Şimdi Ara

Ozan Kabak Balonu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
9.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam turk futbol tarihinin en iyi stoperi olacak.Sadikla,huseyin turkmenle karsilastiranlar var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stuttgart'ta forma giyen Ozan Kabak, Bundesliga'da ayın en iyi genç oyuncusu seçildi.
  • Ne balonmuş be birader, bir patlayamadı ki konu sahibi Trabzonlu arkadaşımız bayram etsin.
  • trabzonlular boyle,en iyi oyunculadr onlardan cikan oyunculardir

• Liverpool are interested in signing 20-year-old Schalke defender Ozan Kabak; €45m exit clause doesn't come into effect until next summer, S04 would be satisfied with €35m. (Bild)

• quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

2-3 sene sonra bu konuya geri döneceğim
    1 buçuk sene olmuş neredeyse. İlk sıçramasını yaptı Schalke'ye gitti ve şuanda oranın yıldızı oldu. Önümüzdeki 2 senede muhtemelen Bayern'de olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

1 buçuk sene olmuş neredeyse. İlk sıçramasını yaptı Schalke'ye gitti ve şuanda oranın yıldızı oldu. Önümüzdeki 2 senede muhtemelen Bayern'de olacak

Alıntıları Göster
    Liverpool ilgileniyor haberleri var alman basınında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminê

Liverpool ilgileniyor haberleri var alman basınında

Alıntıları Göster
    Hiç şaşırmam. Bu konuyu açanların aksine 4-5 penaltı yaptırsa da bağırıyordu ben yıldız olacağım diye. Umarım gerçekleşir transfer çünkü Van Dijk'ın yanına hala üst seviye stoper yok takımda.

• En geç 2-3 seneye A sınıf bir takıma gidecek çocuk, kaldı ki Liverpool'un ilgilendiğine dair Alman basınında haberler var. 3-4 seneye Alanya, Kayseri gibi takımlara gelir demiş, çocuk bangır bangır ben topçuyum diye bağırıyor, iyi performans gösterdikçe de konuyu açan ortadan kaybolmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xginxa -- 27 Temmuz 2020; 2:10:38 >
  • Merih, Çağlar, Ozan... Bu üçlüden biri Türk futbol tarihinin en şanssız stoperi olacak. 2si yan yana oynarken diğeri Avrupa'nın sayılı stoperlerinden olmasına rağmen Milli forma yüzü göremeyecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Merih, Çağlar, Ozan... Bu üçlüden biri Türk futbol tarihinin en şanssız stoperi olacak. 2si yan yana oynarken diğeri Avrupa'nın sayılı stoperlerinden olmasına rağmen Milli forma yüzü göremeyecek.
    yedek ve sakatlıklar oluyor

ayrıca kart cezası vs.

kesinlikle daha iyi böyle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaşın trabzonspor taraftarı olması çok manidar, inanın hiç şaşırtmadı

Valla balon mu değil mi bilmem ama çocuk çok büyük ihtimalle liverpool a gidecek

• quote:

Orijinalden alıntı: The Mandalorian

Sonra Trabzonspor neden başarılı olamıyor...
    Sonra Trabzonspor neden şampiyon olamıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Merih, Çağlar, Ozan... Bu üçlüden biri Türk futbol tarihinin en şanssız stoperi olacak. 2si yan yana oynarken diğeri Avrupa'nın sayılı stoperlerinden olmasına rağmen Milli forma yüzü göremeyecek.
    3'lü stoper oynatırız noolcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

3'lü stoper oynatırız noolcak

Alıntıları Göster
    Zeki dışında bek yok ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Konuyu açan arkadaşın trabzonspor taraftarı olması çok manidar, inanın hiç şaşırtmadı

Valla balon mu değil mi bilmem ama çocuk çok büyük ihtimalle liverpool a gidecek
    Bazı arkadaşlar malesef hala yurtdışına giden futbolcularımıza taraftarlık yapılmaması gerektiğini öğrenemedi.

Şimdi Uğurcan Çakır Avrupaya gitse bizim çöptü zaten mi dememiz gerekiyor anlamadım.

Mesela ben İrfancanı çok beğenmiyorum ama Sevilla ismi geçiyor. Gitsin Milli takımımız için büyük değer katacak adam haline gelsin.

• Ozan Kabak, 2.5 milyon pound kiralama, 25 milyon pound satın alma opsiyonu ile Liverpool’a transfer olmak üzere. Schalke, yerel saat 17.00’ye kadar bir oyuncu transfer edebilirse, Ozan’ın gidişi resmiyet kazanacak.

Ortamlarda balon dersin kim bilecek..

• konu fena patlamış :)

• Böyle konuları çok seviyorum ya.kimlerle futbol tartistigimizi unutturmuyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoksi

Böyle konuları çok seviyorum ya.kimlerle futbol tartistigimizi unutturmuyor bana
    Bloklama yerine futboldan anlamiyor butonu gelmeliki yuzune vurabilelim bukonulari
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.