Şimdi Ara

Netflix, duyurdu: Hesap paylaşımı resmen sona erdi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
10
Favori
22.696
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendine çok anlam yükleme.
    disarda senden daha güzelide var....

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Bu kalite ile devam ederse netflix zamanla tarih olur

• djtomcat kullanıcısına yanıt
    Açılın ben marketingçiyim!

• Teknik olarak bunu nasıl engelleyecekler? Madem evdeki aile bireyleri ile paylaşmak serbest ve ayrıca yolda, tatilde başka cihazlarda kullanmak da serbest o halde hesabın farklı kişilerce kullanıldığını nasıl bilecekler?
    Bunu da geçtim madem paylaşımı kaldırmak istiyorlar o halde 4 kullanıcılı hesap yerine tek kullanıcılı daha uygun fiyatlı seçenek sunmaları da lazım. Evde tek başına yaşayan insana 4 kullanıcılı paket satıp "paylaşamazsın" demek "git aboneliği kapat kaçak izle" demekle eşdeğer.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hiçbir kuvvet bu hizmete aylık tekil olarak 131 tl verdirtmez bana. Uygun fiyata çekmezlerse epey abone kaybederler.

• NAYS uygulamasi ile %50 para iadesi var devam edecek arkadaşlar o yoldan yürüsün

• Beyaz TV> Netflix

• Gereksiz bir uygulamaydı. Para vermekten kurtuluruz en azından.

• 1 yıldır kullanmıyordum Netflix, gerek yok.

• QueenOfPain kullanıcısına yanıt
    En iyi iade veren şuan sipay

• Belli ülkelerde sundukları ufak farkla hesap paylaşabilme özelliğini bize de getirsinler o zaman. Direkt engellerlerse çok kişiyi kaybederler, bizde korsan problemi yok ABD gibi.

• Pratik oluyor diye hesap duruyordu. Akşam giremezsem iptal.

İnat Tv+Stremio kombini yeterli.

• sıkıntı yok engellerse eski usulden devam ederim. zaten yazın çok izlediğim söylenemez.

• aboneliği bırakalı yıllar oldu hiç pişman değilim

çok da tınn

• Hay Allah ok tamam bir daha ki dünyaya gelişimde daha iyi bir çevre seçerim. Akrabalarımı da yeniden seçerim. Hocam TR de durum bu ister inan ister inanma. Yakın akrabadan da bir şey isteyemiyorsun yani kardeşinden de istemek doğru değil benim için onlar ayrı bir yerde. Zaten olmaması gereken bir sistemdi. Milletin suçu herkesin kendini düşünmesi. Seni kimse düşünmüyor. Ağızından bir üyelik lafı çıkınca ovvvvv ya bana da versene şifreni korkma öderim yarısını sonra da yok abi ben zaten izlemiyorum. Valla ben de kapattım üyeliklerimi milletten bıktığım için. Bana iyi oldu ohhh ohhhh ohhhhh.

Millet ahlaksız ben ne yapayım. Çevreni de ne kadar seçeceksin bir de bana suç atıyorsun sanki ben ahlaksızlık yapıyorum ya. Sen de bir garipsin yani. Herkes aldığı hizmetin parasını bir zahmet kendisi ödesin. Bu paylaşım saçmalığı da bitsin her türlü yerden.

• djoguzhan55 kullanıcısına yanıt
    Onekar veeriyor

• fendur kullanıcısına yanıt

Başlığın en yorumu. Ayakta alkışlıyorum.

• fendur kullanıcısına yanıt
    Özgüvensizsiniz ve iyi insan seçemiyorsunuz hocam çuvaldızı da ben batırayım böyle

• Hocam bana kızacağına Netflixe kız. Milletin yüzüne de söyledim zaten. Şifre değiştirip hesap kapatınca fark etmediler mi sence? LOL Valla bu kızgınlığınızın sebebini ben çok iyi biliyorum bu arada. Nerdeyse bedava kullanmaya alışıp sonra da gerçek değeri istenilince ki zaten başında beri böle olmalıydı da bunun muhatabı ben değilim güzel kardeşim. Neyse umarım bu saçma yorumunu bir daha gözden geçirirsin. Bana niye kızıyorsun ki bu arada? Ben mi sebep oldum buna Allah Allah ya? Valla çok komiksiniz.

• Yapı Ustası kullanıcısına yanıt

Hocam ben mi sebep oldum buna ya. Saçma saçma yorumlar yazmayın. Özgüven filan ne alakası var. Valla acayip komiksiniz ya.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.