Şimdi Ara

Boykot Koç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugünden itibaren Galatasaray Camiasının size uygulayacağı boykot sayesinde siz ve sizden sonra gelecek nesilleriniz sadece "Ülkenin en zengin ailelerinden" olarak değil "AİLECE GALATASARAY'A SAVAŞ AÇMIŞ VE HER DEFASINDA YENİLMİŞ KOÇ GRUBU" olarak da anılacak.

#BoykotKoç

Boykot Koç

• Gereksiz boykot olmuş. Herkesin evinde muhakkak Beko ya da Arçelik beyaz eşya var. Tamam Galatasaraylıyım da buzdolabını nasıl atayım beyler, kusura bakmayın. Emin olun hiçbir Galatasaraylı da atamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sese geldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xfox -- 19 Ağustos 2019; 23:5:32 >
  • Mesele maçta bişemi oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahhahaha olum aldığın 4 şeyden 1 i koça ait ülkeden elini çekseler donsuz kalırsın resmen fazia :))))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Otokar'dan bi zırhlı ünimog alayım diyodum. Bu boykot iyi oldu. Artık gidip çinden çakma bi ünimog getirtirim.

• Bkz: inan kıraç kimdir.

Cidden o derece büyük bir grubun taraf tutacağını mı düşünüyorsunuz?

• Su firmalardan birinde guzel bi is imkani fln verseler sevincten kendini yakacak adamlar Koc u boykot ediyor.
  • Yapikredi’de calisiyorum. Tum gsliler paralarini cekti. Bittik biz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş iş.
  • Ben boş iş olduğunu düşünmüyorum. Birisi evdeki beyaz eşyaları mı yakayım demiş yukarıda. Parası çoktan verilmiş şeyle boykot olmaz. Benim de arabam Ford, buna yapacak bir şey yok artık. Ama tat ya da sek yerine başka bir marka tercih edebiliriz markette.

GS ciddi baskı altında kalacaktır yakın gelecekte. Bunu ancak taraftar engelleyebilir. Siz de saçma işler yeaaa deyip kenara çekilirseniz, o zaman daha çok üstümüze gelirler.
  • Belli ürünleri boykot edebilirsiniz fakat bazı şeyler tercihten ziyade mecburiyet, Koç Grubu bu boykottan ne derece etkilenir daha doğrusu etkilenir mi ? Bunu bilemeyiz. Fakat taraftarı çokta küçümsememek lazım...

Boykot mevzuları açıkçası çok taraftarı olduğum durumlar değil, Koç grubunun bazı firmaları zarar etti diye Ali Koç tavrını ve yaptıklarını değiştirir mi ? Hiç sanmıyorum...

Yahu bizim kulüp başkanımızın adamla doğrudan ticari ilişkisi var, taraftar olarak biraz daha akıllı ve soğukkanlı olmalıyız. Ergenliğe yeni girmiş çocuklar gibi her şeye diklenerek bu ülke futbolundaki yerimizi koruyamayız.

Daha akılcı ve kulübümüze fayda getiren mevzular üzerine odaklanmalıyız.
  • Konuyu 5 yıl önce açmıştım. Kendimce Koç ürünlerini almamaya devam ediyorum.
    En başta Arçelik Beko ve OPET.

• Boykot Koç
    Boykot Koç
    Boykot Koç

• Bunlar Galatasarayi iktidarla isbirligiyle suclar, Trabzona kizip tepki icin gider Trabzonluya oy atarlar. Ali Kocun yerine Acun Ilicaliyi isterler, Acun iktidarla isbirligi yapan en taninmis isimdir. Ligden cekilecez derler 5 R ile merasimi noktalarlar. Iclerinde en akillisi Rambo Okandir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Det.Harvey Bullock kullanıcısına yanıt

Evdekini at diyen yok, yenisini alirken baska Marka alirsin. benim evde Beko camasir Makinesi var, camasir yikarken makine geziye cikiyor, üstelik 3 yasinda. Dis görünüs güzel ama isleyis berbat. Bu bahane ile ben bu makinayi cöpe atip AEG veya Bosch gibi bir markadan alacagim. Adamin yaptigi beyaz esyalardada is yok, görüntü var ses yok hesabi. Bir dahada evime Beko marka birsey sokmam.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.