Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yani yeri gelir son 1 günü olan 500 bin liralık işin son anında kart hata verir vs. mecbur gidip alırsın. Bu işler böyle o fiyata kimse almaz dediklerimiz normal kullanıcı aslında.
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen nvidianın sitesinde belirtilen fiyattan FE satışı olacak. SAVIAR beklemediğiniz bir model sürprizi ile gelebilir dedi. bomba haber dedi. bu bomba değilse ne bomba olabilir.
    gerçi gene SAVIAR TR de FE satılmayacak demişti. neyse bekleyip görürüz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 13 Eylül 2020; 23:36:51 >
  • PCI Express 3.0 olan bi anakartta çalışmazmı bu 3070? sitede PCI Express Gen 4 diyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

Muhtemelen nvidianın sitesinde belirtilen fiyattan FE satışı olacak. SAVIAR beklemediğiniz bir model sürprizi ile gelebilir dedi. bomba haber dedi. bu bomba değilse ne bomba olabilir.
    gerçi gene SAVIAR TR de FE satılmayacak demişti. neyse bekleyip görürüz artık
    3060 Ti bombası da olabilir ama hayırlısı bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: r0ket

PCI Express 3.0 olan bi anakartta çalışmazmı bu 3070? sitede PCI Express Gen 4 diyor?
    Çalışır, geriye dönük uyumluluk mevcut.

O bomba 3080 alacakları ilgilendirmiyor ama amazon.fr den 3080 alacaklara bekleyin diye öneride bulundu

Nvidia TR pazarina onem veriyorsa suan sosyal medyada yurutulen 3080 hediyesi kanpanyasina bizi de ekleseydi. TR'den katilamazsiniz. Bu tip isler goz boyama anca. Sizin fe kart satilsin isteginizden farkli birseyden bahsediyorum farkindayim ama videoyu gorunce kendime hakim olamadim.

• Bana özelden söyledi ne olduğunu acayip bomba bişey cokmheycanli saat 23.59.59 da açıklıyorum

• [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    bütün mesajlara baktım. FE falan değilde 20gb lık 3080 16 gb lık 3070ti tarzı bir şey olabilir anladım ben yeni modeller iması var.
  • Valla hemen hemen 3000 özellikle (3070-3080) serisini bekleyen her ülkede ki insandan şikayet yağıyor. Twitter olsun başka sosyal mecralardan olsun. Nvidia'Ya saydıyırolar bu RAM muhabbeti için. Belki bunun için bir değişikliğe gidebilirler mi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daante -- 14 Eylül 2020; 0:4:42 >
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Doğru söylüyorsunuz. Bakalım ryzen yeni seriyi bekleyeceğim sanırım pişman olmak istemiyorum açıkcası.
  • SeneCa61 kullanıcısına yanıt
    Hocam yorum teşekkür ederim. Beklemek mantıklı gibi görünüyor ama ne kadar sürede Türkiye de satılır acaba tanıtımdan sonra tahmini olarak bilginiz var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Bana özelden söyledi ne olduğunu acayip bomba bişey cokmheycanli saat 23.59.59 da açıklıyorum
    23.59.59'u geçtik ama çşb açısından mı diyorsunuz acaba :/ Meraklandırıcı. Zorunlu olarak belli fiyattan satılacak durumu mu var ya da Nvidia direkt kendisi cidden FE mi satacak :/
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Bana kartlarla ilgili, bizim ülkede bomba olabilecek tek şey bekleyen herkesi patlatacak olan beklenenden yüksek fiyatları gibi geliyor ama hayırlısı bakalım
  • https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-rtx-3070-ti.c3675

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-rtx-3080-ti.c3581

hoppaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 14 Eylül 2020; 0:23:2 >

• quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-rtx-3070-ti.c3675

https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-rtx-3080-ti.c3581

hoppaaa
    doğru bile olsa 599 dolar verilmez 3080 ile ciddi fark gözüküyor arada, sadece vram için gidip 70ti alınmaz 80 varken.

• Daniel Faraday kullanıcısına yanıt
    "Based off of speculation/reddit and other sources online."
  • NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • 1 aydır var o sayfalar.
  • No Way Out kullanıcısına yanıt
    Doğru bile olsa yazdım farkındayım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 274275276277278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.