Şimdi Ara

Öldürülmek üzereyim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.612
Cevap
43
Favori
273.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Video adresi ise;https://www.youtube.com/watch?v=evpBo_FtAS8
    Günlük;
    ---15 Nisan: Olayın ilk yaşandığı gün. Aşağıda ki yazan olayları içerir. (Videolarda belirilmiştir.)
    ---21 Mayıs: Aracım kurşunlandı. (Bu konuda videolarda yer almakta)
    ---Saat 14.00: Haberim oldu. Akşam üzeri: İnternete bilgi girişine başladım.
    ---22 Mayıs: Savcı ile görüşme (Kağıt alma)
    ---23 Mayıs: Sabah savcı talimatını ilettim. Çok duyarlı davranıldı. (Bir gün önce ise durum normalken bir gün sonra ilgili olma süreci başladı.)
    ---23 Mayıs: saat 22.00 Bana ulaşamayan karakol görevlileri kayınpederime ulaştı ve şahısların yakalandığı söylendi. Gidip teşhis ettim. Şahıslardan birisi cezaevinden çıkmış ve benden önce zaten benzer olay yüzünden aranıyormuş. TUTUKLANDI. (Dalavere durumları var bunları videoda belirteceğim.)
    ---24 Mayıs: Baba serbest, dün tutuklanan şahıs nerde bilmiyorum (Yani kodeste mi cezaevinde mi bilgim yok ) Saldıranlardan birisi ise kayıp. Şuan arandığı söylendi.
    Ek: Hala evime gidemiyor, iş yerimi açamıyor sığıntı gibi sadece oturup bekliyorum.
    Ek2: Aracım için ikame araç verilmedi. (Benden kredi kartı istiyorlar adıma yok diye vermediler. Güneş sıgorta)
    Kaskodan ise aracımın delik deşik olan yerlerini değiştirmek yerine onarmayı düşünüyorlarmış. (Kabul etmeyeceğim)
    Twitterde sevgili yazarımız hastag başlattı.@JANJANT & @Emrahkurt #AnkaraMuratDuranaSahipÇık #canimadokunma
    1- Tutanak
    Sırayla eklemeye başlıyorum kadaşlar. Aşağıda görülen tutanak son tutanak olup ilkini bulamadım. Bunun içerisinde zaten iki tutanağıda birleştirdiler.
    Tutanağı suç olduğunu bildirdikleri için kaldırmak zorundayım. (Zaten tüm forum okudu işledi.)
    İlgili tutanak ilki ve sonrasında kesinlikle beni koruyan kollayan arayan, yardım istediğim ama dönen bir "etlik karakolu" mensubu olamadı.Bununla beraber bugün savcılıktada (Aşağıda vereceğim) Bazı işlemler oldu.
    2- Savcılık (Hüsran)
    Savcılıktan verilen kağıttaki sicil noda yasakmış mecburen kaldırmak zorundayım.
    Bu olay sonrasında savcıyla görüştüm. Bana karakola şikayet ettin mi dedi? Ben de evet dedim ozaman gidebilirsin işin yok dedi. Bende Allah'tan başka dua harici kendimi koruyabileceğim bir durum var mı dedim. Beni Bir hanım efendiye yönlendirdi. Kendiside Savcı. Bana bir kağıt yazıp verdi. Bunu karakola götürünce benimle artık ilgileneceklermiş.Bunun yanında ilgili hanim efendi bana bizimde can güvenliğimiz yok malesef demiştir.

Videolar ekleniyor.
    video 1

video 2

Video 3

Dün paylaştığım yazı orjinali
    quote:

Merhaba ark[/code]adaşlarım. Doğru yerde mi konum haberim yok. Zaten şuan bunları yazarken ruhsal olarak ta kötü durumdayım.
    15 nisan tarihinde inşaat kumu yüzünden evime giremedim. Bende müthayiti talep ettim. Orada bulunan şahıs olayı büyüttü ve karım çocuğum varken harakette bulundu. (Karıma). Bende karşılık vermemle 5 6 kişi bıçaklarla saldırdı. 155'i aradım ama 3 saat ekip gelmedi. (Karakolda tutanakta mevcut. ) Bende karakola gittim. Çünkü evime sokmadılar bu şahıslar. Oradan ifademi alıp evime bırakılmamı talep ettiğim halde gülerek kendini koru dendi ve postalandım. (Ne kadar acı değil mi? ama olay şimdi başlıyor.) Dün gece aracım kurşunlandı. Tekrar ifade mi aldılar ve savcılıktan bir şey cıkarsa sizi koruyabiliriz dediler yine kaba olacak ama yol verdiler. Ne yapacam bilmiyorum 3 aylık bebeğim var ve bana gelen haber beni vuracaklarını söylediler. Hapisten yeni çıkmış bir kaç şahsın ortasında kaldım. İş yerime kadar biliniyor.
    Öldürülmemek için ne yapacağımı bilmiyorum. Şuan evimden çok uzaktayım. Evim dahi kundaklanabilir. Bunu da belirtim ama boş.
    Aracım içinse zar zor aldığım sıfır arabamda ne olacak oda mechul. Polis kovan bulamadı.
    Öldürülmek üzereyim

Öldürülmek üzereyim

Bana yardım edin. Çocuğum daha 4 aylık ve ölmek istemiyorum.

Edit: Söylediklerim dışında bir şey yaşanmamış ve tanıklarda vardır.
    Edit 2: Şikayet ettiğim şahıslar hem cezaevinden tahliye olmuş hemde uyuşturucu madde kullanıyorlar.(Bunlarıda belirttim ve çevre kişilerce gelen bilgidir.
    Edit: Bilgilerim görünmesin diye düzeltme yapamadığım ifadeleri buraya eklemedim. Gerekiyor ve yardımı olacaksa eklerim.

Sevgilerimle bir kardeşiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordumsen -- 24 Mayıs 2017; 23:8:50 >

• DHA WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 533 714 86 90

Anadolu Ajansı WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 536 866 38 99

Show Tv WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 533 701 91 61

Tgrt Haber Tv WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 543 269 71 92 / 0 544 269 71 92

Habertürk Tv WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 532 165 01 15

Trt WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 530 662 05 62

Sözcü WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 549 807 27 99

Kanal D WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 530 930 04 91

Kanal 7 WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 552 644 07 07

Fox TV WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 542 370 45 45

Beyaz TV WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 549 366 06 06

Star TV WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0 542 800 80 80

Kon Tv WhatsApp İhbar Hattı Numarası: 0544 442 0 155
    olay cidden gerçekse allah yardımcınız olsun. güzel devletimizin güzel duyarsızlığı ne denebilir ki.. ben de size çok yakın bir yerde oturuyorum buranın kötü bir muhit olduğunu biliyordum ama bu kadar iğrenç bir yere dönüştüğünü bilmiyordum.
    düzenleme: olayı sakin bir kafayla tekrar anlatırsanız daha çok tepki çeker, sesinizi duyurabilirsiniz. size bıçak çekilmişken nasıl kaçıp polisi aradınız? eşiniz ve çocuğunuz ne yaptı bu sırada?
  • Hocam şu konuyu detaylıca anlatsana sen. Sen kimsin, ne iş yaparsın? İnşaat kumu nereden çıktı? Hangi şehirde geçiyor olay? Adamlar nereli?
  • herşeyi bırak git ordan ayrıl yani kim tutacak. çık işten. hayatından çocuğundan daha mı önemli.
  • ciddiysen 350 liraya 1 otomatik av tüfeği alıyorsun gerisi gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skymarc -- 21 Mayıs 2017; 22:3:8 >
  • Bucketthead kullanıcısına yanıt
    Ankara/keçiören şehit kubilay mahallesinde geçti. Ben bilişim işiyle meskulum. İş yerim dikmende. Evime zaten arada geliyorum. Evimin garaşına yakın yerde (Garaj açık) İnşaat yapılıyor ve yolu kapatmışlar. Bende başka yere parkedemeyeceğimden ve cocugun esyalarını indirmem gerektiginden kumun kaldırılmasını talep ettim. Artislik yapma lan dıye kufur edıldı. Ardından nerden cıktıgını anlamadıgım şahıslar üzerime cullandı. Kaçmamla beraber evimin etrafını kusattılar ve 3 saat dağılmadılarç
  • Haklısınız ama bu şahıslar beni öldürmek için arıyor ve benı koruyan malesef bir devlet yok . (Aracımı kurşunlayan beni de bulabilir.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordumsen -- 21 Mayıs 2017; 22:6:44 >
  • Adamla ne dalga geçiyorsunuz? En iyisi başka memlekete git.
  • keşke her şey buk adar basit olsa.
  • Ruhsat tabanca al evine yaklaşanı indir acımadan
  • Dayımın komşusu bir gereksiz yüzünden öldürülmüştü Allah rahmet eylesin. 3 yaşındaki kızı her zil çaldığında babam geldi diye kapıya koşarmış. Şimdilerde iyice kabullenmiş babam gelmeyecek, biliyorum diyormuş. Ulan adamın en büyük çocuğu 9 yaşındaydı. 3 evladı babasız bıraktı haysiyetsiz.
    Hocam bence hiç risk misk bırakmayın ya arayı bir şekilde bulun ya da çok uzaklara çekin gidin ailenizle. 3 5 kuruş az kazanın ama huzurunuz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkını Arayan Serçe -- 21 Mayıs 2017; 22:7:7 >
  • Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Başınız sağolsun üstad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordumsen

keşke her şey buk adar basit olsa.

Böyle adamları ya öldüresiye döversin yada sıkarsın başka türlü huzur yok sizin seçiminiz benlik olaylar değil derseniz pılınızı pırtınızı toplayıp başka yere taşının kimse sizi korumaz
  • kendini koruman lazım
  • Bireysel silahlanma olsaydi cekerdin silahi sende bunlara saldirirdin. Millet kendini koruyamiyor diye kendilerini bi halt saniyorlar
  • Ekşisözlük'te konu açtır.

Ayrıca daha büyük yerlere başvur, gazetelere felan yaz.

Medyada olay duyulursa 1 saate işin çözülür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 21 Mayıs 2017; 22:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeryazısınıEditleyenadam

Ekşisözlük'te konu açtır.

Ayrıca daha büyük yerlere başvur, gazetelere felan yaz.

Medyada olay duyulursa 1 saate işin çözülür

Hocam medyada duyulursa o mafyatik adamlar bu kardeşimize bişe yapmaz mı?
  • Gerçekse harbiden yazık be arkadaş şehrin ortasında isteyen istediği gibi esip gürlüyor,Polisten yardım istiyorsun "sen kendini koru" diyolar polisler bizi korumayacaklarsa ne yapacaklar başka işlerine ne?

Hocam direk savcılığa gidip şikayet edin.
  • Öyle bir çaresizlik ki ne yapacam ne oluyor anlamıyorum.
  • Kamera koyun eve, anlamadigim sey araca ates ettiler ve hala tutuklanmadilar mi? Bu kadar tehlikeli bir ulkede mi yasiyoruz...
  • Suriye burdan daha güvenli anasını satıyım
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.