaman takımın en iyisi olan çocuğa balon demek cidden futbol bilgini sorgulamamıza neden oluyor.
  • Şimdi biz bu çocuğu yarım sezonda 12M'a sattık mı sattık? Bu güzel, temiz cash. Almanya'da yürürse kafamızı taşlara vurur muyuz diye endişem yok. Bizde kalsa bir halt olmazdı çünkü.
  • Bende transfer olmasına sevindim ama bir yandan buruk oldu. Bu çocuğu kaç aydır ilgiyle takip ediyoruz ama önceki yönetimin koydurduğu fesih bedeli yüzünden kaybediyoruz. Bu kulüp Ozan gibi çocukları satarak değil maaaş skalasını düşürerek mali istiktarı yakalar. Yoka kasamıza giren 12 milyon euro erir gider o maaşlar için.
  • her 2 taraf içinde çok temiz iş, ozan burada kalsa maaşı en az 1m olacaktı ondan sonrası ya sapıtacak ya ben oldum diyecek çok uzak bir ihtimal daha gelişip piyasası artacaktı
    umarım başarılı olur uzun yıllar buralara uğramaz
  • 18 yaşındaki bir futbolcuyu hata yapıyor diye kötülemek ve bundan bir şey olmaz demek. Neyin kafasını yaşıyorsun birader sen? Ne bekliyordun peki 18 yaşındaki bir çocuktan? 35 yaşındaki Puyol yada Ramos gibi oynamasını mı?
    Bir de kimse cevap yazmıyor demiş. Her tarafından cehalet aktığı için kale alınmıyor olabilir misin?
    Ne kadar düzgünce tartışıyoruz bak.
  • Kim ne derse desin geçen sezon kimsenin adını bilmediği adamı 6 ayda parlatıp 12 M €'ya satmak çok büyük başarıdır.

Kimse daha yükseğe satılabilirdi rüyalarına girmesin sen Porto, Benfica değilsin kimse sana 30-40 M€ vermez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.