Şimdi Ara

Öldürülmek üzereyim (80. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.612
Cevap
43
Favori
273.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
158 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yav bune ya hani sizi yasa korur diyorlardi bu nedir

bir hayat bu kadarmi ucuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noldu acaba
  • ölmüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eisenmate

ölmüş
    Ölmedi yav

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncelleme isteriz ne oldu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßenle100les

Güncelleme isteriz ne oldu
    Adam evi falan taşıdım diyor taşınmıştır. Bir de bilişim işiyle meşgulum diyor. Onedioda bu olayın haberi vardı orada savcılık kağıdını da yazmışlar. Bilkent Cyberparkta çalışıyor bu adam hatta kişisel sitesi var

• Kişisel sitesihttp://www.muratduran.com/

• İşini yapmayan ne kadar polis ve savcı varsa allah belalarını versin. İnşallah kendileri veya en yakınları aynı duruma düşerler. Bu işlemeyen asayiş sisteminin gidişatına bir dur diyen yok mudur yahu? Bireysel mi silahlanalım illa? Başımızdakiler ne halta yarıyor?
  • sonuç ne oldu hocam? güncelleme bekliyoruz.
  • üzücü bir durum malesef hukuk ve karakolda işler böyle yürüyor şuan Allah muhtaç etmesin karakola insanı.. umarım konu sahibininde sorunu çözülmüştür bilen varsa aydınlatsın

• quote:

Orijinalden alıntı: monsion15

üzücü bir durum malesef hukuk ve karakolda işler böyle yürüyor şuan Allah muhtaç etmesin karakola insanı.. umarım konu sahibininde sorunu çözülmüştür bilen varsa aydınlatsın
    Şuan cyberparkta çalışıyor

• Benzeri durum ekşide açılmışhttps://eksisozluk.com/15-ocak-2020-devletin-bana-sahip-cikmamasi--6323570

Görevini yapmayan savcı ve polisler böyle devam ederse ilerde çok büyük sıkıntılar yaşayacağız.
  • son durum ne acaba teksasa hoşgeldiniz

• Murat duran yaşıyor arkadaşlar ancak konuşmak istemiyor diye duydum. Bu olayda ona zarar vermemişler ama etek giydirip videoya alınmış diyorlar. Üzücü bir durum. Bu yüzden konuşmuyormus psikolojisi bozulmuş dediler. Şuan konuyu kapatmış unutmaya çalışıyormus

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackshadows

Murat duran yaşıyor arkadaşlar ancak konuşmak istemiyor diye duydum. Bu olayda ona zarar vermemişler ama etek giydirip videoya alınmış diyorlar. Üzücü bir durum. Bu yüzden konuşmuyormus psikolojisi bozulmuş dediler. Şuan konuyu kapatmış unutmaya çalışıyormus
    kaynak?

bu adam ara sıra aklıma geliyor ve merak ediyorum durumunu, gizem filmi gibi oldu.

yalnız adam da haklı ,onun yerinde olsam bende neyim var neyim yok kapatırdım sosyal medyada
  • noldu bu olay

• Şahız 3 mesaj atmış foruma ve en son mesajını 3 sene önce girmiş. Foruma son giriş tarihi de geçen ay. Hala yaşıyor anlauacağınız ama insan çıkıp neden iki kelime bişey yazmaz ki. Üşke cins insanlarla dolu

• Blackshadows kullanıcısına yanıt

Nasıl ya? Kaynak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KievKarambolü -- 2 Ekim 2020; 11:47:35 >
  • muamma59 M kullanıcısına yanıt

3 hafta öne tekrar girmiş adam.

• Herkes hak ettiğini bulur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.