B

Binbaşı
29 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 400 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Arkadaşlar ben sıcak fırsat olduğunu düşünüyorum, hayırlı uğurlu olsun.


8 kişi taşıma kapasiteli, açılış ücreti 11.90 TL olan siyah taksilerin kilometre başına ücreti 7.65 TL. Siyah taksilerde miminum ücret ise 34 lira. 


Uber XL Yeniden İstanbul’da!!!
Arkadaşlar merhaba, sene 2022 olmuş hattımın tl hareketlerini göremiyorum. Ne zaman TL yüklemişim, ne kadar neye harcamışım. Böyle bir şey mümkün olabilir mi?

Çözüm önerisi var mıdır? Bakmadığın ekran ve menü kalmadı.
Arkadaşlar merhaba,

Corsair 240GB Force GS Serisi Sata 3.0 SSD(555MB / 525MB Yazma) SSD sahibiyim,
https://www.corsair.com/eu/en/Categories/Products/Storage/SATA-SSDs/Force-Series%E2%84%A2-GS-240GB-SATA-3-6Gb-s-Solid-State-Hard-Drive/p/CSSD-F240GBGS-BK

Anakartım

MSI 990FXA-GD80
https://tr.msi.com/Motherboard/990FXA-GD80

Anakartım SATA III olmasına rağmen düşük hız almaktayım, bu sorunu çözmem için yardımcı olabilir misiniz?

SSD Yazma ve Okuma Hızı Sorunu
İşe yarar 4-5 parça ürün var, inceleyebilirsiniz.

Sek tereyağı ve sütaş süzme peynir gözüme çarpanlar.Getir %50 indirim yarı yarıya saatler


Getir %50 indirim yarı yarıya saatler


Getir %50 indirim yarı yarıya saatler

Getir %50 indirim yarı yarıya saatler

Getir %50 indirim yarı yarıya saatler

Getir %50 indirim yarı yarıya saatler

Getir %50 indirim yarı yarıya saatler

Getir %50 indirim yarı yarıya saatler

Getir %50 indirim yarı yarıya saatler

Arkadaşlar konuları neden siliyor bu moderatörler anlamıyorum, bittiyse biten fırsatlara taşı.


30 Kasım da yatması grekiyordu puanların yatmadı, puanı yatan oldu mu?


Nasıl Kazanırım?

27 Kasım 2020 tarihinde CEPTETEB Kredi Kartları ile internet üzerinden tek seferde peşin veya taksitli yapacağın 500 TL ve üzeri her e-ticaret harcamasına 25 TL, en fazla 75 TL Puan kazanacaksın.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 27 Kasım 2020 tarihinde 00.00 ile 23.59 saatleri arasında CEPTETEB Kredi Kartları ile yapılan işlemlerde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri özelindedir. Her müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilir ve en fazla 75 TL Puan kazanabilir.
 • Yapacağın 500 TL ve üzeri her e-ticaret harcamasına 25 TL kazanacaksın. Toplamda 75 TL Puan kazanman için 500 TL ve üzeri 3 adet e-ticaret harcaması yapman gerekir.
 • Kampanyaya peşin ya da taksitli harcamalar dahildir.
 • Sanal kartlardan yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.
 • Harcamaların Bonus POS’undan yapılması zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. Harcamanın iptal veya iadesi durumunda kampanya koşulları tam olarak sağlanamıyorsa Puan yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, Bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve hisse senedi işlemleri dahil değildir.
 • TEB Sade Kartlar, TEB Kredi Kartları, Banka Kartları ve TEB Bonus Ticari Kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Ek kartların yaptığı harcamalar asıl karta sayılacaktır, ek kartlar kampanyaya ayrıca dahil değildir.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri

Kazandığınız Puanlar 30 Kasım 2020 tarihinde yüklenilecek olup puanlarınızı 31 Aralık 2020 tarihine kadar kullanabilirsiniz.

Sinemia tarafından yapılan açıklama;

quote:

Sevgili Sinema Severler,

Yenilikçi bir fikir ve bu fikre açık bir sektörün, yatırımcılarımızın ve en önemlisi müşterilerimizin katkıları ile Sinemia 4 yılda bizim dahi tahmin edemediğimiz kadar hızlı büyüdü. Sinemia olarak Amerika’ya açılmamızın ardından Amerika ve dünya basınında en çok yer edinen Türk girişimi olduk. Bunu, sürekli geliştirdiğimiz yeni ürünler ve inanılmaz bir takım ile başardık. Sinemia’yı kurduğumuz ilk günden bugüne kadar tek hayalimiz, insanları sinemayla daha sık buluşturmak ve bunu en az maliyetle gerçekleştirmekti. Geçtiğimiz 4 yıl boyunca boş salonların daha fazla seyirciyle dolmasını sağlayarak ve gişesi olmayan filmlerin bile daha çok izleyici ile buluşmasına yardımcı olarak başta Türk sineması olmak üzere, tüm sinema dünyasına sağladığımız katkıdan dolayı gurur ve mutluluk duyuyoruz. Şirketimizle gerek müşterisi gerek iş ortağı olarak ilişkisi olan herkese, yaşadığımız süreci ve gelinen noktayı büyük bir açıklık ve şeffaflıkta izah etmek isteriz.

Türkiye’deki başarılı gidişattan ve müşterilerimizin olumlu yorumlarından cesaret alarak kamuoyunca da yakından takip edildiği üzere Türkiye dışında, Amerika Birleşik Devletleri pazarında hepimizin göğsünü kabartacak bir Türk şirketimizin olması niyetiyle bir süredir çalışmalar yürütmekteydik. Fakat pek çok kurumsal yatırımcı ve ülkemizin önde gelen iş insanlarından 2,5 milyon dolar yatırım almış bir Türk şirketi olarak, Amerika’ya açıldığımızda bizden küçük olan rakibimiz, bizim Amerika’ya girişimizin hemen 2 ay sonrasında halka açık bir şirkete satılarak 300 milyon doların üzerinde bir yatırım almasına tanık olduk. İlerleyen dönemde rakibimiz bize karşı açtığı davalar ile yeni yatırım olanaklarımızın önünü kesse de biz Sinemia olarak yeni ürünlerimiz ve sürdürülebilir fiyat politikamız ile Amerika’ya girişimizden bir yıl sonra rakibimizden daha fazla üyeye sahip olduk. Her ne kadar bunu başarmış olsak da tek rakibimizin, 300 milyon doların üzerinde olan finansal gücünü bizden çok daha ucuza üyelik satarak harcaması ve sonunda da başarısızlık yaşamasının oluşturduğu tablo, Sinemia olarak bizim de yeni yatırımlar almamızı zorlaştırdı.

Bu süreçte, rakibimiz finansal durumunun verdiği gücü kullanarak dayanaktan yoksun ve yıkıcı saikle sarf edilmiş yasal yollar ile üzerimize gelmeye devam etti ve biz Sinemia olarak, dava başına savunma masrafı 1 milyon doları bulan bu meblağları karşılayamayacak duruma geldik. Tüm bunların sonucunda üzülerek de olsa kaçınılmaz olarak Amerika’dan çekilme kararını almak zorunda kaldık. Amerika’da yaşadığımız süreçleri tüm girişimlerin faydalanması için farklı kaynak ve yollar ile daha detaylı olarak anlatmaya devam edeceğiz. Bu yolda edindiğimiz tecrübe, yararlanmak isteyen her girişimcinin erişimine açık olacaktır.

Amerika’dan çekilme sırasında Türkiye’de de bazı finansal ve teknik sorunlar yaşıyor olsak da bu sorunların teknik kısmını kısa süre içerisinde çözüme kavuşturduk, fakat Türkiye’de 4 yılı aşkındır, her yıl yüksek büyüme ile sürdürdüğümüz girişimimizin kontrolümüz dışında değişen sektör dinamiklerinden büyük ölçüde etkilenmesinin önüne maalesef ki geçemedik.

Türk pazarında şirketimiz için en yıkıcı gelişme, şüphesiz 7163 sayılı kanunun yasalaşmasıdır. Amerika’dan çekilme kararımız ile aynı döneme denk gelen bu durum, sinema salonlarından toplu bilet alarak sinema severlerin daha fazla sinemaya gitmesini sağlayan Sinemia için bu indirimlerin tamamen son bulması ve hatta yasa yürürlüğe girmeden 4 ay önceden başlamak üzere sektör tarafından bu indirimlerin tüm paydaşlar için kaldırılmasına yol açarak şirketimizin temel iş modelini kaçınılmaz olarak uygulanamaz hale getirmiştir. Sinemia olarak son dönemde katkı payı gibi modeller tasarlayarak bu indirimli abonelik modelini devam ettirmeyi mümkün kılacak bir çözüm geliştirmeye çalışsak da yasanın getirdiği yeni şartların önüne geçmeyi başaramadık.

İlgili yasanın değişmesi, toplu bilet alımlarında indirimin tekrar gündeme gelmesi veya belirli teknolojik altyapılar kontrolünde girişimlere verilecek istisnalar olması durumunda, Sinemia üyeliklerini tekrar sunmaya başlayabileceğimizi biliyoruz. Fakat, mevcut durumda her türlü fikri denememize ve tüm uğraşlarımıza rağmen bu hizmeti artık sürdüremiyoruz. Bu sebeple, büyük bir üzüntüyle, yeni yasanın yürürlüğe girdiği 1 Temmuz 2019 tarihi itibariyle Sinemia üyelik satışlarını durdurduğumuzu, aynı tarih itibariyle Sinemia tarafından herhangi bir üyelik satışı yapılmadığını ve şirketimizin indirimli sinema biletlerini yasa nedeniyle temin edemiyor olması nedeniyle bugünden itibaren de tüm Sinemia üyeliklerinin askıya alındığını duyururuz.

Üyelik ücretlerini ödemiş ancak hizmet alamadığı için iade almak isteyen üyelerimiz, ödeme yapmış oldukları bankalarına ulaşarak hizmet alımını sürdüremediklerini belirterek kayıt oluşturabilir ve bankalarının ilgili kaydı incelemesinin ardından iade alabilmektedirler.

Sinemia olarak ayrıca belirtmek isteriz ki, üyelerimizin sinemaya gitme sıklığını arttırmak ve sanatı herkes için erişilebilir kılmak için geliştirdiğimiz sistemimizde, aldığımız tüm yatırımlarımız sinemaya gidişi arttırmaya ve yeni ürünlerimize harcanmış olup, en büyük giderimiz her zaman sinema biletlerinin tedariği olmuştur. Sinemia ekibi ve yöneticileri kendi alacaklarını alamadıklarında bile sinema bileti en öncelikli durumda tutulmuş, kazanılan tüm gelir hizmetin sürdürülmesi ve sinema bileti tedariği için harcanmış, kazanılan gelir kişisel çıkarlar yahut benzeri bir gerekçe için asla dışarıya çıkarılmamıştır. Her yıl sektörün en büyük denetleme firmaları tarafından denetlenmiş olan girişimimizde, çalışanlarımız veya herhangi bir yöneticimiz fazla kaynak almak bir yana, pek çok zaman kendi maaşlarını dahi aylarca almamış ve girişimin yaşatılabilmesi için büyük fedakarlıkla bu alacaklardan feragat ederek sinema bileti alımına daha fazla kaynak ayrılmasını sağlamışlardır. Her ne kadar böyle bir izahta bulunmaktan dahi hicap duysak da maalesef kamuoyundaki asılsız söylenti ve iftiralara karşı bir red beyanında bulunmak zorunda bırakıldık.

Sinemia ekibi olarak, ileride şartların tekrar oluşması durumunda sizlerle tekrar buluşmayı, sinema sevgisini tekrar birlikte pekiştirmeyi canı gönülden isteriz.

Sinemia


Bilet Katkı Payı ile İlgili Bilgilendirme

15TL - 20TL arası biletler için 3.99TL
20TL - 25TL arası biletler için 4.99TL
25TL - 30TL arası biletler için 5.49TL
30TL - 40TL arası biletler için 5.99TL
40TL üzeri biletler için 6.99 TL

Not: Premium üyeliğiniz devam ediyorsa paket alımı yaptığınızda yeni paket, paketinizin bitiş tarihinden itibaren aktif oluyor.

Güncel Paket Fiyatı Aylık

Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!!

Güncel Paket Fiyatı Yıllık

Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!!
Saat 13-15 arası tüm yurtiçi hatlar 20 TL olacakmış. İnşallah geçen seferki gibi rezil etmezler bizi.
Hakkında
Konum: Ankara
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Toyota Yaris 2007
Mobil cihaz
Apple iPhone 8 Plus 64 GB
Operatör
Turkcell
ISS
TürkNet Özgür İletişim 35
Oyun Platformu
PS3 Super Slim 500 GB
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung 55MU9000
Klima
Mitsubishi SRK35ZJ-S
Tablet
iPad 2 Wi-Fi 32 GB
GPS, Navigasyon
Garmin Nüvi 1310
Modem
Asus DSL-AC750
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Mesaj Sayısı: 1.077
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.854
İkinci El Bölümü Mesajları: 141
Konularının görüntülenme sayısı: 136.677 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.758 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.