Şimdi Ara

Passolig 4 tip kart var hangisini seçiyoruz kombine sahipleri ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
22.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kombineyi yenileyeli çok oldu ama hala passolig almadım.Şimdi bir bakıyım dedim 4 tane kart tipi var.Kombine alanlar 4. seçenektekini mi almak zorunda yoksa istediğimizi alabiliyor muyuz ? En mantıklısı hangisini almak ? 4. şıktaki Ağustos ayında teslim edilecek diye yazıyor da 10 gün kaldı ağustosun bitmesine daha başvurmadım.

1- PASSOLİG Kredi Kartı. Kredi kartı limiti dahilinde alışveriş ve nakit çekim işlemleri yapabileceğim, maç bileti alabileceğim, harcamalarımla kulübüme katkı sağlayacağım, anlaşmalı şehirlerde ulaşımda kullanılabileceğim bir PASSOLİG Kredi Kartı istiyorum. (Yıllık 25 TL)

2- PASSOLİG Banka Kartı. Hesabımdaki parayı kullanarak alışveriş yapabileceğim, 7/24 hesabımdaki paraya ulaşabileceğim , maç bileti alıp, anlaşmalı şehirlerde ulaşımda da kullanabileceğim bir PASSOLİG Banka Kartı istiyorum. (Yıllık 25 TL)

3- PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart. 18 yaşın altındayım veya sadece para yükleyerek bilet satın alabileceğim ve belirli işlemleri yapabileceğim, anlaşmalı şehirlerde ulaşımda da kullanabileceğim bir PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart istiyorum. (Yıllık 25 TL)

4- PASSOLİG Galatasaray Kombine Kart. Üzerinde kombine bilgilerimin yazılı olduğu, bunun yanında para yükleyerek belirli işlemleri yapabileceğim, anlaşmalı şehirlerde ulaşımda da kullanabileceğim PASSOLİG Cüzdan Ön Ödemeli Kart özellikli kombine kart istiyorum. (Kartınız, kombine bilet alımından sonra basılacak olup Ağustos ayında teslimatı gerçekleştirilecektir. Yıllık 25 TL)

• 3. şıkkı saymayın zaten 18 yaş altı için o.

1. şıktakini alırsak yeni kredi kartı mı açmış oluyoruz , onun hesap işletim ücreti falan olur öyleyse.Yoksa diğer bankadaki kredi kartımımıza mı tanımlanıyor anlamadım.
  • Ön ödemeli kartı herkes alabilir yanlış bilgi vermeyelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıklamalarını yapmışlar işte, anlaşılmayacak bir şey yok.

1. Kart, normal kredi kartı gibi. Avantajlarını bilmiyorum. Bence bir bonus, maximum, world yerini tutmaz.
    2. Kart, bankamatik kartı. Diğer bankamatik kartlarından üstünlüğü nedir bilmiyorum.
    3. Kart, ön yüklemeli kart. Önceden para yükleyip kullanıyorsun.
    4. Kart, kombine kartı, aynı zamanda hem ön yüklemeli kart olarak, hemde kent kart olarak kullanabilirsin.

Bana en mantıklısı 4.kart geldi. Kredi kartın ve bankamatik kartın varsa ilk 3ü gereksiz bence.

• Ben kombineyi bu sene yenileme ile aldım ve 4.seçeneği seçtim,bakalım ne olucak bekliyoruz........
  • passolig kart dısında bir kart gönderilecek galiba değil mi?kombine kartı ulaşan kimse var mıİ?
  • istediğinizi alabilirsiniz.hesaba veya kredi kartına ihtiyacım yok diyorsanız ön ödemeli alın ben öyle yaptım yeterince banka hesabım var diye.
  • kombine aldıysan 4.. yok ben istediğim maça gideceğim o zaman bilet alırım diyorsan 1 ve 2
  • trybskts T kullanıcısına yanıt
    öyle bişey yazmıyor veya diyor
  • Fenerbahçe logolu kart hala yok sistemde.
    TFF alan var mı? Yarın FB çıkıp da TFF logolu kartlarla her maça girilmez derse elde patlar kart...
  • quote:

Orijinalden alıntı: avianca

kombine aldıysan 4.. yok ben istediğim maça gideceğim o zaman bilet alırım diyorsan 1 ve 2

ben 2.kartı aldım banka kartı olan ama kombinede alabiliyorsun 4. şart degil
  • quote:

Orijinalden alıntı: DejaReM

Açıklamalarını yapmışlar işte, anlaşılmayacak bir şey yok.

1. Kart, normal kredi kartı gibi. Avantajlarını bilmiyorum. Bence bir bonus, maximum, world yerini tutmaz.
    2. Kart, bankamatik kartı. Diğer bankamatik kartlarından üstünlüğü nedir bilmiyorum.
    3. Kart, ön yüklemeli kart. Önceden para yükleyip kullanıyorsun.
    4. Kart, kombine kartı, aynı zamanda hem ön yüklemeli kart olarak, hemde kent kart olarak kullanabilirsin.

Bana en mantıklısı 4.kart geldi. Kredi kartın ve bankamatik kartın varsa ilk 3ü gereksiz bence.

Tüm kartlar kent kart olarak kullanılabilir.

1. ve 2. kartın cüzdan ön ödemeli karta göre önemli avantajlarından biri internet bankacılığını kullanmayanlar için. Bu kartlara PTT'ye göre daha yaygın olan Akbank Atm'lerinden de yükleme yapabilirsiniz.

1. ve 2. kartlar için ekstra hesap işletim ücreti diye bir şey söz konusu değil. Tüm kartlar için senelik aidat 25 TL'dir ve her yıl yenileme yapmak gerekir.

Bunlar dışında birbirlerine karşı avantaj ya da dezavantajları yok.

• Alan arkadaşlar kaç günde elinize ulaştı?benimki bir haftadır basım aşamasında gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: G€§€

Alan arkadaşlar kaç günde elinize ulaştı?benimki bir haftadır basım aşamasında gözüküyor.

Ulaşması 10-12 günü buluyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.