Şimdi Ara

Mutant Year Zero: Road to Eden Türkçe Yama ÇIKTI! [AnimusProjesi.com] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
16
Favori
34.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm ekibin emeğine sağlık, teşekkür ediyorum hepinize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • emeklerinize sağlık
  • Sizlere güzel bir haber vereyim. Oyun Epic Games'te ücretsiz 1 hafta boyunca hemen alıp kütüphanenize ekleyin :)
  • @AnimusProjesi @Scofield_TR Emeğinize yüreğinize sağlık arkadaşlar. Bu tarz oyunları pek oynamadım sayenizde dilimizde anlayarak oynayacağım.

Epic game store üzerinden oyunu 22 ağustos tarihine kadar ücretsiz indirebilirsiniz. Kütüphanenize eklenmeniz yeterli.
    https://www.epicgames.com/store/tr/collection/free-game-collection?sessionInvalidated=true

Haber linki:https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mutant_Year_Zero_ve_Hyper_Light_Drifter_Epic_Games_Storeda_Ucretsiz_Gelecek_Hafta_Fez-95652.htm

Türkçe yama kurulumu: ZoneUE4-WindowsNoEditor2.pak dosyasını, oyunun kurulu olduğu \ZoneUE4\Content\Paks klasörü içine atmanız yeterli.
  • Yama muhteşem olmuş oyunda çok keyifli ellerinize sağlık.

Yalnız korkunç bir şekilde biz burada köstek olmaya çalışan "kullanıcılar" ile uğraşırken son zamanlarda köstek olmaya çalışan "üreticiler" türedi. Çok garip bir yere gidiyor bu oyunları çevirme işi. Dikkat etmek lazım ve Anonymous'un başına gelene benzer bir şeyin "kasıtlı" olarak yapılmaya başlanması cidden çok edepsizce. Kazanan olmaz aksine kaybeden çok olur.

Tekrar yama için teşekkürler iyi forumlar diliyorum.
  • Elinize emeğinize yabancı dil bilginize sağlık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinize sağlık arkadaşlar. Bu aralar deneyemeyecek olsam da bir ara mutlaka deneme fırsatı olacağım.
  • Seed of Evil dlc side yerelleştirmeye dahil mi sevgili Animus ekibi yetkilileri ona göre satın alacağımda ?

• oyunu tam bitirdim yama çıktı hayırlısı olsun, dlc yide bitirdim vallahi bir solukta harika bir oyun turn based a yabancı bünyeme bile sevdirdi kendini epey
  • Çok sağolun emeğinize sağlık < 3

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Yamada DLC çevirisi bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnimusProjesi

Yamada DLC çevirisi bulunmuyor.
    AC odyss yamasını heyecanla bekliyorum, sanırım az kaldı, yaklaşık bir tarih varmı?

• Teşekkürler
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    bu arada satın alma demişken oyun şu an epic games store da bedava oradan alabilirsiniz eğer almadıysanız
  • Teşekkürler on numara işler yapıyorsunuz.
  • Teşekkürler.
  • Teşekkürler
  • abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    15 ya da 20 TL'lik abonelik seviyesine sahip olan herkes kendilerine özel yayınlanan Alfa V2 yamasına hemen sahip olabilirler Alfa V2 Yamasının yalnızca ( OST = Oyun içi etkileşim %100 ) bölümünün çevirisi yapılmıştır. Eylül ayı içinde aynı abonelik seviyelerine sahip olan herkesin erişebileceği beta sürümü yayınlanacak. Yayınlanacak olan Beta Sürüm yamasına ( SUB = Alt yazı ) Çevirileri dahil edilecek. Tam sürüm de en geç 5 Ekim 2019 Tarihin de hazır olacak.
  • AnimusProjesi kullanıcısına yanıt
    vtm nin beta sı ya da alfası için bir tarih verebilir misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.