Şimdi Ara

Netflix, duyurdu: Hesap paylaşımı resmen sona erdi! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
10
Favori
22.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• fendur kullanıcısına yanıt
    Hocam hesap paylaşımıyla alakası yok bu dediklerimin ben tek başıma netflix kullanıyorum şu an zaten. Biraz agresif olmuş yorumum kusuruma bakmayın özür dilerim ancak bir tavsiye olarak düşünün. Kan emici insanlar sadece netflix konusunda değil hayatınızın geri kalanını da mahveder. Borç verip kötü olmaktansa vermeden kötü olmak daha iyidir her zaman

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Ya kardeşim. Senin çevren akraban seviyesiz bedavaciysa bize ne? Biz 4 kişi ortak payımızı verip izliyoruz yıllardır. Çoğu kişi de bu şekilde mutlu. Bu sistem herkese zarar. Sen laf geçiremeyen birisin belli ki ve bu olayı yararlı görüyorsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stoneiron04 -- 20 Temmuz 2023; 14:33:26 >
  • Nasıl engelliyorlar

• bulunur bunun da bi çaresi merak etmeyin, hallolur bir şekilde.

2 senedir 4kişi ortak izliyoruz. ben yıllık parayı herkesten peşin alıp kendi kartımla taksit taksit ödüyorum, mis gibi sistem. bozlarlarsa kendileri kaybederler. çok da fifi.

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Aynısını geçen yıl yazdım müşteri hizmetlerine. Ben tek kişiyim 4k izlemek istiyorum. Ama tekli paketiniz 480p (sonra 720p oldu), ne kadar saçma bir uygulamanız var. Ben 4 kişilik paket almak zorunda mıyım? Dedim.

Önerinizi ileteceğim dediler. Sonrasında işte 720 oldu. Yani full HD bile yapsalar razıydım onu bile yapmadı pintiler

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Zam haberi değil bu yanlış gelmişsiniz.

• QueenOfPain kullanıcısına yanıt

%60ını veriyor tutarın en fazla 75 tl cashback yapıyor,mesela 130 tl ödüyorum 4k pakete 75i geri ödüyor anında.. 75 tl iade alınca diğer cashbacklarden alamıyorsunuz,mesela ailemdekilere hesap açtım amazonu,youtube aileyi filan oradan ödüyorum onlardanda cashbackları alıyorum tertemiz valla.

Netflix, duyurdu: Hesap paylaşımı resmen sona erdi!
  • djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Aynen

• Zaten kapatmayı düşünüyordum🤣50 TL ile başladık oldu 150 TL 🤣

• drinkblood7 kullanıcısına yanıt

olm yıl 2023 siz reklam mı görüyorsunuz internette ? film izleme siteleri dahil çiçek gibi reklamsız ... ne teknoloji kekosu varmış la ülkede .

• Geçen gün sırf uygulamasının sesi daha az diye gittim aynı filme malum siteden devam ettim, sesi daha yüksek çıkıyor diye. Yani bu kadar kolay o içerikleri izlemek. Şifre paylaşımını engellemek burada kimseye dokunmaz, tek farkı içerikleri toplu şekilde bir yerde görmek kolay oluyordu, o da olmasın sorun değil. Bunun aynısı tüm platformlar için geçerli. Bizdeki korsan izleme sitelerinde izleyici patlaması yaşanacak belli.

• Aile üyeliğinde de geçerliyse stremiodan devam ederiz, son yılların en yararlı uygulaması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    Serkan hocam, çok ekmek yiyorsun, neden öyle?

• Gravaze kullanıcısına yanıt

nays'la 66'ya geliyor.

• android tv si olanlar şanslı,stremio yükleyip gecin.

Pasif agresif kişiliği oturmamış hayır demeyi beceremeyen biri olarak başkalarına suç atmışsın, paylaşmak istemiyorsan hayır diyeceksin bu kadar basit.

• Çokda silgimde.iptv de hepsi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Freiden F kullanıcısına yanıt

La ben suçlu çıktım ya. Valla komedisiniz siz ya. "Başkalarına suç mu attım?" Nerede atmışım sana mı mesela? Ne suçu atmışım ayrıca. Olmayan bir şey mi yazdım burada. Sanki benim şikayetim üzerine yasakladılar paylaşım yapmayı. Ben zaten neden iptal ettiğimi ve paylaşmak istemediğimi de yazdım. Zaten bu "Hayır demek oluyor değil mi?. Şimdide "Pasif agresif kişiliği oturmamış" oldum iyi mi? Sadece doğruları söylediğim için LOL. Netflix e sinirlenip bana hakaret ediyorsunuz. Güzel güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fendur -- 20 Temmuz 2023; 16:43:48 >
  • Yapı Ustası kullanıcısına yanıt

Sorun değil, Eyvallah. Evet artık kötü oluyorum ben de yapacak bir şey yok. Toplum acayip bir yerde maalesef.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.