Şimdi Ara

Once Upon a Time (2011) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
353
Cevap
8
Favori
14.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Ulan bu son bölüm neydi böyle? Bu bölüm diziyi resmen efsane yaptı benim gözümde.

Dizinin senaryosu müthiş, olayları birbirine harika bağlıyorlar arkadaşlar kesinlikle izleyin diyorum.

Ayrıca;

Graham.

Bu arada kötü cadının herşeyi bildiğini öğrenmiş olduk.

Asıl olaylar ordan sonra başlıyor dizi iyice hareketlenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sapper

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Ulan bu son bölüm neydi böyle? Bu bölüm diziyi resmen efsane yaptı benim gözümde.

Dizinin senaryosu müthiş, olayları birbirine harika bağlıyorlar arkadaşlar kesinlikle izleyin diyorum.

Ayrıca;

Graham.

Bu arada kötü cadının herşeyi bildiğini öğrenmiş olduk.

Asıl olaylar ordan sonra başlıyor dizi iyice hareketlenecek.

Evet hocam şimdi işin yoksa Ocak ayına kadar bekle, her şey yeni başlıyor.
  • 7. bölümü şimdi izledim de anlamadığım bir nokta var

SPOİLER

Pamuk Prenses ile Kraliçe arasındaki ilişki nedir anlayamadım Pamuk Prensesin babası ölmüştü galiba da Kraliçenin yanında ne işi var ? Bir de bu olay ne zaman cereyan ediyor Pamuk Prenses haydutluk yapıyordu ormanlarda . Bir sırdan bahsetti bir de Kraliçe ondan mı bu kadar nefret ediyor Pamuktan ? Kafam karıştı ya
  • Bu bölüm fazlasıyla heyecan yaşadım. Bundan sonra bakalım neler olacak...

Ringer'ın her şeyin farkında olduğunu önceki bölümlerden biliyordum zaten. Ona karşı bu durumu nasıl düzeltecekler çok merak ediyorum. Bir yanda her şeyi bilen biri, diğer yanda olayların yeni farkına varanlar... Üstelik cadı birisi bir şey hatırladığı zaman anında öldürmeye kalkıyor. Gerçi şerifi ondan ayrıldığı için öldürdü ama en azından fikirlerinden vazgeçirmeye çalışıyor. Mesela, Mary'e öyle yapmıştı... İşleri gerçekten zor.

quote:

Orijinalden alıntı: YusufTimur

Pamuk Prenses ile Kraliçe arasındaki ilişki nedir anlayamadım Pamuk Prensesin babası ölmüştü galiba da Kraliçenin yanında ne işi var ? Bir de bu olay ne zaman cereyan ediyor Pamuk Prenses haydutluk yapıyordu ormanlarda . Bir sırdan bahsetti bir de Kraliçe ondan mı bu kadar nefret ediyor Pamuktan ? Kafam karıştı ya

Kraliçe üvey annesi oluyor. Bu olay haydutluktan önce gerçekleşmiş olabilir. Avcı onu salarken ormana doğru gitmişti. Geçtiğimiz bölümlerden hatırlarsak prens'in ormanda olduğu zamanlarda her yeri biliyordu. Sırrın ayrıntısını önümüzdeki bölümlerde öğrenebiliriz.
  • ilginç bir diziymiş. fantastik
  • 10 numara dizi. şimdilik çok dikkat edilmiyor diziye ama eminim ilerde fazlasıyla takipçisi olacak.
  • 4 bölüm izledim. çerezlik dizi öyle dediğiniz kadar abartılıcak birşey göremedim malesef.
  • Yorumlara bakarak ilk bölümü izledim pek sarmadı.Jennifer Morrison hatırına birkaç bölüm daha bakıcam.
  • Açıkcası uzun zamandır , yeni bir dizinin ilk bölümüne bu kadar çok yuh artık daha neler dedirtecek suprizler sığdırılan bir başka dizi denk gelmemişti :) . Ben çok sevdim henüz ilk bölümünü izledim . Bundan 5 6 ay önce yaz aylarında bu dizinin ilk adı duyurulduğunda açıkcası pek hoşuma gitmemişti . Ancak şu anda izleyince çok sevdim.

1.Bölüm ile ilgili;

ilk önce Emma'nın pamuk prensesin doğacak kızı olduğunu öğrendiğimde bir yuh çemiştim :D ardından kızın oğlunu evlatlık verdiği kişinin masaldaki cadı çıkması başka süprizdi. Daha sonra çocuk masallardaki kimsenın gerçekte kim olduklarını bilmediğini söylemişti .Ancak cadı bunu biliyor yani görülen o :D . Son olarakta Prensin hastalardan biri olduğunu gördüğümde bir oha da :D orada çektim. Ben beğendim renklerle zevkler tartışılmaz. su anda tam sezon oynucagı gorunuyor yanı mın 22 bolumden olusucak . Reytinglere bakıldığında gayet iyi bir durumda zaten ABC nin izleyici kitlesi bir çok kanala göre fazla Amerika da umarım bir kaç sezon daha izleriz . :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doomnuke -- 20 Aralık 2011; 1:04:27 >
  • güzel bir dizi tavsiye edilir izlemek isteyenlere. ilk bölümden kendini belli ediyor zaten.
  • 7. Bölüm ile ilgili;

Arkadaş bu neydi ya ulan tam kavuştular kızla cocuk dedik :D cadaloz cadı çocuğun kalbini sıktı . Her dizi de illa böyle bir ara sonla bitirecekler arkadaş. Şimdi anladık ki artık graham'ın da kendi dünyalarında önemli bir yeri var. Yanlız Graham geri dönecektir eminim . En azından Imbd nin yalancısıyım bende :S Neyse İnşallah geri döner eleman . 8 Ocak gününü sabırsızlıkla bekliyoruz. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: doomnuke

7. Bölüm ile ilgili;

Arkadaş bu neydi ya ulan tam kavuştular kızla cocuk dedik :D cadaloz cadı çocuğun kalbini sıktı . Her dizi de illa böyle bir ara sonla bitirecekler arkadaş. Şimdi anladık ki artık graham'ın da kendi dünyalarında önemli bir yeri var. Yanlız Graham geri dönecektir eminim . En azından Imbd nin yalancısıyım bende :S Neyse İnşallah geri döner eleman . 8 Ocak gününü sabırsızlıkla bekliyoruz. :)

Graham kesin olarak öldü, hatta yanlışım yoksa başka bir dizi ile anlaşmıştı. Geçen günlerde haberini okumuştum... Ama ara sıra dizimizde gözükecek. Sadece faal olarak oynamayacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

7. Bölüm ile ilgili;

Graham kesin olarak öldü, hatta yanlışım yoksa başka bir dizi ile anlaşmıştı. Geçen günlerde haberini okumuştum... Ama ara sıra dizimizde gözükecek. Sadece faal olarak oynamayacak...

İşin ilginç yanı hani sadece huntsman olarak görünecek olsa tamamda sezon sonuna kadar geride kalacak 14 bölümde hem huntsman hem sheriff graham olarak görüneceği ile ilgili önümüzdeki bölümler için spoilerlar mevcut internette . Muhtemelen eğer yeni bir diziye bile başlıcaksa sanırım once upon a time için bu sezon 2 diziyi birden götüreceğe benziyor.Artık hayırlısı 8 ocak bir gelsin de
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: smyrna

quote:

7. Bölüm ile ilgili;

İşin ilginç yanı hani sadece huntsman olarak görünecek olsa tamamda sezon sonuna kadar geride kalacak 14 bölümde hem huntsman hem sheriff graham olarak görüneceği ile ilgili önümüzdeki bölümler için spoilerlar mevcut internette . Muhtemelen eğer yeni bir diziye bile başlıcaksa sanırım once upon a time için bu sezon 2 diziyi birden götüreceğe benziyor.Artık hayırlısı 8 ocak bir gelsin de

Başka bir dizi ile anlaşmamış. Okuduğum habere tekrar bakınca anladım...

Dediğin gibi "The Huntsman" karakteri ile ara ara görebileceğiz.

• Bende buna deli oluyorum dostum böyle sevdiğim bi karakter erken çıkarılıyor ya diziden . Zamanında kaç tane diziyi bıraktım sırf şu senaryo ve oyuncu değişiklikleri yüzünden neyse artık bakalım ilerleyen bölümlerde nasıl bir yol izleyecekler.
  • Bu gece basladim ben de diziye ilk bolumu fena degildi devam ederim ben de diziye fantastik masalsi filmleri hep sevmisimdir dizi tadinda da denemek de fayda var . . Zaten sirf basroldeki kadin hatrina bile izlenir. .
  • Bence tüm bölümleri izlemelisiniz. Çünkü bana göre sonlara doğru bölümler güzelleşmeye ve ilginçleşmeye başladı. Klasik masalları bu kadar ince işleyen bir yapım hatırlamıyorum. Umarım dizi devam eder.
  • Ben de diziye yeni başladım ve tek günde tükettim. Kurgusunu çok sevdim. Orijinal karakterler var. Tek şikayetim süper dandik ötesi animasyonları.
  • 7. bölümden sonrası yok galiba. . diziye ara mı verildi yoksa sonlandırdılar mı arkadaşlar??
  • quote:

Orijinalden alıntı: mac3560

7. bölümden sonrası yok galiba. . diziye ara mı verildi yoksa sonlandırdılar mı arkadaşlar??

Sezon arasına girmişti. Haftaya yeni bölüm yayınlanacak.

Bu sezon 22 bölümden oluşuyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.