Yarbay
14 Mart 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 80 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar özel okulda ofiste kullanmak için Pc tavsiyesi istiyoruz. Bugün yarın alacağız. Şimdiden teşekkürler
Merhaba Arkadaşlar. Sony 43w805c tv var. Onda film izlerken ve oyun oynarken kullanmak için kablosuz kulaküstü kulaklık almak istiyorum. çok bi beklentim yok konforlu ve uzun ömürlü olsun yeter.

Bütçe 250 TL civarı. biraz daha arttırabilirim. Teşekkürler
Saat hediye geldi. hiç kullanılmadı satmak istiyorum değeri nedir sizce ?

Arkadaşlar pc nin sağ tarafından ses gelmiyor. kulaklıkla ve hoparlör ile denedim aynı. başka pc de çalışıyorlar. sürücüler güncel. Ses kartı mı gitti acaba
Merhaba arkadaşlar ben şuan 44tl ye 8mbps 50gb akn li tarifeyi kullanıyorum. bugün beni aradılar 51 tl ye 16mbps 75gb akn li tarifeye geçebileceğimi söylediler ve defalarca sormama rağmen 75gb geçsem bile hızın düşmeyeceğini söylediler. ama pek güvenemedim daha sonra arayın dedim kapattım. bilgisi olan var mı tarife hakkında

Hatfields & McCoys ismindeki mini dizi, Amerika’nın Batı Virginia eyaletinde yaşayan Hatfield ve Kentucky eyaletinde yaşayan McCoy ailelerinin mücadelesi üzerine odaklanıyor. 1800'lü yıllardan itibaren aralarında devam eden sürtüşme ve kan davası nedeniyle ülkenin en tanınmış düşman aileleri olarak bilinen iki tarafın arasındaki nefret dolu rekabet her iki taraftan birçok ölüme neden olurken, olaylar neredeyse Batı Virginia ve Kentucky eyaletleri arasında bir iç savaşa kadar tırmandı.

Devil Anse Hatfield ve Randall McCoy aslında Amerikan İç Savaşı döneminde iki arkadaş iken savaş sonrasında eve döndüklerinde aralarındaki ilişki bozulmuştur. Ted Mann (Deadwood) ve Ron Parker (Broken Trail) ikilisinin senaryosunu hazırladığı dizi, ana hikaye olarak bizlere bu mücadeleyi anlatırken bir yandan da Hatfield'in oğlu ile McCoy'ın kızı arasındaki aşk ilişkisi, eyalet başkanlarının çatışması, McCoy'ın oğullarının yaşadıkları, kundaklama olayları ve işlenen cinayetler gibi birçok gelişmeyi gözler önüne serecek.

Her iki tarafın aile liderlerini ise ünlü isimler canlandırıyor. Dances with Wolves, The Bodyguard, Robin Hood: Prince of Thieves gibi birçok önemli filmde rol almış olan Kevin Costner'ı Devil Anse Hatfield, Bill Paxton'ı (Titanic, Apollo 13) ise Randall McCoy karakterleriyle izleyeceğiz. Dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Tom Berenger (Jim Vance), Powers Boothe (Wall Hatfield), Mare Winningham (Sally McCoy), Matt Barr (Johnse Hatfield), Boyd Holbrook (Cap Hatfield), Jena Malone (Nancy McCoy), Sarah Parish (Levicy Hatfield) ve Lindsay Pulsipher (Roseanna McCoy) gibi isimler rol alıyor. Kevin Costner projeyle ilgili ''Hatfield-McCoy aileleri arasındaki efsane haline gelmiş mücadeleyi ve kan davasını herkes bilir ancak iki ailenin neden böyle can düşmanları haline geldiklerininin arkasındaki hikayeyi pek az kişi bilir. Hevesli bir tarih hayranı olarak bu projeye katılmaktan mutluluk duyuyorum'' ifadelerini kullandı.

Hatfields & McCoys, History Channel ekranlarında üç gece boyunca yayınlanacak. İlk bölüm Memorial Day (Anma Günü) olan 28 Mayıs Pazartesi akşamı ekranlara gelecek. Üç bölümün yönetmenliğini ise Kevin Reynolds (Tristan + Isolde, The Count of Monte Cristo, Waterworld, Robin Hood: Prince of Thieves) üstlendi.
Merhaba arkadaşlar dershane de kullanmak için sistem tavsiyesi istiyorum "ebos" programı, office, internet, çıktı vb kullanım amaçlı olacak.. şimdiden teşekkürler

bütçe 1000 tl ye kadar
formattan önce pc deki video dosyaları kmplayer simgesi olarak türleri(mkv,mp4) gözüküyordu ama şimdi sadece wmp olarak gözüküyor eski haline nasıl döndürebilirim

Yeni hali

Eski hali

1500 tl civarı "After Effects" çalıştırabilecek dizüstü tavsiyesinde bulunur musunuz ? teşekkürler
Anakart : Asus P5LD2SE
İşlemci : Intel® Pentium® D Processor 925 (4M Cache, 3.00 GHz, 800 MHz FSB)
Ram : Kingston 2 GB 533Ghz (Artırılacak)
Kasa : CoolerMaster Gerçek 350W Psu

Ekran Kartım Asus Ati Redeon EAX1600Pro idi.Ekran kartım yandı.Yukarıdaki sisteme uygun 200 lira üst limitli ekran kartı tavsiyeleriniz neler olabilir.Ben Ati HD 4650 düşünmüştüm.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:

PSN : Onea-54

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Sistem
Otomobil
kia
Mobil cihaz
xiaomi
Operatör
Vodafone
ISS
turknet
Oyun Platformu
PlayStation
Takım
Fenerbahçe
Steam
onea-54
TV
Sony
Ses Sistemi
Ses Sistemi
PSN ID
Onea-54
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.234
İkinci El Bölümü Mesajları: 115
Konularının görüntülenme sayısı: 16.270 (Bu ay: 463)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 350 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.