Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (275. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Millet amazon.fr den asus 3080 predorderi yapti. bunun disinda bazi ailevi konulari konustuk. Bazi arkadaslar NVIDIA nin endustriyel sirlarini biliyor ama simdilik aciklamiyor. siradan bir gun yani
  • NamelessWonder kullanıcısına yanıt
    Normalde Pre Order yasak ama amazon.fr'de açıldı, sonra iptal olup bir daha açıldı. Amazon.de ve Türkiye için henüz hareket yok.
  • Ben kaçırdım ön siparişi :(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Millet amazon.fr den asus 3080 predorderi yapti. bunun disinda bazi ailevi konulari konustuk. Bazi arkadaslar NVIDIA nin endustriyel sirlarini biliyor ama simdilik aciklamiyor. siradan bir gun yani
    Birde asus çöpmüş.
    Mevzunun döndüğünü gördüm kimse alınmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: darth plagueis the wise

Normalde Pre Order yasak ama amazon.fr'de açıldı, sonra iptal olup bir daha açıldı. Amazon.de ve Türkiye için henüz hareket yok.
    Amazon.de ve Amazon.it 'de Gigabyte açılmış ama bitmiş diye hatırlıyorum. (reddit'de okumuştum sanırım).
  • mtilhan kullanıcısına yanıt
    İptal oldu sanırım onlar. Buradan da birkaç arkadaş yakalamıştı.
  • Tesekkur ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: OPTİMİST

Ne mevzular donmus , evliler , hanimlar cocuklar :)

Bekar olanlar kendini belli ediyor , profesyonel destek onermis bi arkadaş :) . Abi ne destegi ne diyorsunuz siz :) neyse ...

Ben de evli bi adamim , oyuna cok zaman ayiramiyorum arada acar 1 saat oynarim , tek avantajim , eşim benim harcamalari bilmez , donanim piyasasini hic bilmez :) o yuzden alirim satarim , sigara , alkol yok diye avutuyoruz kendimizi.
    Almanyayla gorustum biraz once balkonda, bizimki kart mart euro nasıl getırırız vs. konusunca biz duymuş salondan cıktı geldi noluyor diyor , Allahtan ben acayip sert bir erkeğim evde en son sözü hep ben söylerim

Tamam hayatım derim konu uzamaz

• Amazon.de beklemek en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Sağolun hocam. Yukarıda nessarien in yazdığı yorum ile sizin tecrübeleriniz uyuşuyormu bu arada ?

Alıntıları Göster
    Atatürk havalimanında gigabyte gtx 690 çift gpu gemi gibi kartdı aramaya takılmıştı
    Arama odasına yonlendirdi izmir uçagım 30dkya kalcak el bagajımda bide bilet yanarsa sorumlu tutarım seni ürün faturalı graphics card yazıyor bak kutuda koskoca pc parçası dedım kız okey verdi.
    Yeni istanbul limanda daha ilk girişte seni 15polis karşılıyo
    Yeni limanda faturasız ve açılmamış paketde 1/2ürün denemeyin bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• daha nişanlıyken başlıyorlar

dün topladım sistemi salonda kasa yatıyor. Bugün yemeğe geldi hemen başladı
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Edit : Amazon.com şöyle bir sayfa denk geldi google arama yaparken PNY ve MSI

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
    https://www.amazon.com/stores/page/6B204EA4-AAAC-4776-82B1-D7C3BD9DDC82?ingress=0&visitId=d93eb2b2-97f6-40e0-9ced-123ed549e24c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The R0CK -- 13 Eylül 2020; 22:46:27 >

• Bende denk getirip alsam diye bekliyorum ama tahmini tr fiyatına göre güzel bir fiyat yakalanmaz ise yurt dışı üründen uzak durmakta fayda var.

Özellikle test sonuçları yok, amd tarafı ve son sızıntılar ışığında kesinlikle beklemekte yarar var. 2080ti'ı azcık ittirip alınacak sızıntılar var ne kadar gerçek bilinmez. Keşke nvidia erteleme yapmasaydı testler için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manyaqçocuk -- 13 Eylül 2020; 22:55:28 >
  • Manyaqçocuk M kullanıcısına yanıt
    Yeni driver beklendiğinden dolayı tarihi ileri aldılar diye düşünüyorum.

• %10’a tenezzül ediyorlarsa işler vahim, mi acaba?

• Son anda birine satar mıyız diye denemişler

• Bu karti gecen eylul ayinda 8000tl ye satti Hb. ne gunlere kaldik.

• Paylaşıldı mı bilmiyorum ama sanıyorum paylaşılmadı?

Videonun TR'ye çevrilmesi falan TR'de FE satışı konusunda umutlandırdı biraz beni ama bakalım.

*Umut fakirin ekmeği demeden de geçmeyelim.

• Bazı şirketler o kadar saçma alışveriş yapıyor ki adamlar şanslarını denemiş
  • 
Sayfa: önceki 273274275276277
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.