Şimdi Ara

Once Upon a Time (2011)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
8
Favori
14.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Lost dizisinin yardımcı yapımcılarından Adam Horowitz ve Edward Kitsis ikilisi, yeni bir fantastik bilim-kurgu ile karşımızda. Esrarengiz olaylar içeren bir bilimkurgu, Amerika’nın Maine eyaletinde küçük bir kasabada geçecek ve modern bir peri masalını andıracak olan dizi ABC'de yayınlanacak. Baş karakter Emma(Jennifer Morrison) gizemli bir geçmişe sahiptir. Bir şekilde, sihrin ve peri masallarının gerçek olabileceği Maine isimli küçük bir kasabaya yolu düşen Emma'yı neler beklemektedir?

Dizi pazar günleri yayınlanacak.

http://www.imdb.com/title/tt1843230/

Trailer:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna -- 13 Nisan 2013; 19:56:21 >
  • Denemek lazım
  • WEBRip düştü
    Once.Upon.A.Time.S01E01.Pilot.WEBRip.XviD-W4F
  • İlk bölümü izledim çok beğendim diyemem ama işin içinde gizem olunca sonraki bölümü merak ettirdi haliyle, birkaç bölüm şans verelim bakalım.
  • Ben de şimdi izledim. Her diziyi beğenmeyen biri olarak ortalamanın üzerinde bir yapım olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Konusu enteresan ve ilgi çekici. Sonraki bölüm merak uyandırdı.

Normal yaşamdan lanetli bir yere geçilmesi Silent Hill filmine benzemiş.
    Emma'nın annesi ölmediğine göre muhtemelen yaşıyordur. 2.bölümde bunun hakkında bilgi vermelerini umuyorum.
    Başkan, cadı olabilir mi acaba?
  • House'ın Cameron'ı , HIMYM'ın Zoey i de gelmiş hem de başrol
  • bır arkadasım soyledı guzelmıs
  • Robert Carlyle var. Gözatmak gerekli. Ama bir sezon veya iki sezon geçsin önce
  • Listeye ekleyeyim. İlk bölüme bakarım bi ara.
  • Dizimiz 18-49 yaş aralığında 3.9 reyting oranı ve toplam 12.8 milyon izleyiciyle yayın hayatına iyi bir başlangıç yapmış.

01x02 promo
  • tavsiye ediyor musunuz arkadaslar?
  • Diyordum "Once Upon A Time In America" var, "One Upon A Time In The West" var. Neden direk "Once Upon A Time" diye film yapmıyorlar diyordum, dizi yapmışlar.
  • Ben tavsiye ederim, gayet güzel başladılar. Fantastik ve gizem öğelerlerini güzel bir şekilde birleştirmişler ve oldukça potansiyel vaat ediyor. Ratinglerde de iyi başladı. Sıkılmadan izledim ben.
  • Çok iyi başladı dizi, konu çok sağlam.
  • 01x02 şimdi izleyebildim. Dizi güzel gidiyor bence. Bir eski zaman, bir yeni zaman üzerinden gösterimler seyir zevki vermekte.

Cadı olan belediye başkanı kadın, işi çözecek gibi duruyor. Swan'a daha fazla rahat vermemeye başlayacaktır.
    Pamuk prenses olarak düşünülen kadın, neredeyse Jennifer Morrison ile aynı yaşta. Burada ciddi oransızlık olmuş.
  • Diziye tam sezon onayı çıktı. 22 bölüm yayınlanacak.

Bu kadar tutulacağını tahmin etmiyordum. Reytingleri çok iyi.
  • Konusu fragmanları hoşuma gitti büyük beklentilerle başlayacağım en kısa zamanda.
  • jennifer morrison var.onun için izlerim diziyi valla
  • 01x03 yine güzeldi. Dizi çok zevkli. Gizem, sır, heyecan, belirsizlik... tek kelime ile şahane.

Günü 11.38 milyon izleyici ile kapatmış. %5'lik bir azalma olsa da ilk 3 haftada ki performansı ABC kanalının en çok gelecek vaad eden, ümit veren dizisi konumunda bulunuyor.
  • Epey tanıdık yüz var yahu.
    House'dan Cameron, Stargate Universe'ten Nicholas Rush, Breaking Bad'den Gustav... Bi şans vermek lazım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.