Yüzbaşı
11 Kasım 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1022 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Migros hemen 2. Cips %50 indirim

Doritos lay's rufless Cipslerde büyük boy olduğu için ondan da hopi veya baska içerikler çıkıyor. Gayet iyi duruma denk geliyor.

Trendyol da Fenerbahçe Sarı Forma L Beden 169 TL Bitti
Şu zamana kadar gördüğüm en dip fiyat bu bundan baska 188 tl civari inmisti.
Avantajx te trendyol da 3.60 oraninda veriyor o da 6 tl ye denk gelse 163 tl iyi fiyata iniyor

https://m.trendyol.com/fenerium/fb-19-sari-mac-formasi-p-6975747?v=l
Brita ürünleri Vatan bilgisayar da iyi fiyatlar...

https://www.vatanbilgisayar.com/arama/brita/

Bütün kupon vs arastirmalari yaptim gecmis fiyatlarida biliyorum o yüzden en uygunu suan vatan da.
Ben 4 filtre bir tanede tanıdığıma 2,5lt den aldim
trendyol da 3,5lt olani 99tl 100/20 kullanilsa 80tl olur (ki 1 tl urun bulmak zor o yüzden daha fazla olur)
trendyol da filtre fiyatlarinida yukselttiler 50/15 kullansam bile vatanda daha uyguna geliyor.
Gecende carrefoursa 59tl den satmisti fakat siparis için sepeti 150tl tamamlamak sarti oldugundan almamistim
trendyol da 100/40 kuponlarim gelecek onunla almayi dusunuyordum suan 4 tanesi 121tl civarindan 121-40=81tl geliyor hem daha pahalıya hemde vatandan alirsam gelecek kuponu 10tl ye okutma ihtimali var :D
O yüzden almayı dusunen kacirmasin Bende kargo bedava yazdi eger sizde ucret cikiyorsa sehrinizde stok varsa magazayi secip alabilirsiniz
Hakkında
Meslek: Grafiker
İlgi Alanları: Teknoloji
Forum İmzası:
Referanslar Mevcuttur. Güncel devam eden 10 dan fazla netflix grubum zaten var, urun satışı, dijital oyun ve cek satis vs ref. göndermek ugrastirdigi için sürekli referans gondermiyorum tanıyan 2006 dan beri zaten biliyor.
Forum İkinci El İmzası:
Referanslar Mevcuttur. Güncel devam eden 10 dan fazla netflix grubum zaten var, urun satışı, dijital oyun ve cek satis vs ref. göndermek ugrastirdigi için sürekli referans gondermiyorum tanıyan 2006 dan beri zaten biliyor.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 14 sn. önce
Son Mesaj Zamanı: 5 sa.
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.246
İkinci El Bölümü Mesajları: 492
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 334)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.230 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.