Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (278. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon gönderi paketleme aşamasına geldiğinde ödemeyi tahsil ediyor. O yüzden herkeste durum aynı.
  • Eyvallah. Bir an panikledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Bana da öyle geliyor hocam

https://mobile.twitter.com/PowerGPUcom/status/1304782694509875203

PowerGPU’nun şu paylaşımı eğer doğruysa zaten hem 3060 duyurulmadan 3060ti duyurulması hem Ekimde gelecek olması hem de fiyatı bomba harbiden Bu doğru çıkarsa hedefimde 3070 vardı ama 3060ti’a kayabilir aklım

Alıntıları Göster
    Birçok kişi için benzer durum olacaktır.

• Ryzen 9 3900X, ROG Strix B550-F Gaming tabanlı sistem parçalarını dün sipariş ettim. Geriye bir tek ROG Strix RTX 3080 kaldı. TR durumuna bakıp öyle sipariş vereceğim onada. Şu 3 4 gün nasıl geçecek bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi bi 3080 ti be haci be ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yılın bombası olur hemen 3080 pek kesmedi beni 3090 ise çok pahalı araya 3080ti 10 numara olacak

• Çarşamba günü 3080 Ti tanitilicak gibi birşeyler var havada

• ahahahaha

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Çarşamba günü 3080 Ti tanitilicak gibi birşeyler var havada
    İncelemeler Çarşambaya ertelendide diğer söylentiler-beklentiler nereden ortaya çıktı? Konuyu kaçırdım heralde ben bugün baya bi gelişme oldu ön siparişler falan 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpknkc -- 14 Eylül 2020; 5:56:13 >
  • Amd ne yapıyorda nvidia hiç alışık olmadığı şeyleri yapmak zorunda kalıyor diye düşünmek lazım 3080ti nedir.

• Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Koca internette bir allahın kulundan böyle bişey duymadık. Doğru çıkarsa ne diyelim takdir edicez dh deki jensen in ahbaplarını

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bizim bir arkadaşın amcasinin oğlu, Jensen gilin ofisin caycisi ile geçen bayram kurban kesmişler 7 hisse, bağlantı sağlam rahat olun nvdia bir kurşun daha arıcak

Günaydın forum ahalisi, dün mesajları okurken sizin yüzünüzden koltukta uyumuşum, hertarafim ağrıyor , bugün en az 10 sayfa kapismamiz tartışmamız lazım anca öyle kendime gelirim. Epeydir bir tadı tuzu yoktu forumun, eski üyeleri de görüyorum arada oda güzel oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Daante

Hocam ne kadara verdiniz.

Alıntıları Göster
    4200 hocam

• bilgehankalkan kullanıcısına yanıt
    normalde öyleydi ama amazon.de geçen ay siparişim kargolanmadan parayı çekti. hem de provizyon değil, tam çektiler. parayı çektikten 3 hafta sonra falan kargoladılar.

pandemi herkesin ayarını bozdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MacGyver. -- 14 Eylül 2020; 8:9:9 >
  • Valla ne güzel olur be şimdi 3080Tİ yüksek RAMli oy oyy arada ki fiyat farkına değer umarım çok uçuk olmadığı sürece
  • Muten Baba kullanıcısına yanıt
    Hisse deyince aklıma geldi. Konusu da tam değil ama Nvidia diye yazayım dedim. Geçtiğimiz günlerde Nvidia, ARM (İngiliz bir işlemci firması mobil için çipler üretiyor daha çok) adlı bir firmayı 40 milyar dolara satın aldı. CPU veya en azından mobil alanda CPU için de atak yapmayı düşünüyor sanırım. ARM çalışanlarına da 1.5 milyar dolar değerinde hisse dağıtacakmış xD.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpknkc

Ryzen 9 3900X, ROG Strix B550-F Gaming tabanlı sistem parçalarını dün sipariş ettim. Geriye bir tek ROG Strix RTX 3080 kaldı. TR durumuna bakıp öyle sipariş vereceğim onada. Şu 3 4 gün nasıl geçecek bakalım.
    Hocam ekran kartı haric sisteminizi özelden yazabilir misiniz sinerjiden toplayacagım bende geri kalanları

• Amazon.fr iptal etmiş 3080'i :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aguen

Amazon.fr iptal etmiş 3080'i :((
    Benim kisi iptal olmamış gözüküyor.

Bu Amazon'dan ilk siparişte onay için arayacaklarını söylüyordunuz da ben sanırım Amazon Amerika'dan zamanında alırken bir şey aramışlardı ve onaylamıştım. Daha sonra bu Amazon hesapları tek hesaba dönüştürüldü ya her ülke için aynı hesabı kullanıyoruz, ondan aramamış olabilirler mi?
  • reddit de görmüştüm sanırım fr den alanların siparişleri iptal ediliyormuş nvidia preorder olmayacağını duyurmuş sanırım önceden bu kartlar 17 sinde sağ salim ulaşır da alabiliriz umarım.
  • 
Sayfa: önceki 276277278279280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.