Şimdi Ara

Netflix, duyurdu: Hesap paylaşımı resmen sona erdi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
10
Favori
22.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

...dan

there can be only...one...

...a dönmüş sanırım artık...

hayırlısı olsun...

• drinkblood7 kullanıcısına yanıt

Brave tarayıcı kullanın. Reklamları unuttum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • QueenOfPain kullanıcısına yanıt
    Sipay % 60 veriyor 75 TL'ye kadar

Şimdiye kadar "helal helal" diye inleyerek para verdiğim yegane şeylerden biri oldu Netflix, Türk kanalları açılmayıp Netflix'ten bir içerik izlenince eve asalet akıyor sanki

Yalnız ister inanın ister inanmayın, sanki Netflix karşıtı bir AK teknoloji var, abonelik başlatmamızdan hoşlanılmıyor gibi

Umarım Disney'in yaptığı hataya düşüp aşırı yerelleşmeye gitmezler, bu durumu çok övüyordum ama Kurtlar Vadisi'nin yayın haklarını almışlar diye duydum, birazcık üzse de rekabet kavramını anlayabiliyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• fendur kullanıcısına yanıt
    Ortak paylaşıp ortak ödeyen bazı aileler için sorun olacak. Sanırım vazgeçeceğiz rakamlar yüksek epey

• İzleyecek bir şey bulamayıp çeşit olsun diye abone olanlar değilde Leşşşş SJW saçmalıklarına merakı olanlar dışında herkes ya iptal etti ya da ediyor sürekli.. Şifre paylaşılması v.s.v.s büyük çoğunluğun umurunda değil zaten, netshit'in saçma sapan SJW artıklarını izlemeyi tercih etmeyenleri bağlayan yine bir şey yok, ne kullanıcı ne de netshit tarafında pek bir kayıp olmayacaktır, el mahkum abonelik almak zorunda kalanların da sayısı Kocccaaa dünyada toplasan 3-5 milyonmuş.. Bunun yarısı izlemese de aboneliğim olsun dursun diyenlerdir.. Şu şifre konusunda uzun süredir ayrım vardı bu da tamamlanmasına sebebiyet verecek.. Geçen seneydi galiba bir çok arkadaş iptal ettik ve netshit'in eksikliğini hisseden de yok bu arada..

Ek olarak haberdeki ve asıl kaynaktaki bilgilerde anlayabilene şu ayrıntı çok önemli "yeni abone kazandı" goygoyu tam bir sazan.avi.. Adamlar zaten "eğer şifre paylaşmak istiyorsan para vereceksin" diyordu ve insanlar parasını verip 3-5 dizi için izleyip geçip gidiyordu şifre paylaşıyordu, ee şimdi ise "ulan para verip şifre alacağıma leşş gibi ortam da olsa en azından aynı parayı verip evime cebime alayım dursun köşede" diyenlerin sayısı.. Tam bir rakamsal reklam ile algı oyunlarında yine netshit bildiğimiz gibi.. Tabii ki abone sayın artacak artmak zorundaydı çünkü.. Ama maddi getirisi konusunda bilanço yakında ortaya çıkar..

Günün sonunda değişen bir şey yok, netshit maalesef kalitesiz leşşşş ötesi iğrenç SJW saçmalıkları dolu olduğu için atacaği son kurşunu bu şekilde attı.. Bundan sonra ilerleyen günlerde netshit'in abone kayıpları haberlerini göreceğiz büyük ihtimal.

• Nasıl oluyor biraz açıklarmısınız?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hesap bilgileriniz sizin namusunuz gibidir. Her isteyene vermeyin. Adam çok istiyorsa versin parasını alsın. Biz danaya girer gibi ortak giriyoruz ama ortağız yani öyle sağdan soldan aileden otlakçı muhabbeti yok herkes parasını verip kullanıyor. Bu tarz işlerde hal,hatır gönül işi olmaz.

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt
    Fakirlik böyle bir şey, fakir doğduk ve fakir zihniyetiyle büyütüldük. Sofrada ekmeksiz yersek dayak yerdik!

• khaos kullanıcısına yanıt

papara gibi hocam,kayıt olup para yüklüyorsun ve sipayın sanal kartıyla ödeme yapıyorsun direk iadeni veriyor başka birşey yapmana gerek yok.

• İptal ederiz diyorsunuzda haberin detaylarını okumamışsınız.Bu uygulamadan sonra 6 milyon yeni abone gelmiş platforma.Ha ben bu zamana kadar Netflix aboneliği almadım, bu saatten sonra almam muhtemelen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 20 Temmuz 2023; 18:19:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç sıkıntı degil zaten kullanmıyorum

• Her saniye düşüyor beter olsun :D 10 tane grubum vardi hatta çoğunun yenilenmeside bu ay di artık hepsini iptal ettim ve iptal aciklamasina da hesap paylasimi getirildigi için yazdım , büyük ihtimal zam da gelecek zaten
    Sadece bugün %9,5 deger kayip etti bu çok ciddi bir oran
    Netflix, duyurdu: Hesap paylaşımı resmen sona erdi!

Netflix, duyurdu: Hesap paylaşımı resmen sona erdi!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 20 Temmuz 2023; 21:35:56 >

• Hali hazırdaki hesaplar için bu engelleme nasıl uygulanacak ? Yani süreç nasıl işliyor bilen var mı ?

• Hocam yurtdışında çerez parasına bizde 100 tl fiyat, millet asgari ücretle geçiniyor herkes 100 tl çıkartıp veremez.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    %100 katılıyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • mct2002 kullanıcısına yanıt
    Ben de merak ediyorum. Hemen askıya mı alacaklar hesabı?

• Ergenus. Belki burda yazdıkları bile hayal ürünüdür.

• 4 kişi 3 senedir güzel güzel izliyorduk şimdi bu sistem giderse avuçlarını yalarlar

• Boş haber, sürekli çıkıyor. Haber editörü türkiyeden de mail almaya başladılar yazmış; kaynak nedir? Madem TR den mail aldılar, onun ekran görüntüsünü paylaşsaydınız…

• 10 adet gruplarimdan bir kisiden mesaj geldi ve artık tr de geçerli email dogrulama istiyor. Ne sıklıkla isteyeceği belli olmadığı için bütün grupları iptal ettim. Simdi netflix düşünsün

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.