Şimdi Ara

Ercan Taner rahatsızlıkmı geçirdi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
20.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ercan Taner'i tanıyorsunuzdur. Yılların eskitemediği bu üstad bir anda nasıl bu hale geldi ? LigTv'de çalışırken gayet normal ve genç görünümünü koruyordu. NTV'ye geçti geçeli büyük bir değişim gördüm. Bilen biri var mı acaba bir hastalık falan mı geçirdi ?

Ercan Taner rahatsızlıkmı geçirdi ?

• euro 2008 de görmüştüm ben de acayip şaşırmıştım.arkadaşlarla konuşuyoduk ne olmuş bu adama diye böyle..sanki hastalık geçirmiş gibi..sağlıksız ve acayip zayıflamış bi görüntüsü vardı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

euro 2008 de görmüştüm ben de acayip şaşırmıştım.arkadaşlarla konuşuyoduk ne olmuş bu adama diye böyle..sanki hastalık geçirmiş gibi..sağlıksız ve acayip zayıflamış bi görüntüsü vardı..

ben de bunu merak ediyorum ya

çok severim anlatış tarzını. Türk televizyonculuğunda bir milattır kendisi. Bu halini görünce üzülmüyor değilim.
  • Ben de Tv'de görünce oldukça şaşırdım doğrusu, umarım ciddi bir sorunu yoktur.
  • Konunu kirletmeye geldim F0ndip kaç benden
  • quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

Ben de Tv'de görünce oldukça şaşırdım doğrusu, umarım ciddi bir sorunu yoktur.

e-posta adresinden sordum ama bir cevap gelmedi. bakalım bir bilen çıkar sanırım.

@ W

Beyin yaşın biyolojik yaşının 10'da 1'i kadar demeye çalışmışsın ama malum 10'da birle bu kadar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi F0NDiP -- 19 Ağustos 2008; 19:38:00 >
  • Büyük biraz hortlatma olacak ama gercekten ne olmus acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.