Yarbay
31 Ağustos 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 101 (Bu ay: 2)
Gönderileri

Vestel in yeni seri android tv sini aldım bu ilk android tv tecrübem olduğu için bazı şeyleri çözemedim misal daha önceki smart tv (o da Vestel di) usb hard disk i takar takmaz uyarı verir disk içeriğinden film izlerdim şimdi android tv de android arayüzüne girip player (kodi kullanıyorum) ile diski bulup açmam gerekiyor. Yok mu bunun kısayolu smart tv lerde olduğu gibi.

Başlıkta da yazdığım gibi 14" 8-9 k bandında uzun pil ömürlü mümkün mertebe hafif laptop tavsiyesi rica ediyorum
Ryzen 1700 için asus x370 prime pro da kullanılacak tam uyumlu 2*8 GB 16 gb bellek ne önerirsiniz? (3000+ olarak)
Asus x370 prime pro anakarta takılı ryzen 7 1700 Wraith spire soğutucusunun led aydınlatması sürekli kırmızı olarak ayarlı bende acaba farklı renk durumları nasıl ayarlanıyor bilgisi olan arkadaş var mi?
Dakika bir gol bir deneme amaçlı olarak saat gece 3 civarı dosya indirdim kotama yansımaması gerekirken kotamdan yemiş
Başlıkta da sorduğum gibi usb çıkışları haricinde anakart kalitesi vs anlamında ne gibi bir ekstra var aralarında 400 tl civarında fark oluşturabilecek?
Bu tv lerden birini alacağım tv de aradığım özellikler hdr ve 3d ve 100 hz olmazsa olmaz 10 bit iyi olurdu anladığım kadarıyla s-pva paneller renk anlamında daha canlı ki bende bunu istiyorum ancak yukarıda saydığım tv lerden hangisi bu kıstasları (panel tipi s-pva) olarak karşılıyor/tavsiye edersiniz?
ilk nesil i7 950 işlemci 16 gb ddr3 1600 ram ve sapphire 7970 ekran kartı olan sistemimi 4k tv ye bağladım vlc den mphc ye km player,splash player e denemediğim oynatıcı kalmadı 4k videoları bir türlü takılmadan oynatmayı beceremedim sistemim mi yetersiz yoksa doğru oynatıcımı bulamadm?
300 tl maksimum limitli özellikle kablosuz menzili yüksek bir vdsl modem lazım 3 marka/model üzerinde takılı kaldım
1-asus DSL-N17U
2-Airties Air 5760
3-TP-LINK Archer VR600
Malesef bulunduğum semtte fiber yok o yüzden superonline'ın 99 tl aknsiz fiberi gibi kampanyalardan faydalanamıyorum test ettirdim en fazla 35 mbps hız alabiliyorum o yüzden akn siz yada belirli Saatlerde akn olmayan (ttnet yada superonline farketmez) kampanya var mı diye arıyorum?
Hakkında
İlgi Alanları: fotoğrafçılık,otomobiller,drone/multikopter
Forum İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Fotoğraf Ekipmanları
Nikon
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.858
İkinci El Bölümü Mesajları: 9
Konularının görüntülenme sayısı: 467.608 (Bu ay: 389)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.273 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.